Listopad 2010

On the first page of our story the future seemed so bright. Then this thing turned out so evil. I don’t know why I’m still surprised. Even angels have their wicked schemes and you take that to new extremes. But you’ll always be my hero. . . <3

26. listopadu 2010 v 21:57 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Konečně jsem se tady k tomu všemu dokopala, a na přání mé drahé B., se kterou jsem prakticky úplně od mých blogových začátků, píšu :)

Dalo by se říct, že se mám zase relativně dobře. Ve škole se mám skvěle, doma je to horší. Ale popořadě. Minulý pátek, vlastně v tuhle dobu, dělali naši maturanti BAŽANŤÁK alias vítání prváků na gymplu. Přijela Terezka s Janičkou a spaly u nás ♥ Nejdřív jsme šly k nám a dělaly si srandu z mého bráchy, měl zrovna v ten den narozeniny. Ten z nás byl úplně naštvaný :D Pak telefonoval Vinča a taky s ním chtěl mluvit a nevěřil mi, že mluví s ním a ne se mnou, protože v telefonu máme skoro stejný hlas :D A popíjely jsme moje skvělé kafíčko, které tak dobře dělám jenom já :))

Girls u nás byly asi od 6 do 8, kdy jsme čekaly na mého drahého otce, aby mě tam pustil s nimi. Zakázal mi tam totiž jít, protože se neumím chovat, nezasloužím si a takové. Někdy vůbec nevidí, jak moc se snažím. Když to 8 nepřišel, holky tam šly aby o všechno nepřišly a říkaly, že až přijde tak ať jim napíšu. Zákon schválnosti, přišel asi tak za 10 minut, holky neslyšely telefony, a pak zase odešel. Jak u blbých :D Nakonec přišel asi o půl 10. Pak sem se konečně dovolala J., ta k nám přišla a ukecala ho, ať mě tam do půlnoci pustí s nimi ♥ Byla jsem jí nejvděčnější, ta hodina a půl byla strašná. Úplný dojeb a ták . . .

Venku tak trochu poprchalo (předtím lilo jako z konve) a protože v tom sále, který máme asi 100 metrů od domu, je vždycky vedro, tak jsem si bundu ani nebrala, že to přeběhnu. J. byla taky jenom v tričku, stejně jako T. Došly jsme tam - tož lidí jak na banány, ne, to spíš asi tak 10x víc. Dovnitř se pomalu nedalo dostat a to ještě venku jen tak postávalo kolem 100 lidí. U vstupu mi už nedali pásek na ruku, protože nebyly :( ale napsali mi tam nějaké B+, nechápu co to znamenalo, ale ptala se jestli "osmnáct bylo". . . :D Akce nejlepší faaaaaaakt ♥ diskotéka perfektní, úplně sme si to užívaly. A navíc - ON* tam byl. Uááááááá <3 Nechtěla jsem za ním chodit a tak on pak přišel za mnou, jak si mě všiml. Vypadal tak. . .potěšeně, že mě nakonec pustili. A řekl mi že dost dobře tančím :DD Si mě asi s někým spletl :D A pak se někde ztratil, ale říkal že zas přijde.

Holky se mi taky často ztrácely, no, J. se hned někde na začátku vytratila s Pájou, a tak jsem chvíli byla třeba s klukama ze třídy + jedním takovým o rok mladším, který byl TAK NEHORÁZNĚ ODPORNĚ opilý, že se mi z něho dělalo až špatně. Připadal si holt asi hodně drsně, když se ve 13-ti ožral tak, že se druhý den probral u kostela na zemi a nevěděl vůbec nic. Navíc byl celý mokrý, furt se vyvracel a tak. Fuj :// Nebo jsem byla třeba s Nikk a Gaab a tak různě. Potkala jsem i Renatinkuuuuuuuuuuu ♥ ale když nevíte o kom mluvím, tak je to jedno. Jen jsem byla hrozně moc ráda, že ji vidím :)) A taky s bráškou sem byla ještě :P nechtěl mi dát napít kofoly, tak jsem pila kofolu s rumem. Co už :D (hlavně že papá říkal, že nám dá všem dýchnout, jak se ve 12 vrátíme domů)

V další chvíli jsem byla zase s T. a bylo 11 hodin a říkala, že musí jít za n., protože je 11 a jdou na cigo. Nevím, proč sem na něho měla v tu chvíli taky chuť. Tak sme šli ven a dali sme si že. Pak přišel i Poly, který byl tež celkem mimo a furt si chtěl ode mě tahat i když to vůbec neuměl a foukal mi cigaretový kouř do výstřihu, že mi smrdělo všechno oblečení. Pak sem s ním někde šla a že mě s někým seznámí, ale nějak sem se mu ztratila. Nakonec jsme zase s T. a s Polym tančili v sále a on mi dal loktem ránu do zubů a strašně se mi pak omlouval. A často na mě něco zkoušel, si věřil trochu :D

Potom jsem šla s T. ještě za Luckou a Dejvem, už proto, že tam byl ON takyyyy :D Tak jsme chvilku zase tančili a pak mi řekl, že už jde, a řekl mi prcku i když ví, jak strašně moc to nesnáším :/ a pak ještě taky. . . . no, není po 22. hodině, to radši tady publikovat nebudu, aby si o mě někteří nemysleli něco špatného :D ale jakože dobré ♥

Chvilku na to přijeli policajti a maturanti udělali celkem poplach - všichni pod 18 ven. Jasně, docela je chápu, že nechtěli mít problémy, ale bažanťák bez bažantů ?! A tak nevadí. Stejně bylo půl 12. Zašly jsme pro J., aby si šla pro bundu, že musíme jít. Uuuuuuuuh, další věci co před tou desátou nemůžou ven. Jen asi - pomník obětí 2.světové války jede :DD S n. a r. jsme pak ještě asi 20 minut stáli venku, r. mi půjčil bundu, protože tam byla kosa jako prase a já tam v tílku tenkém světříku do půl těla, pak jsme se rozloučili, od jedné holky z gymplu jsme dostaly žvejku a šly jsme domů.

Naši samozřejmě vzhůru, ale dýchnout nám nakonec nedali. Sice jsme nepily moc, ale i tak nevím noooo. Pak jsme pěkně všechny v jedné posteli sledovaly Alice in Wonderland v angličtině bez titulek a vůbec jsme se na to nesoustředily, protože jsme se furt chlamaly a řešily jiné věci. Nakonec jsem si vlezla k sobě do postele a usnula. . . .

Ráno mě vzbudil brácha, když šel s taťkou do práce, a mamka jak chodila po kuchyni, ale vždycky jsem pak znovu usnula, takže jsme vstávaly asi o půl 9. Zase jsem mým milovaným udělala kafíčko ♥ vzaly jsme si jogurt s rohlíkem a opět v jedné posteli sledovaly Přátele (Jak se Ross opaloval :'DDD nejlepší) a pak Gossip Girl <3 a bylo nám tak hrozně dobře. "Joo,, mohla bych se takhle s nima dívat i týden a nevadilo by mi to"

Něco po 11. dopoledne jel T. bus domů, tak jsme šly na zastávku, párkrát se vyfotily, ale tak nenamalované a po akci, to je celkem vražedná kombinace že :D A pak T. odjela. S J. jsme ještě skákaly do kaluže u hlavní cesty, nemálo blázni :) Každý na nás čuměl, ale bylo to krásné. Fotily jsme to, a tak jak jsme chtěly se nám to povedlo vyfotit asi na 30-tý pokus :DDDD A pak mi odjela i J. :(

Bylo to strašně moc nejlepší, nejúžasnější, nejdokonalejší ♥ ty akce s nimi si budu pamatovat vždyckyyyyyyyy :')) protože je miluju ták moc nejvíc !

lady-clare.blog.cz
nejpovedenější ever :)) ♥ vlevo já a vpravo ona.

Z toho celého jsem si odnesla pořádné nachlazení, asi milion vysmrkaných kapesníků, dva dny horečky, a tak 20 litrů vypitého bylinkového čaje proti nachlazení, ale do školy jsem poctivě celý týden chodila. A taky ještě plnou hlavu nejkrásnějších vzpomíneeeeeeeeek mám ♥ Taky jsem o tom všem teď napsala slohovku. . .

* - nebudu mu pořád říkat ON, je to divné. bude to Já-vím-kdo. někdo tu měl něco podobného, ale líbí se mi to :))

fuck off . . .

13. listopadu 2010 v 22:53 | J E A L O U S |  My Lovely Life
JE TO V PIČI.
šecko.
a né že by se mi chtělo vám to vysvětlovat.
 mám se fajn.
všecko je boží. parádní. nejlepší.
 mám nejskvělejší rodiče !
a jdu se zase dojebat.
čáu,,

Tell them I was happy and my heart is broken. All my scars are open. Tell them what I hoped would be IMPOSSIBLE. . .

6. listopadu 2010 v 22:39 | J E A L O U S |  My Lovely Life

My feelings ? I'm feeling so fucking bad. . .

Maybe I just love you, but how ? You can't love someone if you don't know him enough ! Or you can ? I don't know, I'm confused. Stupid confused. . .

It looked really good. We were smiling and you said some things that I'll never forget. That I'm so pretty, I have a good parfume, beautiful eyes. . . and that you like me, but I'm TOO YOUNG for you. Gossssssssssssssssh xxx

You were sincere and you said what did you really feel. And I was so strong. I didn't cry. At that moment. Oh yes, you said that we can be friends. It hurts now so much. FRIENDS. . . how annoying ! You're a heartbreaker. . . my dear.

I cried for hours, but it wasn't better. Maybe, if I were 15, it would be okay. But I'm not, I'm sorry. It were the best weeks ,,with you". I was so so so so happy like I never was.

It won't hurts. . . in time, but not now. I wish I could forget your name.

lady-clare.blog.cz
I'm so sorry, that I'm writing english, but I wrote this on (?) Wednesday and I wasn't okay. I'm still not. And I don't know how to express what I feel in czech.

And there are mistakes, I know. In tenses. . . etc. My english isn't perfect, but it's not important (I hope).

- If you don't understand, say, I will translate it -