Duben 2010

Automatic ?

29. dubna 2010 v 19:35 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Mám toho tolik na srdci, tolik nových dojmů, pocitů a zážitků co vám chci říct, ale vůbec nemám čas. Snad o víkendu. Jeal.

There's a dream that I've been chasing. Want so badly for it to be reality. And when you hold my hand then I understand - that it's meant to be. Cause baby when you're with me. . .

21. dubna 2010 v 18:22 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Vždycky tu bude ten jeden kluk a nezáleží, co udělá, ty ho prostě nedokážes přestat milovat.

. . . ten citát tady už možná byl. ale když.

Dneska se mi zdál divný sen. Ale fakt hodně divný. Byla jsem dospělá, měla jsem asi 5-ti letou krásnou dceru se zvlněnými zlatými vlásky a velkýma modrýma očima, manžela, krásný dům (přesně jaký bych chtěla) a bydlela jsem taky tam, kde bydlet chci - kousek od Terezky na kraji nějakého velkého města. Zaměstnaná jsem byla v jedné reklamní firmě, do práce jsem jezdila úžasným překrásným dokonalým bílým Land Roverem a zahradu mi zdobil anglický trávník. Byla jsem taková typická zaměstnaná matka. Můj manžel se v tom snu jen mihl, takže nevím, jak vypadal. Vím jen, že měl hnědé rovné vlasy a byl v obleku. Toť vše. Měla jsem vše, po čem jsem kdy toužila. Naprosto. Pak se to nějak zvrtlo. Nastaly problémy v práci, manžel začal chodit pozdě domů a nějak se to vše nakupilo. Nakonec naše firma zkrachovala a já zjistila, že mě manžel už pár měsíců podvádí. Pamatuju si, jak sem se během chvíle změnila. Dříve jsem měla dlouhé pěstěné vlasy čokoládové barvy, které jsem si natáčela a make-up, nad kterým jsem strávila denně skoro hodinu a půl. Nebyla jsem ani tlustá ani hubená - taková normální. Pak přišly ty stresy - nechala jsem si odrůst vlasy, takže šly vidět mé přirozené světle hnědé vlasy, místy protkané tenkými stříbrnými nitkami šedin, vůbec jsem se nemalovala a díky tomu, že jsem ani nespala, jsem měla kruhy pod očima. Strašné. Zhubla jsem. Moc. Mé dřívější oblečení mi padalo - díky vystouplým kostem se za mnou lidi na ulici otáčeli. Já, která jsem nikdy nekouřila, jsem vykouřila i dvě krabičky cigaret denně a pila výhradně jen silnou černou kávu. Neslazenou. Začala jsem si brát nějaké prášky a všem jsem se vymlouvala na to, že mě bolí hlava. Snažila jsem se být skvělá. Doma bylo uklizeno; byla jsem háklivá na každé smítko prachu. Denně jsem se s nůžkama plazila po trávníku a stříhala ho. Auto se lesklo čistotou - jako by bylo nové. Ale tohle se dlouho zvládat nedalo. Můj manžel začal chodit domů čím dál později. Tehdy došlo asi k nějakému zkratu. . .


Zašla jsem si na kosmetiku, ke kadeřnici, do obchoďáku. Oblékla jsem se. Dcerku posadila do auta a jela k Terezce. Vypily jsme kafe a já ji poprosila, jestli by nemohla ?? (netuším, jak se má vlastní dcera jmenovala) pohlídat, že si musím něco zařídit. Souhlasila. Nasedla jsem do auta, vypnula mobil, zapnula radio a jela neznámo kam. Pryč z města, kamkoliv. . . brečela jsem. Byla jsem ublížená a zrazená. Přidala jsem plyn. . .

. . . a našila to do nejbližšího stromu.

Pak jsem slyšela jenom pípání přístrojů a nějaké hlasy. Měla jsem zavřené oči a nemohla se hýbat. Necítila jsem vůbec nic. Slyšela jsem, jak moje dcera brečí a prosí, ať se probudím, že už bude vždycky hodná. Můj manžel ji utěšoval a říkal jí, že maminka ji asi neslyší, že půjdou na chodbu. Při odchodu mi dal pusu na čelo a řekl mi, že to tak nechtěl. Že mě miluje. Dále tam byly ještě mé drahé kamarádky. Pomalu jsem otevřela oči a viděla je. Seděly kolem mě na židlích a všechny vypadaly strašně. Jakmile si všimly, že jsem vzhůru, jsem zahlédla jejich letmý úsměv a . . .
. . . probudila se.

Tenhle sen se mi nelíbil. Kdoví, třeba to tak jednou skončí.

Ve škole jsme pak četli jeden článek. A já pochopila, že až do teď jsem byla pěkně blbá.

RÁNO JE MOUDŘEJŠÍ VEČERA
To je přísloví, které je naplněno laskavou a útěšnou zkušeností a moudrostí celých pokolení. Vzpomeňte si na ně, až budete zaplaveni trpkostí a bezradností. Vzpomeňte si na ně právě v tom doslovném znění, když obklopeni čtyřmi stěnami, tmou, hořkostí a opuštěností se budete rozhodovat k nějakému ráznému, unáhlenému rozřešení. Vzpomeňte si na to, že ráno je moudřejší večera, řiďte se tím a neubližujte ani jiným, ani sobě. Nechte to rozhodnutí na ráno, a bude-li toho třeba, tak na druhé, třetí či páté ráno. Jitra totiž umenšují těžkosti i bolesti . . .

. . .a víte co ? Pan F.Nepil má neskutečnou pravdu. Děkuji. Za to, že mi možná právě otevřel oči. ♥

Jeal.

Goodbye goodbye, my tears don't lie, can't help the feeling that you're gone. Goodbye goodbye, when you're beside me, it feels so sad though I know I’m wrong. Goodbye goodbye, Goodbye goodbye. I will love you 'till I die.

18. dubna 2010 v 19:20 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Myslíš, že sem tak silná, ale já tě jen nenechám vidět mě plakat.

Jak to jenom vystihuje ! Štve mě tahle pitomá "válka". Ale když už jsme to začali, tak to dotáhneme do konce. A myslím si (a nejen já), že to nebudeme MY, kdo bude patřit mezi ty poražené. Ale abych uvedla věci na pravou míru. . .

Jistá slečna + jejích pár přívrženkyň si bylo stěžovat u výchovného poradce (a prý i u psycholožky), že je šikanujeme, píšeme si o nic na Facebook, jaké jsou krávy a pomlouváme je (prý o nich tvrdíme, že mají v tanečních hnusné šaty !). A tak se to nějak myslím ve čtvrtek řešilo. Pár kluků bylo u výchovného poradce a T. řekli, že je prý vede ! To jako vůbec není pravda a netuším, kde na něco takového přišli.

Popravdě, je mi úúúúúplně jedno co si o mě myslíš. Klidně si všem tvrď jaká jsem nafoukaná, namyšlená piča, ale já ti řeknu minimálně 5 lidí, kteří si to nemyslí. Chápeš ?

Ale už to nebudu řešit. Nemá to cenu. Díval se někdo z vás v pátek na Klub vyděračů ? Četla jsem si na to recenze na internetu a hodně lidí tvrdilo, že je to lehce stupidní thriller. Neilovi a Abbey se zhroutil ze dne život. Unesli jim dceru Sophii a je vydíral neznámý muž. Nejhorší bylo, že mu nešlo o peníze, ale chtěl zjistit, co všechno jsou schopni pro své dítě udělat. Spálí všechny peníze, které mají, šéfovi Neila dají nějaké prospekty na novou kampaň, musí zabít toho již zmiňovaného Neilova šéfa (nakonec zjistí, že nic z toho se nestalo) + plno dalších úkolů. Nakonec přijdou na to, že je to celé podloženo Neilovou nevěrou se sekretářkou (manželka vyděrače), že Sophie měla pěkný den a vůbec nebyla unesena a že to celé naplánovala Abbey. Aby se mu pomstila za to co jí dělal, aby s ním prožila ty chvíle strachu, beznaděje a přišla na to, jak moc ji miluje. Celým filmem se nesla věta ". . .kdo rozdrtí motýla na prach ?", která se mi nějak zaryla do paměti. A asi nepochopím, proč se někomu ten film nelíbil. Dle mého byl skvělý, ačkoliv mám Pierce Brosnana zafixovaného jako Jamese Bonda :P

I can’t believe how you looked at me with your Johnnie Walker eyes. He’s gonna get you and after he’s through. There’s gonna be no love left to rye. And I know that it’s complicated, but I’m a loser in love.

14. dubna 2010 v 20:09 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.czT.A.Harris:  Vše pro co jsme se rozhodli, může být dalším rozhodnutím změněno

Ani druhá lekce tanečních v pondělí mě nezklamala ! Všichni jsme byli krásní, voňaví, učesaní, dokonale namalovaní. Tentokrát jsme tančili už v párech, což představovalo drobný problém. Tančila jsem s někými jiným než jsem předpokládala, ale bylo to dobré. Dopilovávali jsme waltz a dále se učili blues a rodinný valčík. No řekněte mi, kdo to vymyslel. Pokud mě minulý týden bolely nohy, tak s tímhle se to srovnávat nedalo. To bylo v tak rychlém tempu, že jen málokomu a to ještě málokdy se povedlo trefit přímo do rytmu. Ale přesto to bylo fajn. Chvíli jsem si zatančila i s Dájou, když se střídalo. To jsme se smály, jelikož nám to nešlo. Po skončení jsme ještě udělaly pár fotek a pádily domů.

Nesnáším ty programem nabité týdny. Nebo spíš učením nabité. Písemka z biologie. Test z vedlejších vět v čejáku. Písemka na Ameriku + kousek Asie v zeměpise. Nějaké to zkoušení. Revize ze tří lekcí + asi 150 slovíček ve fránině. Uááá. Ale stejně. Taháky to jistí. Nehodlám se učit něco, co v životě vůbec neužiju.

Čím víc se blíží 3.května, tím mám lepší náladu. Počasí je sice odporné - už od pátku nepřetržitě prší, no chvílemi poprchá a teď asi před 20-ti minutama přestalo pršet úplně (konečně ?), ale má to přijít zase. Děs. Ale proč se vlastně těším na toho 3.5. ? Jedu do Francie. Na týden. Se školou. S Terezkou a Janičkou ♥ Těším se úplně nehorázně odporně nechutně mega moc ! Bude to sice náročný týden, ale my si ho užijem na 10000000000000000000% ! :) Mrtě moc fotek, styl, Paříž, Eiffelovka, . . . etc :)

Aktuálně jsme dneska v těláku dělaly parodii na Bílou orchidej. Já, Dája, Lucka. Takové výtlemy. Já zpívala originální verzi, Dája dělala takové ty "raperské zvuky" a Lucka zpívala něco jako "Já chtěl Ti říct, já chtěl ti říct,..." Pokud se nám povede natočit to beze smíchu a celé, tak to hodím na youtube.com a dám vám sem odkaz.

hide the pain !

9. dubna 2010 v 22:27 | J E A L O U S |  Looks
Název: hide the pain !
Spokojenost: 98 %
autor: dA


Chuck je sice naprosto nejhezčí ♥ ale už mě trošinku omrzel. Hide the pain ! To sedí. . .

Btw. přečtěte si tohle, ať vím, že jsem to nepsala zbytečně. Děkuju :)

When I was thirteen I had my first love. There was nobody to compare my baby and nobody came between us or could ever come above. She had me goin crazy. Oh I was starstruck. She woke me up daily. Don't need no Sturbucks. She make my heart pound.

9. dubna 2010 v 20:40 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Konfucius: Život je vlastně celkem jednoduchý a zkomplikuje se jen tím, že sami na komplikovanosti trváme.
.
Takže. Předem děkuju za některé komentáře k minulému článku. Věděla jsem, že nejsem jediná kdo by se takhle zachoval. Ještě tak bokem bych chtěla napsat Gabčinu reakci na to, že už je taky považována za jednu z pippies. Vystihla to naprosto přesně. "Tak já nevím, jestli si myslí, že mě to nějak uráží nebo něco takového. Vždyť pippies by se daly považovat jako ty holky z amerických filmů - baví se s klukama a většina holek je nesnáší, protože jim závidí. A navíc - bývají to ty nejhezčí holky. Takže pro mě, a vlastně i pro vás je to pocta !" Lépe bych to neřekla ♥ :)
.
A tak nám včera začaly předtaneční ! Bylo to ... skvělé ? Slabé slovo. Nebo aspoň mě se to líbilo. Sice jsem prvních 10 minut litovala, že jsem tam vůbec šla a připadala si jako největší debil v celém sále, ale pak to nějak přešlo. Ženská, která nás to učí, je sice naprostá megera, ale jinak je to fajn. Z podpatků mám otlačené nohy a o tom jejím "pravá bočně přešlápnu, levá bočně přešlápnu" se mi dneska zdálo, ale stále mi to náladu nekazí. Dokonce ani to, že jsme v noci čekaly hodinu před Spolákem (v šatech !) na mého drahého papá, který se nějakou náhodou zapomněl.
.
Dnešek byl takový oboustranný. Probudila jsem s úsměvem na rtech a dobrá nálada se mně držela. Dějepis jsem ze dvou třetin strávila u profesorky v kabinetě, protože mě pořád pro něco posílala (a to jsem to ani nenašla !). Ale čeština. To jsme se s Dájou nasmály snad úplně mrtě nejvíc. Štverdy dostal speciální domácí úkol, za to že nevěděl, kde se čte a pak ještě jeden, za to, že jsme se ho na něco ptaly. Ale pak to přišlo. V čítance byla věta "Tak jí položil košík k nohám a zvláštním psím instinktem vycítil, že ten žlutý, co páchl mokrou peřinou a marmeládou z tuřínu, sem neměl chodit." Smály jsme se už té větě, ale když jsem zvedla hlavu a viděla že Š. má žluté tričko a ukázala to Dajušce, tak se to už prostě nedalo :D:D:D:D:D víte, on Š. smrdí i normálně. Ale prostě...nepochopitelné :D:D:D:D:D Dále jsme mu říkaly, ať si oholí knírek a on že si na tom zakládá a takové. A nakonec jsme si ho představovaly s piercingem v nose, obočí a s náušnicí. Řezby největší :D:D:D Nemůžete to pochopit, vy ste ho nikdy neviděli.
.
Věděli jste, že M. a R. umí hýbat s ušima ? Já ne. A proto jsem se taky tak smála. Ale nehorázně.
.
Ach ! Dneska si připadám jak zhulená. Protože Š. oznámil, že už je ze mě a Dáji v depresi, čemuž jsem se taky smála. A pokaždé jak sem se na něho podívala, jsem se smála zase. Fakt zhulená. Jako včera Luboš.
.
J E A L O U S

Music starts. Listen hot stuff. I'm in love with this song. So just hush, baby shut up. Heard enough.

6. dubna 2010 v 21:07 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Slovy můžeš zatajit co chceš. Skutky tě ale prozradí.
.
Až je mi líto dát takový pěkný obrázek k článku, který mám v plánu napsat. . .
.
Nikdy nepochopím, jak se změnila. Bývala skvělá a já jsem ji obdivovala. Možná byla můj vzor. Protože se nejlíp smála, krásně psala a dokázala povzbudit, když jsem byla na konci mých sil. Nenechala mě ve štychu. Většinou. A za to jsem jí byla vděčná. Bejvávalo !
.
Potom mi ji zkazil. Princ. Najednou se už tolik nesmála hloupostem jako typická puberťačka, přestala si dávat řasenku, protože jí řekl, že je krásná i bez ní, a nás, ty, které jsme si ji dávaly, odsuzovala a shazovala. Ještě nějakou dobu jsem se snažila udržet s ní krok, ale když začala pomlouvat lidi, které mám nejradši, vzdala jsem to. Tohle přátelství netrvalo nijak závratně dlouho, ale šlo do kytek. A tehdy jsem si myslela, že to byla moje jediná opravdová nejlepší kamarádka. Šeredně jsem se spletla a spálila se !
.
Dneska jsme ve škole řešili náš školní výlet. Návrh byl Brno. Kupodivu ho učitelka schválila. Budeme chodit na památky (Špilberk, Petrov), pak se můžem mrknout třeba do Dinoparku do Vyškova a pak taky třeba do Vaňkovky nebo Olympie na nákupy. Bude to skvělý výlet :) Mikes dokonce zařídil ubytování, a cena 250,-Kč je podle mě fakt skvělá! Já jsem si dala tu práci, že jsem sestavila program a našla dopravu. Vše se domluvilo a šli jsme na oběd.
.
To by ovšem nebyla ona. Před jídelnou přišla za profesorkou s tím, že ona a její Čokíta jet nechcou. Že chtějí jet na rafty do přírody. Že se v Brně bude beztak jen nakupovat a jak víte, ONA nákupy nesnáší. Ovšem, nikdo jiný to neřešil a souhlasil, ale když Velitelka zavelí, kuřátka se seběhnou dohromady a nedovolí si odporovat, protože by se s nima nebavila. Kristepane. Taky jsem taková hloupoučká byla ! Já s Dájou jsem si jí dovolila odporovat, že když jich je 6 (nebo kolik), tak proti celé třídě nic nezmůžou a ona teatrálně a schválně nahlas prohlásila "Aha. Tak Klára Č. a Daniela N. jsou všichni." Mohly jsme se jen smát. Tohle už zavání troškou demence, když se k nám přidali kluci a ostatní. Fajn. Nikdo nepojede na rafty, které v životě neřídil a ani nemá v plánu to zkoušet. Když tam chcete jet, navrhněte to rodičům a jeďte někam na rafty třeba přes víkend. Ale takhle. Já FAKT nemám v plánu mít nevyžehlené mokré vlasy jako ovce a několik hodin sedět v lodi s pádlem jak nějaké péro. A nejsem sama !
.
Tak jsme seděly u stolu a řešily stávající situaci. Já, Dajuška, Terezka, Gabča, Lucka, Kája, Nikča (chyběla ještě Janička). A doufala jsem, že se ŽÁDNÁ z nás nestane jednou z Čokít. Z těch Čokít, které nesnáší pippies a dávají to tak okatě najevo (se neposerte!). Klidně si měj Vikinku, Alenku, Bojdinku a kohokoliv dalšího, ale se mnou už asi nikdy víc nepočítej, protože já mám JE ♥
.
J E A L O U S ♥

David Guetta feat. Kid Cudi - Memories

5. dubna 2010 v 12:08 | J E A L O U S |  Mjůůzik

.
All the crazy shit I did tonight those will be the best memories ♥
.
nepochopíš ! protože to je NAŠE písnička, viď ? :)

All the crazy shit I did tonight, those will be the best memories. I just wanna let it go for the night, that would be the best therapy for me. It's gettin' late, but I don't mind. It's gettin' late, but I don't mind. Hey hey. Yeah yeah !

1. dubna 2010 v 14:35 | J E A L O U S |  My Lovely Life
lady-clare.blog.cz
Nic netrvá věčně, přesto nikdy nic zcela nemizí.
Dn.eska jsem náááhodou na počítači, tak se vám ozývám. Neslibuju sice, že k vám ke všem zajdu, ale pokusím se.
.
Mohla bych se zmínit o minulém víkendu, který byl boží. V sobotu odpoledne přijela Janička ♥ s Ríšou jsme se domluvili, že přijdeme na šíšu. Fajn. Tak jsme ji měli někde v lese, při čemž jsme seděly na zeleném pytli na sklo. A to ani šíša nebyla moc dobrá, protože prostě...nebyla :D S Janičkou jsme se strašně smály veverce, která tam furt běhala kolem a ještě lepší byla Ríšova kšiltovka SEX POT.
.
Jakmile začala být zima, šli jsme k Ríšovi na čaj. Já v mým páskových gladiátorkách - lesem ! No to bylo něco. Předtím tama určitě jel nějaký traktor, jelikož jsem se zabořila až po kotník do bláta (chudáci botky). Na silnici jsem si zaskákala v tom pytli a Ríša to natáčel (naštěstí byla už tma a na videu nejde nic vidět. jen slyšet Jančin smích :D) Ríša mi půjčil jeho ponožky. Takové vysoké, jako by podkolenky, tlusté - nějaké termo. V těch gladiátorkách pak musely vypadat stylově. V Ríšově pokoji nejdřív Janča otevřela šatní skříň a koumala oblečení. Měl tam košile svojí máti - i růžové a tak. No padaly jsme smíchy. A pak, kdyř sem na skříni našla plán co musí dělat, tak....jsem se smála snad hodinu. Sice ten plán byl starý tak 2 roky, ale přesto.
.
Příjdu domů, posvačím a převleču se.
Když si nebudu vědět rady s úkolem, zavolám mámu nebo tátu a slušně se zeptám.
Vytáhnu na stůl žákajdu na kontrolu.
Každý den si napíšu jaký je úkol. Pokud úkol nebude napíšu "úkol není" :D
.
..no nesmáli byste se ? :D Pak ještě Janička psala Ríšovi rádoby vtipné statusy na FB. A jak byly tak vtipné, tak měl pod jedním během půl hodiny přes 50 komentářů !
.
V neděli jsem jela s našima a ještě Dajuškou ♥ do Avionu do Ostravy. Na nákupy. Potřebovala jsem nějaké oblečení do tanečních. A taky jsem splašila. Sice po celodenním chození po obchodech s protivným tatíkem, ale přece. Mám krásné růžovo-fialové balonové šaty bez ramínek ze ZEBRY :) Divila jsem se, že mi je papá koupil, když stály 1900,-Kč a k tomu takový náhrdelník z lehce fialových perel (210,-Kč). Dále mám lodičky z Deichmanu. Jsou boží ♥ Černé a vepředu jako kdyby nařasené :) A stály jenom 549,-Kč ! Pak jsem ještě skočila do New Yorkeru na černé bolerko (249,-Kč) a černou sukni (249,-Kč) a to je myslím všechno. Dajuška si koupila plavky a brejle, ale naprosto stylové. . .
.
Když už jsme měli jet domů, tak že se naši ještě půjdou mrknout do IKEA. Jasně, s Dajušou jsme procházely točícíma se dveřma, vzaly si pár IKEA tužek a měly se fajn ! Pak že si dáme hot dog. Zase takové hlášky padaly, ale vám nebudou připadat vtipné. Neslyšeli jste je naživo. Nějak se nám podařilo přejmenovat hot dog na odtok, ale to nebylo zase tak vtipné. Když jsme pak došly k té ženské co to tam dávala a zeptala se nás co chceme, Dája ukázala na ceduli nad náma a řekla "Hele ohřátý psík a nezbedný kelímek" :D:D:D A všichni se na nás divně čuměli, protože jsme se smíchy válely div ne po zemi. Fajn no. Tak čtyři ohřáté psíky a čtyři nezbedné kelímky. Potom se tam ještě dával kečup a hořčice z nějaké odporné nádoby :// a stříkalo to všude kolem. No a když jsme napouštěly kofolu do těch kelímků, tak chvilku tekla voda, chvíli nic a pak vystříkla Kofola. Nějaký děda co stál za náma to pak vzdal se slovy "tady to bude na dlouho. . ." :D:D
.
...a víte jak blbě se jde k autu, když jste dvě a máte pobrat 4 hot dogy a 4 kelímky s pitím ? :D
.
J E A L O U S