Prosinec 2010

When I'm still waiting for the snow to fall, It doesn't really feel like Christmas at all. Singing how I always loved you darling and I always will.

26. prosince 2010 v 23:16 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Tak předevčírem vlastně byly Vánoce, že jo :) A myslím si, že letos byly jedny z nejkrásnějších, jaké jsem kdy zažila. Mrzí mě jediné, že nebyl sníh. Začal sice padat v noci, ale i tak - Vánoce beze sněhu jsou úplně o něčem jiném, než Vánoce pod bílou peřinou. A to jsem nevěřila, že může za 3 dny roztát půl metru sněhu. . .

Taky nevím, proč kvůli Vánocům všichni tak šílí. 23. prosince jsem byla mou maminkou donucela jít s ní do Kauflandu! Už při vchodu sem z toho měla nervy. Ti lidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Mačkali se tělo na tělo, byl tam vydýchaný vzduch, vráželi do sebe nákupními košíky.....áá! Nic nesnáším víc než tohle. No dobře, pár věcí nesnáším ještě víc, ale tohle bylo neskutečné! Porvěte se kvůli mandarinkám, pomerančům a banánům, ale já bych radši jenom prošla. . .

lady-clare.blog.cz

What do you do when you’re stuck, because the one that you love has pushed you away? And you can’t deal with the pain. And now you’re trying to fix me. Mend what he did. I’ll find the piece that i’m missing, but I still miss him.

19. prosince 2010 v 16:33 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Po relativně dlouhé době zase tady. Čekejte takové info co bylo a pak směs věcí, nad kterými mi zůstává rozum stát. . .

Moje nálada je jako aprílové počasí (what the hell i'm saying? :D). Ale převážně se mám dobře. Špatné věci si nepřipouštím, směju se všemu a všude a mám se prostě fajn. Nejvíc, co mě poslední dobou překvapilo, byl úterní tělocvik. Naše tělocvikářka řekla jedné mé spolužačce (V.), když byla u hrazdy, že budou potřebovat alespoň jeřáb aby ji tam dostali. To bylo taaaaaak hnusné! I když zase na druhou stranu. . . V. pak nadávala jak hrazdu nesnáší a brečela v šatně a její kamarádky ji utěšovaly. Ale ona si za to může sama. Já nevím, ale nepřijde mi normální si pořád stěžovat jak vás žádný kluk nechce a divit se tělocvikářce, že řekne, že na vás bude potřebovat jeřáb, když denně máte na svačinu čokoládové oplatky nebo sušenky, které zapíjíte Coca Colou a v horším případě se dorazíte ještě chipsy. Tohle asi fakt nechápu. . .

lady-clare.blog.cz

Here we are and I can think from all the pills I ate. Start the car and take me home. Here we are and you're too drunk to hear a word I say. Start the car and take me home. . .

5. prosince 2010 v 16:15 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Milí zlatí;))

Moc dobře vím, že nepíšu. Ale poslední dobou mi přijde, že pro mě blog už neznamená tolik jako předtím. Nemám nějak potřebu psát sem všechno co se stalo, co si myslím. Nebo spíš - kdybych měla čas, tak to asi dělám. Jenže ten čas prostě nemám. Ve škole je toho čím dál víc, stále se (marně) snažím pochopit matematíku a jakž takž se držím no. Akorát mám takový problém, že si nemůžu dovolit být nemocná. Jakmile budu chybět, jen horko těžko to doženu. A tak nevím co budu dělat, protože teď tu sedím s opuchlým celým obličejem, horečkou skoro 39°C a s postupně ztrácejícím se hlasem. Pohoda jazz.

Kdyby vás to zajímalo, tak s Já-vím-kým jsem tento týden byla 3x venku. Když napadl ten megasuperúžasněperfektněboží snížek ♥ Ale bylo to perfektní, fakt že jó:)) My dva jsme do sněhu největší magoři :D Asi tak milionkrát mě v něm vyválel, já mu ho zase naházela za bundu a do obličeje a tak. Když jsem to nečekala, tak mě chytil tak, jak se nosí malé děti (jak se vás chytnou nohama kolem těla a rukama kolem krku) a chtěl mě hodit do sněhu a tak jsem ho stáhla s sebou;P už proto vím, že bych nemohla být s nějakým mým vyjebaným vrstevníkem. Protože s ním mám takový ten pocit jistoty, s ním se mám tak kurevsky dobře;)) Malá naivka, která pak čeká, jak jí nenapíše. . .

lady-clare.blog.cz
:') ♥

Hrozně obdivuju gabrielu benoit. Ona je krásná, chytrá a píše nejlepší články ! Spousta lidí by si ji měla vzít za vzor :))