Říjen 2010

She's all laid up in bed with a broken heart while I'm drinking jack all alone in my local bar. And we don't know how we got in to this mad situation. Only doing things out of frustration. . .

31. října 2010 v 22:37 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Je mi líto, když mě někdo nemá rád za něco, za co vlastně ani nemůžu. . .

Celé to začalo už dávno, ale až dneska jsem se vlastně nějak přiměla o tom napsat. Někdy o podzimních prázdninách jsem se bavila s kamarádkou. Řekla mi, že si mě bere za vzor co se oblékání a stylu týče, ale že mamka s babičkou jí říkaly, ať si za vzor vybere někoho jiného, protože já jsem z úplné rodiny a taťka je podnikatel,. . . a jsme bohatí. A mám jednoho sourozence a tak. A prostě celkově z toho vyznělo že jsem rozmazlený fracek. A to je přesně ono.

Spousta lidí mě nemá ráda za to, že se mám prakticky líp jak oni. Že naši mi koupí skoro všechno, že si mě hýčkají. Za to, že mám drahý a dobrý mobil a pěkné oblečení. Jenže proč mi závidí věci, za které já nemůžu ? Já jsem se tak prostě narodila. Ale nemůžu říct, že zrovna nějak skvěle.

Myslím, že naši mě vychovali dobře, že jsem relativně slušný člověk. Jenže spolu nemáme zase až tak dobrý vzah. Když jsem byla malá, všechno bylo dobré. Bydlel s námi ještě děda, člověk se kterým jsem vlastně trávila skoro všechen čas. Nahrazoval mi toho tátu, který pracoval dlouho do noci a neměl čas si se mnou a s bráchou hrát. Ale pak děda umřel. Tenkrát se můj vztah s rodiči pokazil úplně nejvíc. Už nebyl nikdo kdo by si se mnou mohl odpoledne když jsem přišla ze školy povídat. Táta doma nebyl a mamka taky chodila do práce. Já jsem už byla větší, bylo to když jsem skončila 5.třídu. Ale nikdy jsem tohle období nepřekonala. . .

Taťka nám vynahrazoval to, že s námi často nebyl, kupováním toho, co nám na očích viděl. Dnes si myslí, že jsme rozmazlení. Já moc dobře vím, že nejsme. Kdybychom s bráchou rozmazlení byli, vypadalo by všechno úplně jinak, MY bychom byli jiní. Mě prostě nědělá problém poslat DMS když jsou někde nějaké problémy. Vím, že jednou na tom můžu být stejně, ale teď se mám dobře, tak proč nepomoct ? A o tom to vše je.

A taky nejsme nijak závratně bohatí. Jasně, někdo mi závidí, že jezdíme na 3 dovolené ročně (v létě 2x k moři + v zimě na hory), ale vemte si to z druhé stránky. Taťka pracuje denně třeba 20 hodin, skoro nespí abychom se my mohli mít dobře. Proto on si zaslouží na tu dovolenou jet. Já bych klidně na žádnou jezdit nemusela. Ale někteří to stále nechápou. . .

Taky splácíme různé hypotéky, půjčky, taťka splácí stroje ve firmě, mamka pak zase pojištění a takové. Proto já si nemůžu říct chci to a chci ono. Když to budu opravdu chtít, našetřím si na to. Dobrá, kdyby naši byli rozvedení, asi bychom s minimem mamčina platu nevyžili, ale nejsou, takže se tím nemusím zabývat.

A pokud si stále tedy myslíte, že jsem rozmazlená, tak budiž. Ale já vím, že nejsem.

lady-clare.blog.cz

zatraceně dobrá !

BTW. Dneska jsem od něho dostala pusu <3 jakože pusu ale to se vymaká ještě :P

Hey boy, I really wanna see if you can go downtown with a girl like me. Hey boy, I really wanna be with you, cause you just my type. . .

26. října 2010 v 21:36 | J E A L O U S |  My Lovely Life
To sem vám neřekla ! V pátek jsem získala takový ten ,,plechový kyblík", který bývá plný lízátek Chupa Chups (víte né ? :D). Byl v Albertu tak jsem se zeptala prodavačky jestli si ho můžu vzít; stejně jako se kdysi zeptala Janička. Prý můžu. Nééééééééééééééééééé,, to je tak boží :) Dala jsem si do něho brýle.

V neděli jsem byla na tom doučování. Bože, ježiš, sakra ! Ten kluk je tak nádherný. Zblázním se z něho ♥ nezachápu. Ale jen tak mimochodem, jaký věkový rozdíl si myslíte že je ještě normální mezi holkou a klukem ? Když je holce tak 14 tak klukovi by mělo být tak . . . kolik ? Maximálně ?

Nic, zas tady není žádný smysl, ale když toho je tolik co chci říct a vlastně ani nevím kde mám začít.

Poslední dobou jsem si všimla spousty holek, které jsou krásné, ale neumí se oblékat. Já jsem s tímhle nikdy neměla nějak extra problém. Prostě jsem věděla co si k sobě můžu obléct a co ne. Nikdo mi to nikdy neříkal. Ale někdy na konci listopadu jdu na přenášku o oblékání, tak se zase něco dozvím. No ale zpátky k tématu. Nevím, jak je to možné. Už prostě selský rozum vám řekne, že si nemůžete obléct reflexně oranžové tričko a na to ještě výraznější růžové tílko a to celé vám bude sahat do pasu. Jasně, já nechci nikomu mluvit do toho jak se obléká, ale co je moc, tak to je fakt moc. Mě je těch holek líto, mohly by být tak pěkné kdyby věděly co na sebe. Ale jak kdo chce. S tím já nic neudělám.

Mám se ještě líp než jsem se měla. A to jsem se měla skvěle ! Dneska jsme sice psali zase další písemku z matiky a já už teď vím že mám zase pětku, ale když já to fakt nechápu :D Chybí mi logické myšlení. A to mi ještě ten kamarád co mě to doučoval ráno psal, že mi drží palce ať to zas nepokazím. Sem holt blbá no :D A on je nejlepší :) Ale už o něm nemluvím :D


poslouchám to furt dokola a dokola a prostě uáá. so AMAZING ! Rihanna <3

lady-clare.blog.cz
TRUE LOVE !

NEJVÍC SE TĚŠÍM NA. . .

24. října 2010 v 21:11 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
to, až budu mít takhle dlouhé vlasy (což bude za dlouho, ale přece ♥)

lady-clare.blog.cz
snížeeeeeeeeek ♥ :')

lady-clare.blog.cz
to, až jednou vypadnu z domu a budu si žít jak chci. . . NO RULES !

lady-clare.blog.cz
Vánoce !

lady-clare.blog.cz
to, až budu princezna :')

A pak ještě asi tak na milion dalších věcí, ale zatím no stress :P

Want you to take me like a thief in the night. Hold me like a pillow, make me feel right. Baby I'll tell you all my secrets that I'm keepin'. You can come inside and when you enter, you ain't leavin'. Be my prisoner for the night. . .

22. října 2010 v 21:22 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Musí být něco ve vzduchu, protože se mám čím dál tím líp. Směju se na celé kolo a dobrá nálada ze mě jenom čiší. Prý to vypadá jako bych byla zamilovaná. Nééééé :D

Nesnáším utíkání na bus. Fakt že jo. Asi stejně jako většinu polívek ve školní jídelně a odpolední hodiny. A zeměpis. Sice jsem se těch milion sto pojmů naučila, ale větší nervy z písemky jsem snad neměla. Tahák byl napsaný tak miniaturním písmem že sem ho ani nepřečetla a psala jsem z hlavy. Špatně mám jenom výšku Králického Sněžníku (tak to jako sorry, ale kdo si má pamatovat výšku u x hor a to, že jsem se sekla jen asi o 300 metrů není zas taková hrůza, né ? :D) a místo vysočina mám vrchovina. Se stane. A ještě nesnáším přepadovky z ajiny. Pro změnu jsme si dneska napsali další. Jestli to nemám dobře tak mě jebne fakt. .

Ale né, na náladě mi to vůbec neubírá. Naši dneska byli celé odpoledne pryč, tak jsem šla ven s Krist i přes to, že mám zaracha :P Nejbláznivějšííííí ♥ Běhám, skáču, směju se, kopu do listí. Nějaký pán v té naší vesnici s třemi tisíci obyvateli zas něco pálil, tak sem si přetáhla kabát přes hlavu aby mi nesmrděly vlasy a né, nic nevidím. Je to strašně dětinské, ale tak k smíchu :DDDDDDD byly sme na dětském, houpaly se a měly se fajn.

A vzpomněla jsem si, co se mi stalo včera v buse ! :DDDDDDDDDD

Já: Žákovské, Z. (tam jako bydlím :D)
*na prvních dvou sedačkách sedí nějaké babky a povídají si strašně nahlas*
Řidič: Neslyším !
Já: ŽÁKOVSKÉ, Z !
Řidič: To ale nebylo na tebe !

Já tam ze sebe dělám debila, ještě mu to řeknu hlasitěji a on mi řekne že to jako není na mě ? :D To je konec :DDDDDDDD

A už chci snížeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek ♥ gosh. A jdu si pustit GG <3

lady-clare.blog.cz
doprdeleee. luv this ♥

I make them good girls go bad. You were hanging in the corner with your five best friends. You heard that I was trouble, but you couldn't resist.

20. října 2010 v 18:20 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Víte že je letos úplně nádherný podzim ? Všimla jsem si toho tak úplně až dneska. Nikdy jsem podzim neměla ráda - plískanice, déšt, bláto. Ale letos je to úplně jiné. Ani moc neprší, listí padá ze stromů ve všemožných barvách a celé je to strašně pěkné ♥ já si jen tak jdu parkem v kabátě a válenkách, kopu do listí, výjimečně nespěchám na autobus, usmívám se sama pro sebe a užívám si tu atmosféru. Tu chvíli, kdy se mám dobře, protože za chvíli může být všechno jinak. . .

Angličtinář mi dneska řekl, že jsem agresivní a rostu pro kriminál :D Prý mě v prváku viděl, jak biju spolužáka. A když sem řekla "Yes, he wasn't nice" tak mi všichni rozumněli "Yes, it was nice" a začali se smát. Jó, nejvíc agresivní sem a pořádně jsem si tenkrát užila tu facku co sem mu dala :D

Z té opravené písemky co sem psala už potřetí mám pro změnu zase pětku. Už mi to jakože i docela vadí. Nechápu to totálně, nevím, co tam vysvětluje. Zajímalo by mě, který debil vymyslel nějaké debilní výrazy, počítání s písmenkama. To se nedá fakt. Kamarád mi slíbil, že mi to v neděli vysvětlí, protože v úterý z toho píšem další písemku. Nechápu jak se budu soustředit, je tááááák pěkný ♥ ;D mmm

Sailor Hat from http://www.hats.com/, Gold Rimmed Glasses from http://www.80spurple.com/, Blue Socks from http://www.welovecolors.com/, Boat Shoes from Vans
  

chápete to ? ♥ já ne. chci nějakého takového stylového tady v Česku. . .These broken hearts in basements,
and this broken love on the streets <3

Měla bych se jít učit ať taky ze všeho nepropadám, že ? Zítra píšem test z frániny z frází, zkouší z dějáku a v pátek blbý zemák a milion pojmů ke každý prdeli v České republice. Bomba. 

Zahrávám si s hříšnou myšlenkou, že zítra půjdu až na druhou hodinu. Ještě uvidím. . .


Who owns my heart ? Is it love or is it art ? 'Cause the way you got your body movin' got me confusin' and I can't tell if it's the beat or sparks. You know I wanna believe that we're a masterpiece, but sometimes it's hard to tell in the dark. . .

18. října 2010 v 21:30 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Dívím se, že po dnešku ještě žiju, vážení. . .

Do školy sem jela už 6.20 a vstávala jsem 5.30 !!!!!!!!!!!!! Hnus největší, prostě. Po tmě. Ve škole jsem byla už za deset sedm a do půl 8 sem seděla na lavičce a nudila se. Tak brzo sem tam jela abych si dopsala písemku, kterou sem pro změnu zase totálně podělala. Matematika, anoooooooo. Boží.

V ajině sem dostala 5 ze slovíček. Vždycky nám aspoň naznačil, že budem psát, ale teď nic. Tak jsem se na to vykašlala, protože sem měla učení i tak nad hlavu a my si jako jen tak napíšem. Pecka, žůžo labůžo. Jedna pětka žádná pětka. Až na to, že já těch pětek mám už požehnaně. . .

Aby toho nebylo málo, tak jsme si napsali písemku z biologie. Jaké sračky probíráme, tož to svět neviděěěěl ! Vždycky byl můj životní sen vědět, že živce se dělí na draselné (ortoklasy) a sodno-vápenaté (plagioklasy). Bez toho se ve svém skromném životě zkrátka neobejdu.

Z dějáku naštěstí neštěstí nezkoušel, pořádné štěstíčko jsem měla, jelikož jsem jedna z mála, co nebyli zkoušení. Pobavili jsme se, když nakreslil obrys Anglie, tvarem podobnou jako penis a když celá třída padala smíchy, tak se jen tak usmál a smazal to :DDDDDDDDDDD Máme nejlepšího dějepisáře :)

Opravená písemka z fyziky a dostala sem 2. Kdyby tam dala jen to, co říkala že tam bude, měla bych 1. Mrcha. Ale co, nestěžuju si. V literce zase chlamy u té renesanční milostné literatury, na oběd bylo nevím co a pak už sem byla konečně doma. . .

. . . teď pro změnu neusnu, když jsem spala asi 2 hodiny na gauči a mamá mě nemohla vzbudit :/Pusťte si to, je to nejlepší, totálně mě to nabíjí energií. . . ♫ ♥


lady-clare.blog.cz

- J -


When I see your face there's not a thing that I would change, 'cause you're amazing just the way you are. And when you smile, the whole world stops and stares for awhile, 'cause girl you're amazing just the way you are. . .

17. října 2010 v 12:42 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Ladies' girl se vydařila na výbornou; na víc než na výbornou ♥

Mamá mě sice nejdřív nechtěla pustit, ale ukecala sem ji. Přišla pro mě Edýn, Dia a Janina a šly jsme do altánu. D. je straaaaašný blázen, kdyby vás to zajímalo. Skákala do hlíny, do dřeva a do všeho co tam bylo. V altánu byla strašná kosa (kdo by to čekal, když si K. vzala legíny, žeano. !), tak že půjdem na farmu. Cestou jsem napsala bratránkovi, že jestli nemá nějakou flašku. Nemá, ale klidně mi nějakou v hospodě koupí. Tož prostě litr vodky že stojí 350 ? Pipíí. A to sme to ukecali ze 400. Cestou na farmu se k nám přidalo plno lidí, jako Lucka, Mira, Soňa, Lukáš (bratránek), Piky, a další; jména mi už nějak vypadla.

Na farmě už byly ty moje 3 celebrity - Danielle, Gabb a Nikk + spousta dalších lidí. Mára, Čerry, Dan, Míša, Tom a ták. Tančili jsme na baru, smáli jsme se, pili jsme a prostě party all the timeeeeeeee ♥ Taky se vám chce pořád na záchod když pijete alkohol ? :DD S Danielle a Míšou jsme byli venku, cosi sme valili, protože jsme všichni tři měli trochu dost, pak jsme seděli ve vozíku, D. povídala o logu Laguny a bylo to hrozně fajn :) Ve 2 ráno jsme jedli hranolky, s D. jsme brečely každá u jiné písničky a hodně nám slušela rozmazaná řasenka. I miss you a Ženy. Ženy byly mimochodem písničkou večera. To jsme si nejvíc užili když nás asi 10 (možná víc) řvalo ,,Nejsi ženou vobnošenooooooooooooooooooou" ♥ A nebo •tohle•, kde jsme zpívali jenom opakování a refrény.

Z farmy jsme šly k Nikk asi ve 4 ráno ? Možná o půl páté, vůbec nevím :P Potkaly jsme ještě znova Diu, která měla prskavkyyy ! Nebo to spíš byly vonné tyčinky, které hořely :D U Nikk jsme otevřeli tu vodku, bylo nás na ni vlastne 5 - já, Edýn, Nikk, Danielle, Gabb a Mára (N. brácha). Nevím proč, ale chutnala jako nějaká desinfekce. Asi tím, že sme pili bouchanou. Nejdřív vodka, potom džus. Nevím ani jak je to možné, ale jakmile sem si sedla na koberec, tak sem usnula. Nikk prý za chvíli vedle mě a tak se to rozpustilo. Z vodky je upito tak 5 cm a mám ji u Nikk doma, protože naši by asi nebyli moc nadšení, kdybych přišla ze ,,spaní u Nikči" s vodkou v tašce :P

Celou noc, no teda asi od 5, jsem spala na koberci v oblečení a vůbec nevím, že na mě někdo hodil spacák :D Nikk mě ráno efektivně probrala slovy, že už je čtvrt na 11. Žádná kocovina, nic. To se divím. No nic, měla sem být v 10 doma, tak jsem napsala mamá, že jsme zaspaly a že už jdu. . .

Strašně moc jsem si ten večer užila. Peckaaaaaaa ♥ né, to byste tam museli být, abyste pochopili všechno. A jen tak mimochodem - užívejte si, když vám kluci dokazují, že ste krásná. Jakkoliv :) díky S. mi to řekli dva nejhezčí kluci co tam byli a pak mi to dokázali i jinak :P

Jo a na zákazy rodičů tak nějak kašlu, . . .

- J -

lady-clare.blog.cz

what mamma ? daddy ?

14. října 2010 v 13:21 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare
Že jen tak mimochodem mám zaracha na počítač, naši mi sebrali mobil a dali mi takový starý křáp a další takové vymoženosti ;) ještě třeba nemám šminky, teda kromě řasenky a make-upu, který jsem si všetečně vytáhla. Teď to vidím tak, že budu psát asi každý čtvrtek před IVT. . . :/ a dneska to už nestihnu. . .

Doufám, že tenhle vyjebaný režim brzy skončí. . .

čáu.

You're acting like you are on your own. But I saw you standing with a girl. Stop tryin' to steal my heart away ! I don't know where we going. I don't know who we are. I can feel your heartbeat ,I can feel your heartbeat (running through me).

9. října 2010 v 20:39 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Nepíšu, že ? Né že by se mi nechtělo; já jenom prostě a jednoduše nemám čas. . .

Janička je stále v New Yorku (teď někdy by se mi měla vrátit) a už mi tááák moc chybí :'). Minulous sobotu, když jsme byli u prababi sbírat jabka, tak spadla a zlomila si stehenní krček. Je v nemocnici. Ještě ten samý den dostal jejich pes epileptický záchvat. Sice to přežil, ale celkem dost to otřáslo mojí psychikou. Jo a v sobotu večer jsem poprvé v životě vyhrála v bowlingu :P ♥ jsem na sebe řádně pyšná. . . :D

Ve škole mám už tři pětky, a to jsem z Chorvatska zpátky teprve 14 dnů. Mám je z výtvarky (bóže, neumím kreslit !), z češtiny a ze zemáku (to je sice 4-, ale vyjde to nastejno :P). Musím si to opravit, fakt. Nechci mít na vysvědčení žádné trojky. I když mám takový špatný pocit, že letos se mi to nepovede. . .

V úterý za náma přišli do školy psychologové. Někdy loni v květnu jsme vyplňovali takové dotazníky o našich spolužácích. Teďkom nám přišli říct, co si o nás ostatní myslí. Prý patřím mezi první třetinu nejvlivnějších a nejoblíbenějších lidí. Jsem milá, přátelská, důvěryhodná, hodná, veselá, vždycky pomůžu a takové ty věci. Špatné vlastnosti ? Tak jsem jízlivá a někdy se můj smysl pro humor může obracet vůči ostatním ! Muhehe :D Psychologové tam byli dvě hodiny; druhou hodinu jsme si povídali o vztazích ve třídě alias kde to skřípe a hráli jsme nějakou hru, při které jsem si řádně narazila prdel.

Opět jsme rozbili sklo u dveří v šatně. Loni už bylo rozbité, to udělal M., kterého jsme všichni viděli. Letos to ale bylo špatně poznat kdo to rozbil (vlastně to asi ani nikdo pořádně neví). Nápad byl, že se složíme všichni na nějaké plexisklo, což by nás každého vyšlo ani ne na 20 korun. Ovšem kdyby někteří nebyli proti ! A pak druhý den mě čekalo nějvětší překvapení. Přišla za mnou třídní, že kluci říkali, že jsem ty dveře rozbila já a podplatila jsem L. a K. aby tvrdily, že to udělali kluci. Nejdřív mi bylo do smíchu, ale později sem se skoro rozbrečela. Já se jich zastávám, aby to nemusel platit nějaký jednotlivec, který to možná ani neudělal, a platili jsme to všichni a oni pak řeknou, že jsem to udělala já. Milé. . .

Celý tenhle týden byl ve znamení výbuchů smíchu. Smáli jsme se knížce o Zaklínači a úryvků z ní. (Děděk si dobře zašuká. ,,Oprcám tě před večeří. . .") Kdyžtak si představte, že už je po 22.hodině :P

V pátek jsem byla s našima za babičkou v nemocnici. Zvedl se mi žaludek už když jsem vstoupila dovnitř. Nemám ráda nemocnice. Jsou moc depkařské a vzpomínkové. Ale tak nějak jsem to tam přežila žé. . .

Teď vyrázím na ladies' night s Danielle, Nikk a Gabb ♥ :P majte sa. . .

lady-clare.blog.cz

lebo iba s tebou sa oplatí žiť svoj príbeh. . . ;*

1. října 2010 v 21:22 | J E A L O U S |  All about {me}
lady-clare.blog.cz

Nemám čas napsat. Alespoň fotku, že. . .

Mějte se krásně, -J-