Říjen 2011

and they scream: "the worst things in life come free to us!"

9. října 2011 v 21:56 | jealous. |  My Lovely Life
nevím jak se píšou takové ty články "bylo to hezký, ale je konec". blogování mě bavilo dlouho, vlastně skoro 4 roky jsem měla nějaký blog a teď. . . asi ani už nemám co říct. už nemám potřebu si na každou věc, co se mi stane, v hlavě říct "o tom musím určitě napsat !" :) jasně, možná se jednou budu proklínat za to, že jsem v psaní nepokračovala, protože si nebudu moct přečíst o tom, jak jsem se v té době cítila, jaké jsem v té době měla názory. ale teď je to jiné, teď jsem radši s božíma lidma, kterých mám kolem sebe nespočet, radši jen tak hodinu ležím v posteli a volám s Anet ♥, radši si pustím gossip girl a uvařím si kakao :P


a navíc, mám teď v hlavě jednu věc. něco, co chci už hodně dlouho, ale nikdy jsem na to neměla čas. so everything will be different :)

dneska už se jenom směju těm žabomyším sporům, co řeší lidi, kteří mi asi závidí, že mám přátele, nebo že se mám dobře :) nepotřebuju nikoho urážet, ani o nikom psát jak mi strašně vadí, z toho jsem už vyrostla. nemám potřebu řešit věci, které se staly před hodně dávnou dobou a dělat z toho vědu. nemusím si nic dokazovat, jsem spokojená.


třeba si to ještě rozmyslím a vrátím se sem. ale určitě né teď. mám taky milionstopadesát věcí do školy a na ty se nemůžu jen tak vykašlat. určitě na některé blogy ještě budu chodit, pokud budu mít čas. a vlastně tenhle blog taky asi nikdy nesmažu. vždycky se budu moct zasmát tomu, jak jsem začínala, jak jsem si myslela že jsem v psaní fakt dobrá :D:D:D a vlastně, nejlepší články jsem napsala, když mi bylo úplně nejhůř. paradox.

mějte se <3 jealous.