Let's go all the way tonight. No regrets, just love. We can dance, until we die. You make me feel like I'm livin' a teenage dream. The way you turn me on. I can't sleep. Let's run away and don't ever look back.

5. září 2010 v 15:29 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Je lepšie byť krásna, než múdra, pretože priemerný muž lepšie vidí, než myslí.

A tak jsem se v úterý 17.srpna asi tak v 7:50 ráno potkala s Terezkou, dojely jsme do VM a odtud už necelé 3 hodiny jely autobusem do dlouho očekávaného Brna. T. mi v buse usla na rameni a byla tak strašně roztomilá ♥

Když sme vytáhly tašky z busu, tak nám hned bylo jasné, že budeme mít velký problém. Byly tak trošku těžší a my měly jít asi tak půl kiláku pěšky. Lidi ve Vaňkovce na nás čuměli jak na dementy, ale co už. Když jsme došly na zastávku tramvaje, tak jsem zjistila, že je přesunutá ná úplně jiné místo, takže sme se táhly ještě úplně jinam :D K mojí tetě jsme dorazily úplně vyřízené. Poobědvaly jsme, částečně se vybalily a šly do města. T. si chtěla zajet do IKEY (pokud sem to napsal dobře :D) a koupit si deštník. Hledaly sme ho asi tak hodinu, stejně sme nenašly. Alespoň sme měly 3 čokolády (každá za 9 korun). Hned vedle IKEY je Avion, tak že ještě zajdem tam. Takový úplně mrtě mega velkýýýýýý. Cca asi 20 obchodů, z čehož tak 10 se spodním prádlem a Tesco. Alespoň to jsme prolezly, splašily krásné tepláky se srdíčkama ♥ (papá mi teď říká, že mám Večerníčkovské kalhoty, nevím jak na to přišel :D) a já si ještě koupila růžové oxfordky. T. pak ještě v CCC jako kdyby gladiátorky a pokud ještě něco, tak to už sem zapomněla.

Druhé ráno nás probudila moje 103-letá prababička, která jaksi vešla k nám do pokoje a trochu bouchala do všeho co měla kolem sebe :/ Co už. Nasnídaly jsme se a vyrazily do Vaňkovky provětrat peněženky. Nakoupily jsme si toho toliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, že si to ani nepamatuju. Po Vaňkovce jsme šly ještě do města, protože tam taky jsou nějaké obchody. Nevím přesně, jestli to bylo tenhle den, ale když jsme seděly na lavičce, tak se nás nějaký kluk a holka od T-mobile ptali, jestli jim nevyplníme dotazník. Tak proč ne. Já sem za vyplnění dostala žvýkačku Mentos a vzorek odličovače od Nivea (:D) a T. simku, kde bylo 10 korun. Dobré že ? :D Přijely jsme zpátky k tetě, něco zdlábly a šly na Bílendu. Jakože normálně Bílá hora, ale odmalička tomu říkám Bílenda. No, nedošly jsme ani nahoru, jen sme si tam sedly na cestu a seděly a fotily a tak.

Třetí den jsem zjistila, že T. je neuvěřitelný spáč :D já, protože sem zvyklá chodit na 6 na brigádu, tak jsem se vzbudila asi o třičtvrtě na 9, ale T. byla ještě v 10 úplně tuhá. Sem si hrála na mobilu nějaké hry (tož chytání ryb, klasika :D). Tentokrát sme ani nesnídaly, jen se nachystaly, už ani nevím, jestli jsme měly oběd, a šly jsme opět na Bílendu. Nafotily jsme spoustu fotek, teda pokus byl o umělecké fotky, což se trochu nepovedlo, ale nevadí. Další v plánu byla Olympie. Tož zážitek ! V buse lidí jak na*sraných, ani se nedivím, když byl zadarmo že, a naproti nám seděla nějaká ženská s dcerou a ty se bavily o tom, že holka "prolezla už dvacet obchodů a viděla tak jedno tričko co si může koupit. . ." :D Asi trochu poznaly, že sme se smály jim. Ale ani se té holce nedivím, podle toho jak vypadala, že. My sme si koupily spoustu věcí, takže tohle asi chápat nemůžeme no.

V pátek ráno nám trochu stávkoval budík. Vstávaly sme asi v 10 a budík ukazoval úplně jiný čas. Nevadí :D Když už sme na té simce měly těch 10 korun, tak T. napsala večer 2 smsky kámošce. 3 koruny na simce. Tak zkusím, jak dlouho to vydrží, když se přes mobil připojím na Internet. Neheheeeeeeeeee :D Na FB jsme strávily asi třičtvrtě hodiny, načež se net vypl. Přišla nám SMS od T-mobile, že nám kvůli "nulovému kreditu zablokovali všechny služby". No, ale když sem se podívala, kolik je tam kredit, tak se ukázalo - 333.60 Kč. Chlamaly jsme se hodnou chvíli, tomu nulovému kreditu, no :DDDDDDDD Protože už sme neměly skoro co dělat, tak jsme ještě znova prolezly Vaňkovku, splašily spoustu doplňků a T. bílé návleky ;* a pak jsme se ještě šly projít po Brně. Sedly jsme si na Svoboďáku na lavičku, kdyby tam čirou náhodou byl někdo od T-mobile a chtěl vyplnit dotazník. Nějaký číšník se nás zeptal, jeslti nám nebude vadit, když nám bude kouřit pod nos, protože tam jsou takové ty "oboustranné lavičky". No tak že ne.

Seděly jsme tam asi půl hodiny, načež ten číšník přišel znova a zeptal se, proč tam sedíme tak smutně, jestli na někoho čekáme a jestli nás může pozvat na kafe. Tak kafe gratis, kdo by odmítl ♥ udělal nám latté a popravdě, tak hořkou kávu jsem v životě nepila :D On a nějaký jeho kámoš si tam s náma povídali, borci si mysleli, že je nám tak 13, a chlapi od vedlejšího stolu na nás furt čuměli. Pak nám řekl, ať si na FB napíšem Mirda Vopice, že to je jeden takový drsný borec :D No a asi tak po hodině smíchu jsme odtamtud nenápadně vypadly. Kdoví, co by za to latté chtěl, že. .  :D

Páteční večer jsme strávily na Bílendě. Fotky, smích, a to poslední slovo radši vynechám, ještě by ste si o nás mohli něco špatného myslet. Nějaký pán, který nás chtěl vyfotit nezachápal, že máme digitální foťák a tak si ho furt dával k oku a asi tak :) Pak na pokoji T. volala té kamarádce (K.) a říkala jí, že nás Mirda pozval na latté a ona že prý "Co ? Že vás potkal nahaté ?" :D Tak začal náš výtlemový večer. Nahrály jsme asi 9-ti minutové video, kde jsme shrnuly pobyt v Brně. Teda, on je tam slyšet asi jenom smích, ale nevadí. Pak jsme ještě K. psali smsky, no tož nezachápali byste to. Poprvé v životě jsem se smála asi tak 5 hodin v kuse. Ale jakým pičovinám ! :D Po tmě jsem šla na záchod, z přízemí do prvního patra, a že Teriiiii, vidím Samaru :D No a trošku mi jebalo, fakt.

V sobotu jsme pobalily věci, nachystaly se na cestu a obtěžkané taškama, které byly asi tak 2x těžší než na začátku týdne sme vyrazily na bus. Ještě nás pěkně zvládl zkontrolovat revizor, těsně před výstupem, nevěřil mi, že je mi 14 a prostě debil no :/ :D Přes Vaňkovku sme tašky táhly po zemi, trošku bufeti a každý na nás čuměl, ale pohoda. Pak jsme nasedly do busu a jely domů.

Vím, že tady budou asi poměrně dost velké sračky, ale jak sem neměla čas to napsat, tak spousta dojmů už nejak vyprchala a já musela vzpomínat co kdy bylo. No ale hlavní je to, že jsem domů přijela asi o 3 tisíce lehčí. . .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. | Web | 5. září 2010 v 19:59 | Reagovat

Pěknej blo i článek fakt:)

2 es* | Web | 5. září 2010 v 22:49 | Reagovat

Tyjo..o 3tisíce?chtěla bych je mít :D to bych taky jela do Brna utrácet :))

3 B. | Web | 6. září 2010 v 16:49 | Reagovat

Super, že jste si to tak užili, taky bych hned jela nakupovat :D

4 Mrs.Divná | Web | 6. září 2010 v 18:53 | Reagovat

s holkama chodíme nakupovat do Olympie.vaňkovka je moc malá a je tam dost lidí ;D

5 *Slečna Pí na druhou* | Web | 6. září 2010 v 21:25 | Reagovat

skvělý..takovejch zážitků...wow! dáš sem pak ty fotky? :)

6 Charlie | Web | 8. září 2010 v 12:52 | Reagovat

Ty nevieš čo sú bokombrady? To je také milé :)To sú také....fúzy, ktoré prechádzajú z vlasov popred uši a pozdĺž sánky :)Dúfam, že chápeš. Proste je to niečo ako brada, len na iných miestach :)

Ako sa dá získať -300 korunový kredit? Ja som sa o to vždy pokúšala a ten kredit nie a nie ísť dole :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama