Únor 2011

I BELIEVE IN. . .

18. února 2011 v 23:09 | J E A L O U S |  All about {me}
lady-clare.blog.cz
winnie the pooh


You say you love me, but they feel like words to me. But this just ain't working. Stop thinking. You can run over me, drifting, settling out to a former place. . .

10. února 2011 v 22:57 | jealous. |  My Lovely Life
Jenom jednu jedinou věc miluju víc než čokoládu. A to lyžování.

Na lyžích jsem poprvé stála asi ve 3 letech, když mě taťka vytáhl na kopec k babičce a nechal mě sjet asi 10 metrů, a lyžovat jsem se naučila asi v 5. Bylo to plné pádů z vleku (:D:D:D), modřin, breku a úsilí, ale nakonec to bylo absolutně nejlepší :)

V neděli večer jsem byla s Jess a bráchou teda lyžovat. No že parádní. Nejvíc nás dostala cedule "Ski bufík - 50 m" :DDDDDD (máme s ní i fotku) Jak někdo může napsat bufík nechápu:D Maximálně tak Julka. Poprvé, co jsme jeli na lanovce přes sjezdovku přeběhl zajíc. A pak za chvilku další. No jó, když se lidem nechce lyžovat, tak aspoň ti zajíci že to jistí :D:D:D Ale Jess tak nádherně lyžuje ♥ chtěla bych moooc. . .

lady-clare.blog.cz

She says: Don't let go. Never give up, it's such a wonderful life. Don't let go. Never give up, it's such a wonderful life.

2. února 2011 v 22:56 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Dějou se mi šílené věci, to snad není možné. Teda, nevím do jaké míry šílené, ale dějou.

lady-clare.blog.cz

V pondělí, po rozdání vysvědčení (mám trojku z matiky a 4 dvojky, neviděli ste jakou naši udělali scénu :/ ), jsme to s celou třídou zakempili na bowlingu. Když jsme tam byli minule, tak mě to zas až tak nebralo, takže tentokrát jsem nehrála. Ale prostě! Vevnitř bylo asi tak 5°C, jelikož jsme měli bowling objednaný na 10 hodin a tam se normálně otevíralo až ve 4 odpoledne. Tož paráda. Většina z nás tam byla celou dobu v bundě a zimních botech (ačkoli se to nesmělo) a stejně se klepala zimou. S Tess tam flirtovali barmani, no, i když nejen ti :D Ale jinak byl teda bowling SUPER! :/

Ale dneska! Ráno se mi výjimečně (jako obvykle) nechtělo, tak jsem se ani nemalovala, tudíž jsem měla nějak podezřele moc času. Ještě jsem se pohádala s bratrem, ale tak nevadí. Bratranec si přišel pro výplatu za brigádu, čímž jsem se zdržela, když jsem na něj čekala a v tom zmatku co nastal jsem si ani neuvědomila, že je středa a já mám hudebku. Nic mi nedošlo ani na zastávce, dokonce ani v autobuse, a když jsem si konečně uvědomila, že klarinet i noty leží v tašce pod stolem, byla jsem už asi 100 metrů od školy. Papá mi řekl, že se mi ozve, pokud by měl cestu kolem, že by mi ho hodil, ale jaksi mi celý den nenapsal. Myslím si že fajn.

Hned ve škole jsem zjistila další velmi povzbudivou skutečnost. Nějaká čorka mi vzala učebnici do matematiky, kterou jsem konečně po asi měsíci postrádání našla! No, takže už ji opět nemám, že:D Ještě se mi potom stalo něco, ale aktuálně si nemůžu vybavit co, jen vím, že se pokazily 3 věci. Slabá útěcha je, že výjimečně chápu matematiku, unit test z angličtiny jsem napsala dobře (ještě aby ne, když mám ten test stažený v pc) a do hudebky jsem nešla.


Místo toho jsem odpoledne spala a večer byla v kině s Jess. Ona je magor nehorázný :D Jakým kravovinám jsme se zas chlamaly, to se napsat nedá :D:D:D:D:D:D V kině jsme byly na filmu Dívka, která si hrála s ohněm. Neviděla jsem první díl téhle 3-dílné ságy (Muži co nenávidí ženy) a ani knížky jsem nečetla, což mi trochu uškodilo, ale TAKHLE JSEM SE NIKDY, NIKDY! V ŽIVOTĚ NEBÁLA. J. mě skoro celou dobu držela za ruku. Psycho. Jestli máte možnost, jděte na to do kina. Hned 14.2. jdeme s Jess na 3.díl - Dívka, která kopla do vosího hnízda. Tenhle film byl skvělý. Dojem mi trochu kazil ten debil, co nám řekl ať si jdeme povídat ven, a to jsem se jenom J. zeptala, co to je za člověka, protože ona ty knížky četla.

Zítra valím ke Káji a Lucce (našim nejkrásnějším dvojčatům ♥) na oslavu narozenin. Budem tam i spát. Teda pokud si to naši ještě nerozmyslí a pustí mě. . .

Mějte se tak krásně jako já.
Akorát si dávejte bacha na dny v týdnu.
Jó, a na učebnice matematiky.
:) jealous.

lady-clare.blog.cz