Srpen 2010

baby U can drive my car <3

29. srpna 2010 v 11:10 | J E A L O U S |  Looks
Název: baby U can drive my car <3
Spokojenost: 90 %
autor: dA


Then I was young and unafraid and dreams were made and used and wasted. There was no ransom to be paid. No song unsung, no wine untasted. And still I dream he’d come to me that we would live the years together. But there are dreams that cannot be . . .

23. srpna 2010 v 22:32 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Láska je marnivost a sobectví od počátku až do konce.

Asi bych mohla začít tím fesťákem. Nebyl v Brně, jak se někteří domnívali, ale v městě asi 10 km odsud, v Rožnově. Folkrockování. Původně sem vůbec nechtěla jít, jelikož mě nic nezaujalo, ale mamka vyhrála na rádiu Valašsko lístky, tak jsem teda šla ještě s tou mamkou, tetou, jednou rodinnou kamarádkou, ale taky jí říkám teto a s její netěří. Přišli jsme sice trochu později, ale vůbec mi to nevadilo, jelikož Pavla Dobeše, který vystupoval první, třeba vůbec neznám, že :D pak byla Špinarka, a musím uznat, že byla jako vždycky dobrá. Nebo aspoň stejně dobrá jako loni, kdyý tu byla na Z.slavnostech :) Vzpomínky troškuuuu.

Mrtě dobré bylo, když mezi každým vystupujícím byla asi třičtvrtěhodinová přestávka. Dál tam ještě vystupoval Šporcl s nějakou cikánskou skupinou Romano stilo, tož tohle se mi třeba vůbec nelíbilo (snad proto, že jsem hrála na housle 7 let z donucení a nenáviděla jsem to !). Ale hodně lidí tam očividně přišlo jen kvůli němu, protože jakmile dohrál, tak se zvedli a odešli.

Potkala jsem se s M., jednou kamarádkou z tanečních. Celou jednu přestávku jsme kecaly a pak, když vystupovala Tereza Černochová, která byla mimochodem strašně skvělá ♥ sme šly tancovat pod pódium. Od začátku to tam rozjížděla nějaká ženská, oranžová paní. A mrtě si to dávala, každý tam z ní měl výtlemy. A pak tam trsala s náma :D Borka trošku.

Když jsme tancovaly asi tak 20 minut, přišla mamka, že T. (ta neteř) se nudí a proto jdeme domů. By mě jeblo. Když sem se konečně začala bavit, tak my půjdeme domů jen proto, že slečnu to nebaví. Tak měla sakra zůstat doma. :/ a to ještě ani ta Tereza Černochová neměla být poslední vystupující. Po ní měl být ještě Matěj Ruppert, kterého jsem ovšem neviděla. No jak já jsem byla naštvaná; nezachápu. . .

Další den po Folkrockování jsem chtěla jít ještě na Hrachovku, ale naši mě už nepustili. Škoda, byli tam třeba Charlie Straight nebo Martin Chodúr. Ale zase dát čtyři stovky se mi dávat nechtělo. Zas tak mě to nebralo a letošní ročník byl podle všeho propadák. . .

Myslím si, že na článek to stačí. A popravdě, Brno bylo tak boží, že si zaslouží samostatný článek ♥ Jo mimochodem, říkala jsem vám, že už skoro měsíc nemám rovnátka a jsem obarvená na tmavě hnědo ? No už moc ne, skoro se mi to vymylo. . .

Brno ♥

16. srpna 2010 v 22:26 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Drazí, od zítřka do soboty jsem s Terezkou v Brně, bez internetu. Takže se vám nijak neozvu. Pak ale čekejte dlouhý článek o fesťáku a celééém Brně.

Mějte se fanfárově, J E A L O U S :)*

Tereza Kerndlová - Schody z nebe

11. srpna 2010 v 13:51 | J E A L O U S |  Mjůůzik

Bůh ví, že chci umřít vedle Tebe. . . :') ♥

I could use a dream or a genie or a wish to go back to a place much simpler than this.'Cause after all the partyin', the smashin' and crashin' and all the glitz and the glam and the fashion And all the pandemonium and all the madness. . .

5. srpna 2010 v 15:59 | J E A L O U S |  My Lovely Life
. . . there comes a time when you fade to the blackness ♥

O prázdninách vůbec nemám čas, jak ste si určitě všimli :D Ale když ono je tak krásně a já nechci být doma. Denně jsem s holkama venku, zase je všechno dobré, prosmáté dny. Minulý týden jsem jela na kole na Prostřední Bečvu a zpátky, nějakých 45km, myslela sem, že to horší, ale máme nově udělanou cyklostezku, takže to byla pohoda :P Nečekala sem, že potkám tolik známých lidí, jako například naši francouzštinářku nebo tělocvikářku Pudinga :D Ještě jsem se minulý pátek donutila jít s tetama ráno plavat, ale to sem myslela že umřu, protože sem byla z toho kola unavená a bolely mě nohy. Taky sem za tu hodinu dala jenom 50 bazénů. Moooc vás to zajímá, že ? :D

Vůbec nemám o čem psát, když není škola. Tákže asi tak a jestli se dalších 14 dnů nebo možná dýl neozvu, tak nemám čas. A téma týdne Anime ? Tak to mi třeba vůbec nic neříká. Joo, jaké máte ještě plány na prázdniny ? Já mám naplánovaný týden s T. v Brně, týden, který bude úplně mrtě nejvíc boží ♥ a pak bych ještě možná chtěla jít na nějaký open-air festival ;) uvidíme. . .

Zatím se mějte. . .

lady-clare.blog.cz