Květen 2010

I don't tell anyone about the way you hold my hand. I don't tell anyone about the things that we have planned. I won't tell anybody. I won't tell anybody. They want to push me down. They want to see you fall down.

28. května 2010 v 21:05 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Opravdový přítel je ten, který řekne "Jsem tu vždycky pro Tebe".

A bez nich by to nešlo. ♥ Ani nedokážu napsat, co pro mě dělají. Třeba Terezka. Ona mi vždycky napíše, když je mi hrozně a zlepší mi náladu. Když mi připadá, že nějak ztrácím rovnou zem pod nohama, chytně mě. Když už sama nevím jak dál, ona mi správnou cestu ukáže. Bez ní si vůbec nedokážu svůj život představit. Tolik mi toho dala. I ostatní. Ale jen ona pochopí, jaké to tenkrát bylo, když jsme se zbláznily a nevnímaly svět okolo. Když jsme udělaly pár věcí, kterých jsme už za několik hodin litovaly. Které nás mohly o tu druhou připravit. . .


Now it's 2 o'clock.
The club is closed.
We're up the block.
Your hands on me.
Pressing hard against your jeans.
Your tongue in my mouth. . .


Málo vzpomínky.

Nechcete mi říct, že v pondělí je poslední dvouhodinovka tanečních - věneček ? Když to bylo tak. . .fajnové. Ty dva měsíce uběhly jak voda. Ale i přes to, že baba, která nás učila tancovat, byla semetrika a byla vysazená proti gymplákům; přes to, že pomocný tanečník Robin vypadal jako Avatar, smrděl a potily se mu ruce; i přes všechno ostatní, to bylo skvělé. Degradace na Ferdu Mravence. Alfa Omega. Hlava proti zdi. :DDDDD a pak taky Billie Jean a Š, Š, Š ♥ Bude se mi po tom stýskat.

I wanna be a billionaire, so fucking bad ♥ na na na

I'm a bitch, when I brush my teeth. I'm a bitch walking down the street. I'm a bitch, when i paint my lips. I'm a bitch, when people look at me. I'm a bitch in disguise. I'm a bitch that never minds. I'm a bitch. Just realize I'm a bitch, all the time.

27. května 2010 v 0:36 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Kdyby nebe vyslyšelo dětské modlitby, nezůstal by naživu ani jeden učitel.

Jak přesný a trefný ten citát je ! Jako by mě někdo znal.

Netuším, proč se všichni učitelé poslední dobou tak zbláznili. Že by konec roku ? Píšeme snad ze všeho, krom výtvarky, těláku a občanky. Učení. Dobře, kdybych chtěla, tak se to naučit můžu. Bez problémů. Jenže já se nedokážu donutit jít, vzít si učebnici a prostě se to našrotit. To si radši lehnu s knížkou. Asi jsem v pondělí neměla jít do knihovny a půjčit si 6 knížek. Akorát mě to od toho učení odrazuje.

Ale na to že je toho moc, byl dneska fakt skvělý den. První hodina sice nezačala slibně, někteří vyvolení co neměli učebnici psali test, samozřejmě i já, ale ona ho stejně neoznámkuje, takže co. Pak se rozebíral náš třídní výlet. Naše drahá paní profesorka naplánovala návštěvu Technického muzea, které bude 'určitě zajímavé', jak sama řekla. Pro změnu nám zakázala jít do kina, že se bojí s náma samotná jít. Kecy. To zas budem večer sedět na chatce a čumět do stropu. Zábava jak koleno. Dále si s sebou musíme vít jídlo. Skvělé, že ? Nesmíme jít do žádného KFC nebo MC Donald's (asi že je to nezdravé. . .). Úplně mě položil Šíšův dotaz.

"A paní profesorko, když si teda nebudeme moct zajít na jídlo, můžu si s sebou vzít plynový vařič ?" :DDDDDDDDDDDD prostě do dřevěných chatek v kempu plynový vařič. No uvidíme, výlet se ještě nějak vyvrbí ;)

V češtině jsem se s Dájou bavila o písničce v článku pod (Ostrava). Říkala, že už ji slyšela a pak začala vymýšlet další parodii. Zubřííí, Tesco od sedmi do devíti. . . :DDDD Učitelka na nás vrhala nevraživé pohledy, ale co už. Ve fránině byla nuda, ale další biologie stála za to. Nebo spíš jen ta část, kdy byl Ondra zkoušený.

No, takže čočka oka je pověšená na řasách a na krajích oka jsou zásobárny kyslíku. - No o oku toho moc nevíš, tak co třeba ústrojí chuti. - Tak to je ten jazyk. Rozlišujeme čtyři chuti. Sladká, slaná, hořká a kyselá. Sladká ta je na vršku toho jazyka. Pak je ta slaná a . . . kyselá po stranách. - Ne. - Tak slaná a hořká. - Ne. - Tak slaná a . . . - Už nic. Jenom slaná samostatně. - Slaná tak ta je za sladkou a pak za ní je ta kyselá a hořká. - No, ale rozlišujeme 5 druhů chuťových pohárků. Jaký je ten pátý typ ? - Tak já nevím. . . nějaká, bez chuti. . . :DDDD

Víte všichni, jak vypadá taková ta ryba čistič ? Jak jezdí po zdi akvárka a ohryzává ty bakterie, či co ? Tak v učebně chemie, kde máme hodinu biologie ta ryba je. Nejdřív sem si jí nevšimla, až pak mi ji ukázala Lucka. Ona ta ryba jezdila po tom skle a čistila ho, ale šlo úplně vidět, jak hýbe s pusou a vypadalo to hrozně vtipně. Nevšimla jem si toho jenom já, ale i pár dalších lidí a začali jsme se smát. Učitelka z nás rostla ! :DD

Po čtvrté hodině jsem už šla domů, protože jsem musela k zubaři. Zcela zbytečně, protože mi už po několikáté nic nedělal. Odpoledne k nám přišla teta s Natálkou, tak sem s nima pak šla pro mléko k jedné paní, co mají doma krávy. Já osobně mám na to nepasterované mléko alergii, ale většině lidí kupodivu chutná. Bych se zgrcla. Natálka se pak chtěla jít podívat na ty krávy, tak sem šla s ní. Moc mě fascinuje, holka. Třeba já se těch krav bojím, ale celkem dost. Že se třeba urvou a něco mi udělají, ale Natt si vzala do ruky seno a že ho půjde dát telátkům. Nechápu.

0:26. Měla bych jít spát, jak se znám, ráno se ani nehnu. Ale když já musím udělat ještě tolik věcí. Dvojčatům jsem vytiskla laborky (sobě taky) + ještě jakýsi referát, ale protože toho půlka chyběla, tak jsem to musela dodělávat. Gabči jsem slíbila, že jí na pátek napíšu slohovku do angličtiny, která bude mít minimálně 150 slov. Asi zajdu za tetou, ať to má gramaticky správně. V pátek odpoledne jedu do Ostravy k tetě na nehty. A navíc - ani o víkendu se nenaučím na všechno. Jak znám taťku, tak v sobotu půjdu makat (tak od 7 do 4, počítám), pak doma úklid a večer se nebudu schopna něco naučit. A v neděli, to si budu chystat věci na pondělní věneček v tanečních (tomu věnuju samostatný článek, ale až bude čas, ten je teď nedostatkovým zbožím. . .) a učit se půjdu až pak. Fajné ! Pondělí ještě kadeřnice a asi i kosmetička. . .

Mějte se dobře. Nebo aspoň líp než já ;)

btw. závidím všem, kteí chodí spát před desátou. taky bych chtěla. místo toho tady o půl jedné ráno píšu článek a jdu si dodělat laborky. . . :/
J E A L O U S


Ruda z Ostravy feat. Martina Pártlová - Ostrava

25. května 2010 v 18:42 | J E A L O U S |  Mjůůzik

Počítám s tím, že jste to už všichni viděli, ale když to je tak dobré ! :D hodně dobrá parodie na Empire State of Mind :DDDD

Jo kdysik sem byl hornik, jo na Dubině fáral, tuž ale vytáhli mě zpátky když nastal tam ten zával :D

M A T C H

23. května 2010 v 20:32 | J E A L O U S |  My Lovely Life
A tak tu sedím, s Českou vlajkou na líci a úsměvem na rtech ;) Z obýváku se ozývá křik rodinných příslušníků (match Česko : Rusko započal). Proto se taky běžím dívat. Článek bude. Kdy ? Nevím. A právě jsme dali góla. Po 20 sekundách. Ano ♥ Mějte se. Jeal.

Aktualizace 21:59 - 2:0 :P
Aktualizace 0:01 - a sme majstri sveta ♥

Jak nádherný pocit, zařvat si GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL !

My god, amazing how we got this far. It's like we're chasing all those stars. Who's driving shiny big black cars? And everyday I see the news, all the problems that we could solve. And when a situation rises just write it into an album.

20. května 2010 v 17:18 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Nic netrvá věčně, přesto nikdy nic zcela nemizí.

Škoda že není téma týdne povodně ! To by se mi psalo :D

Pršelo. Ale pořád; neustále v kuse. Asi 14 dnů. A pak se najednou začal zvedat potok, pole a louky přestaly vodu brát, jelikož byly promočené - a tak přišly povodně. V sobotu dopoledne jsem byla i s bráchou u taťky na firmě a vylévali jsme vodu, aby to nezaplavilo stroje, kdyby pršelo ještě víc. Jak jsme to tak počítali, vybrali jsme asi 1420 litrů vody. V neděli nám asi začalo docházet, že něco není okej. Potok byl skoro vylitý a to zrovna u našeho domu je jeho koryto vysoké asi 5 metrů. Ve sklepě jsme měli cca 10 - 15 cm vody, ale to máme každopádně vždycky, když dlouho prší. Ještě v 10 večer jsem šla taťkovi znova pomoct na firmu vylívat vodu, jelikož se to začalo zaplavovat.

Bylo pondělí ráno a stále chcalo. Já se pomalu chystala do školy, když v tom mi přišla smska "Ahoj klarinko, do skoly se vubec neda dostat uz ted :/ Takze ani do tanecnich, coz me sere nejvic ;), ale tak uzij si ze mame volno a pak si treba napisem ;)" od Janičky. Ještě jsem jí zavolala a říkala, že když jela na trénink, tak je policajti ve VM odklonili, že do RpR se vůbec nedá dostat, nebo jen jedním pruhem, ale nedostali by se zpátky a že Vidče se Stříteží jsou pod vodou. To víte, Rožnovská bečva. Za chvilku se vrátila i mamka z práce, že tam vůbec nedojela. Tak jsme si užily pěkný den doma (mamka jela někdy po obědě aspoň na chvíli do práce).

Na úterý nám dali ředitelské volno (no co se stalo, vždyť ten náš ústav nemá volno ani na konci roku, když je 30.6. úterý !). Voda se začala pomalu uklidňovat a klesala. A tak to jde pořád. Teď už ani neprší, voda ze sklepa sama zmizela (šikovná ;P), ale já jsem nemocná. Počítám, že to mám z toho, jak jsme vylévali tu ledovou vodu, protože mám hroznou rýmu, bolí mě v krku a trochu hlava. Ale zítra už jdu do školy ;) doma se fakt nudím. . .

Pod perexem naleznete pár fotek z povodní. Nejsou foceny mnou.

One Republic - Secrets

20. května 2010 v 16:34 | J E A L O U S |  Mjůůzik

Tell me what you want to hear
Something that were like those years
Sick of all the insincere
So I'm gonna give all my secrets away
This time, don't need another perfect line
Don't care if critics never jump in line
I'm gonna give all my secrets away

My god, amazing how we got this far
It's like we're chasing all those stars
Who's driving shiny big black cars
And everyday I see the news
All the problems that we could solve
And when a situation rises
Just write it into an album
Singing straight, too cold
I don't really like my flow, no, so. . .

Musela jsem to tady mít. Slyšela jsem ji dneska odpoledne. Už u druhého tónu jsem věděla, že je od One Republic. Ale můžu o něco poprosit ? Prosím Bláznivou^^ nebo jak se teď vlastně jmenuje, ať si ji nepouští, protože se jí bude zase líbit a mě se pak ta písnička zhnusí. A když už si ji bude chtít pustit, ať alespoň nikde nepíše, že se ji slyšela. Díky mockrát. . .

Pod tímhle článkem se nachází dva články s fotkami z Paříže, se kdyžtak podívejte ;)

J E A L O U S


France, tu me manques ♥ (2)

20. května 2010 v 9:22 | J E A L O U S |  Photos
Další část fotek ;)

France, tu me manques ♥ (1)

20. května 2010 v 8:57 | J E A L O U S |  Photos
Na přání Sis a Mish-ky sem dávám pár ryze francouzských fotek ♥ pod perexem ;)

Paris, mon amour ♥

19. května 2010 v 10:00 | J E A L O U S |  Looks
Název: Paris, mon amour ♥
Spokojenost: 105%
autor: dA


Eiffelovka tak trochu jinak. I like, I like, I like ♥

Paris, l'odeur de ton pavé d'oies, de tes marronniers, du bois. Je pense à toi sans cesse. Paris, je m'ennuie de toi, mon vieux. On se retrouvera tous les deux, mon grand Paris.

17. května 2010 v 14:58 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Když je Pařížance dvacet, je báječná. Třicetileté Pařížanky jsou neodolatelné. A když je jim čtyřicet, jsou okouzlující. A Pařížanky přes čtyřicet neexistují.

Omlouvám se, ale nemohla jsem napsat rovnou. Nejdřív jsem se musela vzpamatovat z návratu z krásné, nepřekonatelné, úžasné Francie (a především Paříže), která mi změnila úhel pohledu. Hlavně na francouzštinu samou.

V pondělí 3.5. v 16:00 jsme odjížděli. S drobným zpožděním, ale nevadí (stejně lilo jako z konve). Tímhle autobusem jsme jeli jen do Prahy, pak jsme přesedali na jiný. Už cesta do Prahy byla nudná, tak jsme si s holkama koupily časáky, které nás zabavily jak po cestu tam, tak po cetu zpět. Na autobusové televizi běžely nějaké historické filmy, dejme tomu Trhák. Je to on, mého srdce šampion ! :D Když dítě škrtne zápalkou, když dítě škrtne zápalkou, tak co se nestane ! :D


Cestu moc rozepisovat nebudu, jen ještě dodám, že byla hrozná, Pája mě celou dobu kopal, kvůli tomu, že jsem měla přes noc make-up se mi udělaly jebáky a vypadala sem strašně, ale nestěžuju si.

Někdy v ranních hodinách jsme dorazili do hlavního města Lucemburska, Lucemburku. Bylo pod mrakem, všichni jsme byli unavení, veku fučelo a byla zima a určitě se nám všem chtělo chodit po památkách. Podívali jsme se na nějaký Adolfův most a pak jsme zapadli asi na půlhodinu do katedrály Notre Dame (takových je  všude plno :D), kde je hrob Jana Lucemburského. Něco jsme nafotili a nějaký chlap do nás začal valit francouzsky. Vyvalili jsme bulvy a vůbec nechápali. Pak to převedl do angličtiny, takže aspoň to hlavní vím. No, zrovna zábavná ta katedrála nebyla, ale aspoň jsme si zašli na záchod :P Potom jsme měli rozchod. Byla tam strašně kýčovitá pouť se spoustou kýčovitých hraček, karamelu a sladkostí. Našli jsme C&A a s Terezkou jsme si koupily brýle - já tygrované, ona černé ♥ Dále nás v Lucemburku čekala ještě nějaká Hradební vyhlídková cesta, Velkovévodský palác a odjezd do Remeše.

Remeš - korunovační místo francouzských králů. Pro změnu další katedrála Notre Dame :D V Remeši jsme se moc nezdrželi, skoro nic zajímavého tam nebylo. Dále jsme pokračovali do Paříže na ubytování v hotelu Premiere Classe.

Přijeli jsme, vytahali kufry a dojeli výtahem do druhého patra. Otevřeli jsme dveře pokoje - a zůstali v úvidu stát. Pokoj měl rozměry asi 5x3 metry, při čemž tam nebyla žádná skříň a k tomu patřila malinká koupelna (1,5x1,5 m ? :D). Hlavně že jsme měly televizi, kterou jsme ani jednou nepoužily, díky tomu, že na celém pokoji byly dvě zásuvky a věčně jsme musely něco nabíjet. Pak tam byl stůl (věčně zasypaný jídlem) a pod ním pidi židlička. Postele byly dvě vedle sebe + 1 noční stolek, a pak byla jedna postel nad nimi. Tam sem se pomalu bála lozit, aby se to neurvalo. Tak fajn. Ještě že nám nechali bonbónek na posteli :D Okořenily jsme to pár sprostými nadávkami a doufaly, že aspoň dveře od koupelny půjdou zavřít. Samozřejmě nešly. Šla jsem za panem profesorem Té. jestli by nám jakože nemohli dát nový pokoj. A kupodivu jsme ho dostaly ! Vypadal úplně stejně až na to, že ty dveře šly zavřít. A dokonce - měly jsme i odpadkový koš ! To čumíte, co ? :D

lady-clare.blog.cz
Poté, co jsme se v té miniaturní koupelničce všechny osprchovaly a vydrhly si vlasy, jsme se nenamalované a v pyžamech posadily na postel. Terezka si vzala i bedničky, tak pustila písničky. Beautiful girls all over the world . . . ♥ nezachápeš. Bylo to parádní. Na to, že jsme byly na pokoji 3, jsme měly 11 slunečních brýlí. Daly jsme si je všechny na sebe a fotily se. Pak bylo plno dalších fotek, třeba na samospoušť a Janička místo aby šla na vedlejší postel, zapadla do díry mezi postelema :D

Druhý den jsme vyjížděli o třičtvrtě na osm (čtvrt hodiny zpoždění!). Jelo se do Paříže. Na to, že jsme bydleli na kraji Paříže, se tam jelo asi 2,5 hodiny. První nás čekala ta slavná Eiffelova věž. Nádhera ♥ To se nedá vypsat. Ten pohled na okolí, a to všechno...ááá <3 Sice jsme stáli hodinu ve frontě (zatím jsme si koupili malé Eiffelovky :P), ale to mi náladu nezkazilo. Terezka s Janičkou vyšly jen do druhého patra a pak šly zpátky dolů, ale já s Pájou jsme jeli až nahoru. Mmm :* dokonalost sama. Cestou dolů mi Pája ukradl Terezčinu čelenku a tak jsem za ním prakticky celou dobu běžela. Dal mi ji až dole. Pak jsme měli skoro ještě hodinu a půl volno, tak jsme byli kolem, dělali s Eiffelovkou fotky a ták :) úžasnost ♥

Jako další bod programu jsme jeli do Invalidovny, kde je hrobka Napoleona Bonaparte a plno dalších hrobek. Vybil se mi foťák. Skvělé. Pak jsme jeli na Vítězný oblouk a Champs Elysées. Nejlepší stejně Louis Vuitton :D Na vršku Vítězného oblouku jsme taky udělali pár fotek a pak se jelo metrem do Louvru. Ten je taky boží ♥ až na to, že je nehorázně obrovský. Viděli jsme Monu Lisu a pak se T. s J. někam vypařily a já se přivtěřila k Nat, Reguš a Terce. Nějak jsme se rozhodly, že uděláme prohlídku egyptského umění. Na celý Louvre jsme měli asi 3 hodiny. 2,5 hodiny jsme chodily po tom Egyptě a zbylou půlhodinu hledaly východ. Z Louvru jsme přes nějaké zahrady šli na náměstí Concorde, kde nás po cca 20 minutách vyzvedl autobus, jeli jsme do luxusní čtvrti Opery, kde se nachází i chrám St.Madelaine a zakotvili jsme na náměstí Trocadero. Protože už se stmívalo, tak byla Eiffelovka nasvícená. Ještě lepší :) Pak jsme jeli na hotel, pri čemž se řidiči ještě ztratili. Ano, spát jsem šla po půlnoci a vstávala něco kolem půl 7. Fajné.

Další den bylo na dopoledne naplánovano Versailles. Na to jsme měli 3 hodiny a 1,5 hodiny stáli ve frontě, protože pí.profesorka neuměla zařídit lístky a to tam "jezdí prakticky co měsíc". Nejdřív jsme nemohli najít vstup a bylo otevřeno jen jedno křídlo. To jsme si prohlédli a pak šli do zahrad. Takové chci ! Nádhera největší. Upravené, obrovské, všechno vymakané ♥ Mmm. Z Versailles se jelo do studentské latinské čtvrti, kde se nachází univerzita Sorbonna. Tam jsme se podívali do Pantheonu a měli jsme rozchod. Trochu jsme se ztratili a já zjistila, že mám orientační talent, protože jsem nás dovedla zpět ! Naše další kroky vedly do muzea Orsay. To bylo asi jediné muzeum, kde se nemohlo fotit. Ale zas nic tak zajímavého tam nebylo. Hledali jsme obraz Whistlerovy matky, který byl ve filmu Prázdniny Mr.Beana, ale nenašli jsme ho :/ Nejlepší bylo, když Pájovi volala ségra, že mají koťata a kočka je porodila na jeho mikině :DDD

lady-clare.blog.cz
Z Orsay jsme jeli do čtvrti Montmartre, kde je kabaret Moulin Rouge. Ulice plná bordelů, sexshopů a dalších takových. Odtamtud jsme šli do baziliky Sacré-Coeur, která vypadala taky moc krásně. Páni profesoři nás poučili o tom, jak si máme na sebe dávat vzájemně pozor, protože sou tam nějací chuligáni, tak aby se nám něco nestalo. Pak jsme měli rozchod. Zapadli jsme do nějakých bočních uliček a nakoupili suvenýry. Na náměstí malířů Place du Tertre jsme si pak já s Pájou dali palačinku s Nutellou ♥ (Terezka s Jančou ji měly ten den, kdy jsme byli v Louvru). Byla vynikající. Potom sme si od nějakého borce koupili pivo Heineken za 2 eura a společně s Terkou jsme ho pak zlikvidovaly na pokoji :P Hlavně že striktní zákaz pití alkoholu :D

Večer, když jsme přijeli na hotel, tak jsme balily. No, spíš sme to jen naházely do tašky a šly spát.

Poslední den ráno jsme jeli do nejmodernější čtvrti Paříže - La Défence, kde se nachází nový Velký oblouk, atd. Tam jsme měli 2 hodiny rozchod - a čas na nákupy, jelikož je tam obrovské nákupní centrum. Co jsem si koupila ? Krásnou puntíkovanou halenku s nabíranými rukávy ze ZARY (barva světlounce starorůžová a černé puntíky), botky, takové nizoučké semišové černé kozačky z Tally Weijlu, na zadní straně mají stříbrné kovové puntíky. Ale jsou nádherné ♥ Díky Terezko za ně. Byly totiž ve slevě 50% :D Pak šátek ze SIX (za 2 eura). Teď nevím, jestli jsem si ještě něco koupila, asi ne. Z La Défence jsme jeli opět metrem (tentokrát bylo úplně narvané) do nejstarší části Paříže na ostrov La Cité, tam se nachází katedrála Notre Dame (již třetí v pořadí, ale tahle je ta, o které ste už určitě slyšeli), Justiční palác, místnosti bývalé věznice atd. Měli jsme rozchod, a tak jsme zašli do kavárny na kafe, kde jsme se zdrželi asi tak hodinu. Na ceduli před jednou restaurací bylo napsáno, že stará cena je 10 euro (přeškrtnuto) a nová cena je 10 euro. To mě fakt rozesmálo :D:D:D:D Ve zbytku volného času jsme se zašli do parku, udělali pár hooooodně efektivních fotek ♥, fotili jsme velmi stylové francouzy a francouzky a tak si ještě užívali. Potom jsme byli v té věznici, kde je mimo jiné i kobka Marie Antoinetty.

Dále se šlo pěšky na náměstí George Pompidoua (kolem nějaké baziliky a hodně drsné sochy :D), kde jsme si v restauraci Flunch dali společnou večeři, a protože jsme měli rozchod asi 4 hodiny, tak jsme tam seděli možná hodinu a půl :D Pak jsem si koupila bagety, abych měla po cestě co jíst, Terezka s Janičkou pořád zdrhaly, fotily jsme se ve skocích, jako bufeti (tvařte se přirozeně !), koupila jsem si tričko I ♥ PARIS a bylo to fájn ;) Náhodou jsme objevili takové malé náměstíčko, kde byl na zemi křídami nakreslený obraz nějakého muže, ale fakt krásně. Tam si Terezka s Janičkou usmyslely, že natočí video. Nejdřív tančily na Je to fajn (by Arnoštek :D) a pak na I Gotta Feeling (BEP). Odběhly asi 300 metrů ode mě a já jsem akorát viděla, jak se J. trošku rozběhla, vyskočila a řízla sebou na zem. Začala jsem se strašně smát a jak jsem viděla, tak ty dvě se taky řezaly. To se ale nedá popsat. Byste museli vidět :D Ale prostě - Let's do it ! ♥

O půl 10 byl sraz na rohu s autobusem. Přišli jsme tam a čekali jsme. Třičtvrtě na 10. Deset. Začínala nám být zima, já jsem měla jen silonky a na nich legíny (druhá věc, za kterou ti Terezko musím poděkovat :P) a z klidných lidí se stávali lidé neklidní. Půl 11. Nakonec jsme asi o třičtvrtě na 11 vyrazili hledat pány řidiče. Prý mají stát někde u Louvru blízko vody, a pozitivní je, že Louvre je vzdálen jen něco přes půl kilometru. Paráda. Jenže nikdo neví, jakým směrem ten Louvre je. Když čekáme, než se někoho zeptají, jdeme s pár holkama na záchod. Fajn, další zamčené záchody. Vrrr. Pokračujeme v cestě, když v tom někdo zařve, že "tam sou". Vůbec nejsou u Louvru a už vůbec ne u vody. Kdyby si jich nikdo nevšiml, tak jsme si udělali krásnou noční procházku po Paříži. Odjezd z Paříže do Česka - 23:40.

Na cestě domů nic až tak zvláštního nebylo, snad jen 3:15. Byla jsem rozespalá, když se mnou Pája třepal, jestli jsem viděla film 3:15 Zemřeš. Řekla jsem že ne. Pak to řekl Janičce, která celou minutu opakovala "Tý jo, 3:15 Zemřu. Já zemřu. :DDDDD" A pak se podívala na své ponožky a prohlásila "Byl tady duch, otočil mi ponožku :DDD" Mimochodem, někdo bydlí ve Valu, někdo v Zaši, někdo v Rožpodradu a někdo třeba v Beči :D nepochopíte.

M I M O C H O D E M

• S Terkou se nám dvakrát povedlo setřít Páju. Ale fakt jakože setřít. Nejdřív, když mluvil o nějakém místě. "No, tam chodí jen modelky a buzeranti. A já jsem takový známý..." "buzerant, co ? :DDDDDDDDD" A podruhé, když jsme byli v obchodě poblíž Sacré-Coeur a kupovaly oplatky. "Vidělas tu prodavačku ? Pořád se na mě tak usmívala. Určitě by ti dala 10 euro, kdybych se na ni taky usmál..." "No, a nebo kdybys už konečně odešel. :DDDDDD"
• Hned první ráno v Paříži se mi podařilo vyhodit pojistky na celém patře (nebo celém hotelu ? :D). A to jen tím, že jsem si zapla rychlovarnou konvici. Šikovná. . .
• Hrozně se mi teď líbí francouzština a dokonce mě i baví. Snad to bude tím, že je úžasné, když spolu francouzi telefonují - je to jiné, než u Čechů . . . :)
• Při koupi té puntíkované halenky jsem se inspirovala Sandrou Leopardovou, jelikož ona má spoustu věcí ze ZARY a připadá mi, že je to takový její styl ♥ díky.

Black Eyed Peas

9. května 2010 v 20:49 | J E A L O U S
Ahoj, drazí mí. Mohla bych vás o něco poprosit ? Nebo aspoň ty, co vlastní Facebook ? Potřebovala bych hlas. Je to soutěž o lístky na koncert Black Eyed Peas. Mohli byste kliknout na níže daný odkaz a tam dát "like" ? Děkuji ♥

T A D Y


Moc děkuju, za odměnu vám pak napíšu dlouhý článek o Francii :)

Grandpa ♥

6. května 2010 v 12:06 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Mami, ale Ty sis po dědovi nic nenechala.
Ale to víš, že nechala.
A co třeba ?
Třeba spoustu vzpomínek, nebo vidíš ty tulipány ? Ty nám ho budou vždycky připomínat. Jsou jako úsměvy, kterých byla spousta.
Stýská se mi po něm.
Mě taky, broučku. . .

I was like a bird in the sky, I could sing, I could fly away from this world. I´m leaving no trace behind, it´s hard to see me, it´s hard to find me, girl in this world.Sometimes I fall to the ground without making a sound, sometimes I fall on my face.

1. května 2010 v 22:17 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Když už nemůžeš, přidej !

Dalo by se to tak popsat. Možná nejhektičtější týden za celý tento školní rok. Uff ! Jsem nadmíru šťastná že už je konec a v pondělí jedu do Francie. I když mě ještě čeká velká písemka z matiky (počítám přinejlepším se trojkou). Ale vezmu to pěkně popořadě, ale připravte se na hoooodně dlouhý článek :)

V neděli po obědě přijela Terezka ♥ no ano, měly jsme kráááááááááásné odpoledne. Šly sme na fotbal a bylo skvěle. Nějací borci (sme jednomu říkali Péro Vrabec, ten slušně valil) si tam furt dělali prdel. Jakože, vám napíšu nějaké hlášky, to se poserete.

○ Máš v prdeli krocana.
○ Já mám raketu a Ty jsi černý kůň co sere po cestě.
○ Ty máš hnědé chlupy jak Maxipes Fík.

. . . a plno dalších. To se ani nedá všechno napsat. Potom jsme šli za Ríšou, pouštěli si takové ty hitovky. Třeba Kačer Donald, Maxipes Fík,. . .atd. No a Ríšu jsme zlechtaly. On se smál jako ženská, ale tak fakt. Nebo jako takoví ti paviáni v ZOO Lešná. No, pak Terezce ujel bus a dokonce i vlak (kvůli mě :/), ale bylo to skvělé odpoledne ♥

V pondělí další lekce tanečních - učili jsme se čaču (nebo chachu, jak chcete) a protože to jeden nejmenovaný trošku zvrtal, tak jsem musela tančit s klukem, který předtančoval - s Robinem. Nechutně se mu i přes rukavici potila ruka, smrděl, klepal si nohou a navíc si zpíval. Billie Jean is not my lover...

V úterý jsem měla soubor s Jeníkem a Ančou. Klarinetové trio. Miluju tyhle hodiny ♥ hráli jsme, nebo jsme se aspoň snažili hrát, Růžového Pantera, soundtrack ze Star Wars a další. Bylo to skvělé, ale domů jsem přišla až skoro v 7.

Ve středu jsme šly s ženama - Bety, Kača, Nikča a pár dalších do Janíkovky na Filosofskou historii. Hráli žáci z našeho gymplu, mezi nimi i naše spolužačky - Gábuš, Lucka, Kája a Viki. Jaké to bylo ? Skvělé, úžasné, nádherné...no všehovšudy dokonalé ♥ Všem to slušelo a i přesto, že jsme seděly na blbém místě a chvilkama špatně rozuměly, tak se nám to hrozně líbilo a odcházely jsme s hlubokým zážitkem. Nafotily jsme pár fotek, které jsme v zápětí smazaly, poslouchaly písničky, Bett "chytala zajíce" na schodech a spěchaly jsme do Billy. Tam jsme dorazily asi za 4 minuty devět, koupily si nanuk a šly na vlak. Domů jsem dorazila asi tak o třičtvrtě na deset, umyla si hlavu, naučila se výtvarku a do postele se dostala asi o půlnoci.

Čtvrtek. Písemka z výtvarky (za 1- !) a odpolední klarinet s Aničkou. Můj úžasný pan učitel jel někam na soutěž, a tak nám hodinu zkrátil asi na 15 minut. Normálně nám to šlo tak dobře, že jsme zahrály všechny skladby prakticky bez chyb za těch 15 minut (normálně to hrajem i celou hodinu). Před hudebkou jsem potkala Pikyho a ten místo hudebky šel zpátky domů. Cestou jsem ho zlanařila, ať nabere lidi a jdou na MDT (Mezinárodní den tance) do Valašského Meziříčí. Skvělé. Bylo nás tam strašně moc, poznala jsem nové lidi a všichni tančili jeden společný tanec na tuhle písničku a dělali i ty samé pohyby, jaké vidíte na tom videu. No popravdě, bylo to super. Potom jsme si koupili zmrzky, vylízali jsme si....kornout :D a jeli domů.

Na pátek jsme si naplánovali kolečkové brusle, ale odpoledne jsem se dozvěděla, že je pálení čarodějnic, na kterém jsem nemohla chybět (Se divím, že Tě nevybrali - maminka). No, byla to celkově nuda, ale zase hity od Dády Patrasové jsou historické :D Nejlepší ale bylo, když jsem s Evčou a Ďoďou seděla u kyblíku s vodou a jeden kluk tam hodil plyšovou myš. My jsme na ni nevěřícně zíraly, otočily se abychom viděly kdo to hodil, a když jsem se otočily zpátky, tak na hladině už byly jenom bublinky a myš se potopila. No, takový výbuch smíchu, protože ta voda byla zakalená a myš nebyla na dně kyblíku vidět. Stýýýýl prostě. Zuzanka (sestřenice) mi nevěřila, že mám svoje řasy a tvrdila, že jsou nalepovací. Ale jsem ráda, že jsem ji po dlouhé době viděla ♥

Dneska jsem byla makat, ale protože bylo po bouřce a bylo dusno, těžký vzduch a nízký tlak, dělalo se mi špatně. Nedokázala jsem se na nic soustředit, bolela mě hlava a nemohla jsem dýchat (zpropadený nízký tlak a špatné plíce !). Naštěstí jsem byla jen u taťky a kolem oběda mě hodil domů. Vzala jsem si paralen, něco málo snědla a lehla si. Vzbudila jsem se - bylo skoro půl čtvrté. Mamka říkala, že se mě snažila vzbudit, ale spala jsem jak zabitá. Pak jsem šla dělat něco na zahradu a když jsem přišla dovnitř bylo najednou 7 hodin. Ten čas někdy strašně letí.

Na zítřek mám naplánováno - balení kufru (přece jen, už v pondělí Fráánce ♥), sebeopečovávání (nevím jak to nazvat :D) a celodenní učení matematiky, jelikož mě čeká ještě velká písemka. Asi umřu. . .

Aktualizace 1 - je možné, že když na zahrádce vytrhám plevel, je tam druhý den zase ?!
Aktualizace 2 - nerada ubližuju lidem, které mám ráda a proto se jí ještě jednou omlouvám.
Aktualizace 3 - je hnusné, psát 2 písemky z matiky za týden, obzvlášť když dostanete 2 a 3-.
Aktualizace 4 - 1.máj, lásky čas. Uschla jsem.
Aktualizace 5 - stojí u vás máj ? (snad víte, jak to myslím.)

Tak se tu mějte ♥ užívejte, učte se, já se budu flákat ve Francii. A pošlu vám pohled. Jeal.