Říjen 2009

NO

30. října 2009 v 11:45 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Nefunguje mi počítač a proto nepíšu články. Nějak se mi povedlo oddělat hardware či co, a tak sem bez kompu. Teď píšu od babičky. O víkendu by se to SNAD mělo opravit.

Mějte se krásně, pište básně a buďte blond. J E A L O U S

My life is not fair.

25. října 2009 v 19:56 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Dneska citát hledat nebudu.
.
Na fotbale jsem nebyla. Neviděla jsem ho. Nebo byla. Asi 10 minut. A viděla jsem ho. Jenom z dálky.
.
Měli jsme nějaké rodinné oslavy. Třikrát jsem se musela jít převléct, protože mi otec tvrdil, že "jako kurva" nikam nepůjdu. Hm. Po převlečení jsem vypadala myslím ještě hůř.
.
Byli jsme u babičky. Chtěla jsem jít aspoň na půl hodiny na hřiště. Jedním pohledem mě otec poslal do prdele. Tak jsem tam seděla a zírala do zdi. Pak jsem šla za mojí dokonalou dvouletou sestřenicí. Spala. Bože, já chci být taky taková malá, nevinná, bezstarostná, hodná holka. Neřešit miliony problémů, které mi kradou spánek.
.
Ležela jsem tam s ní a poslouchala hlasitý tlukot jejího srdce. Ona je ta, kterou miluju. Jedinný člen mojí rodiny, na kterém mi záleží. A pak, když se probudila a viděla mě...vlezla si na mě, chytla se mě kolem krku a přitiskla se ke mně. Cítila jsem, že je jedinná, která mě má DOOPRAVDY ráda.
.
Taťka se opil. A dost. A po příchodu domů se jal zkoušet mě a bratra z učiva do školy. Brácha prošel docela dobře. Na mě začal řvát, že neumím psát a cosi kdesi. Zmlátil mě. Pak kvůli mě začal řvát na bráchu. A pak i na mamku. Ta se postavila na moji stranu, ale on by ji taky zmlátil. Tak se přiklonila k němu. Jsem za to ráda. Nesnesla bych pohled na to, jak ty dva zmlátil. Kvůli mě. Kurevsky by mě to bolelo.
.
Tak jsem se měla dneska já. Tečka.

The dreams in which I'm dying are the best I've ever had...

24. října 2009 v 23:05 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Milovat znamená trpět, toužit a předstírat!!! Trpět ze štěstí druhého, toužit po tom, kdo nikdy nebude náš a předstírat smích, když srdce krvácí!!
.
*nevím jestli jenom mě nejdou vkládat nové obrázky na blog*
.
Někdy i padesátkrát za hodinu kontroluju Tvůj status. Nemůžu si pomoct. A ty nepíšeš. Jakmile mi přijde nějaká zpráva s dětskou radostí se ji rozhodnu přečíst...a div se nerozbrečím když zjistím, že není od Tebe. Sakra. Nepsali jsme si 2 dny a já z toho dělám katastrofu. Včera jsem Tě viděla. Pozdravil jsi mě a tak nádherně se usmál. Tak jak to umíš jenom TY. Kdybych neseděla asi by se mi podlomily kolena.
.
Dneska, když jsem krájela zeleninu, jsem si málem uřezala ruku. Musím na Tebe přestat myslet *ale když ono to kurva nejde*. Odpoleddne jsme jeli na bowling. Nechtěla jsem jet. Chtěla jsem se schoulit do postele a objímat plyšového medvěda. Šeptat mu do kožíšku a zmáčet ho slzami. Nakonec jsem jela. Jak jinak. Prohrála jsem vše co se dalo. Pořád Tě vidím před sebou.
.
Zítra Tě uvidím. A vím, že budu zase praštěně šťastná. Budu stát na hřišti s D. a K. a pít pivo. A budu...šťastná. Ale ne dlouho. Ono to skončí. Ten čas skončí. A pak se zase budu cítit prázdná. Stačí mi pohled na Tebe a ten prostor v mém hrudníku se zaplní a srdce chce vyskočit. Pak se budu smát. Směju se sobě. Směju se Tobě. Směju se nám. A mohla bych se vysmát celému světu a říct mu, že Tě miluju. Víc než samu sebe. Že bych se vzdala čehokoliv abych mohla být s Tebou. Že mi trhá srdce, když sedím...a čekám.
.
A nedočkávám se. Dočkám se někdy?
.
Snad.

Sunny day

22. října 2009 v 21:39 | J E A L O U S |  My Lovely Life
John Lennon: Říkáš: miluji déšť, když však prší, jdeš se schovat, abys nezmokl. Říkáš: miluji slunce, když však svítí, jdeš se schovat do stínu. Mám strach, že mi jednoho dne řekneš: miluji tě.
.
Zase nám svítilo sluníčko. Teplo...mmm..mohlo by ještě vydržet. Pár dnů...třeba tak měsíc. Nebo dva. Škola byla dneska docela prosmátá si myslím, stejně jako včera. Nebudu to popisovat. Jen se pochlubím, že jsem dostala dvě 1 z AJ. To se mi jen tak nestává. A byla jsem vyvolaná na větu u tabule v ČJ. Dala mi 2. I když to bylo minimálně na 3.
.
Sakra mě se stýská. Denně se mi o Tobě zdá. Když Tě vidím a usmíváš se...taju jako zmrzlina na slunci. Třesou se mi ruce, když píšu na klávesnici a přemýšlím, jakou máš barvu očí...
.
NE. Já jsem řekla že si nebudu stěžovat. Končím....*já vím, že je to o ničem*

God broke the mold, when he made this one, I know...

21. října 2009 v 20:57 | J E A L O U S |  My Lovely Life
He's breathtaking but so much more
He walks in the room, your loves closed
Making you never want to breathe again...<33
.
Tak trošku jsem Ti to ukradla. Nevadí, eM.Bí*?
.
Od rána jsem se smála. Už na po cestě do školy, když jsem šla s Janičkou a byla mi zima, tak jsem si dala ruku do její kapsy, alias teplého vaku *omlouvám se, ale mě to přijde děsně směšné*. A nebo když jsme měly každá jednu rukavici navlečenou na obou rukách xD
.
Dajuška vykřikovala něco ve smyslu "Tesco, Tesco...kupte si rybu". Bože, já se směju všemu. A tak jsme to vyřvávaly spolu. Jak jsem byla zmrzlá na kost a sáhla Káji na lýtko, vydávala zajímavé zvuky "Uuuu" xD.
.
Vinča mi pak tvrdil, že jsem jako malá byla zrzka. Ne Vinča, nebyla. Jen taková....tmavější blondýnka. První hodinu nám dělali jakousi přednášku o "Partnerství" či co. No dobré terno. Takové hlášky...
.
"Jaký je pádný důvod pro rozchod?"
"Když holka zjistí, že má kluk malé péro. Popřípadě, že je gej.."
.
Neřešit naši třídu. Po obědě se nás sešla taková banda v šatně. Já, Kajuš, Dája, Gabča, Bojda, Dvojčata, Mikes, Ríša...nikdo další tam myslím už nebyl. Nějak se to tam "rozpusinkovalo". A jak Mikes odcházel tak já na něho "Chceš pusu?". A Kája mu ji dala. A pak ještě Gabča, já a myslím, že i Dajuš. A zjistili sme, že je Ríša slabý jako čajíček. Přeperou ho i 2 holky.
.
Jedni experti ze 4.A8 mi nalepili na xicht tetovačku. Nevypadal jsem jako magor. Vůbec ne.
.
S Deniskou řeším TO, s někým zase ono....A směju se. Báj.


Baby you're big boy...don't cry for me!

20. října 2009 v 11:45 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Stůněme na pláži zalité studeným sluncem. Rýma naší neupřímnosti se prodrala jako vyrážka do zmačkaných kapesníků našich tváří.
.
Nadpis se k článku vůbec nehodí, jen se to zpívá v jedné písničce, tak jsem to prostě musela napsat. A ten citát se zase hodí k tomu, že jsem nemocná.
.
Tohle mě přestává bavit. Jsem doma teprve druhý den a nevím co dělat *nejsem divná?*. Už jsem změnila design tady (dlouho tu nevydrží), na mém druhém blogu, napsala další kus povídky a udělala všechny věci co jsem potřebovala. Asi půjdu hrát Madagaskar, nebo se zblázním.
.
Není to takové jaké bych si přála aby to bylo. Už si skoro nepíšeme. Občas se o něčem zmíníš, ale prostě...Ale já se vnucovat nebudu. Ty mě umíš jedním slovem rozesmát a zlepšit mi náladu. Jenže to je tak jednou na uherský rok. A já prostě nebudu ta, co Ti vždycky napíše; ta, kterou si můžeš být jistý....
.
Bude mě to bolet. Hodně bolet. A já to vím. Ale přesto to udělám. A nebudu si stěžovat a hrát si na "ublíženou". Opravdu nebudu. Proč to dělám? Protože HO miluju. "Mého" Pé.
.
Takže nemělo by v tom nadpisu být spíše "Baby you're big girl...". Sakra, a stejně vím, že spolu nikdy nebudeme moct být. I kdybychom oba chtěli. Možná tajně, ale.....
.
...bagr.

Amy Winehouse - Rehab

20. října 2009 v 10:29 | J E A L O U S |  Mjůůzik

Oficiální videoklip sem bohužel nejde vložit. No nevadí. Tady to máte i s textem xP
Tuhle písničku zpívala v Superstar Aneta Galisová, která ovšem včera bohužel vypadla. V jejím podání se mi líbila ještě víc než od Amy.

They tried to make me go to rehab but I said 'no, no, no' .... :d(-_-)b:

Solo Un Instante Mas

19. října 2009 v 14:24 | J E A L O U S |  Looks
Název: Solo Un Instante Mas (netuším co to znamená xP)
Spokojenost: 80%
Autor obrázku: *complejoPředchozí design tady moc dlouho nevydržel. Popravdě 11,5 dne. Moc se mi ani nelíbil. Tak co říkáte na tento? x)

She drank a herbal tea

18. října 2009 v 16:14 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Jean-richard Bloch: Láska na první pohled je zároveň posledním pohledem rozumu.
.
Včera jsem uklízela. Ano, zábava jak poďme. Ale večer, jsem šla zase ven s D. a K. Sranda byla. Jsme tak šly alejí kolem hřbitova a byla úplná mlha. Aha....bezdůvodně jsme tam ječely. Chudáci děcka, co byly pod kopcem. Musely se nás leknout. Ale byla kosa jak blázen. D. pak byla s Tomášem a já s K. jsme šly domů. Večer jsem se stihla pohádat s našima. Ale bylo mi nějak blbě a tak jsem si změřila teplotu. 38,4°C. Hm. Uvařila jsem si bylinkový čaj, navlékla zimní svetr a šla spát.
.
O půl druhé ráno se mnou bratr třepal se slovy "Spíííš?". Demence ne? Velice slušnými výrazy jsem ho poslala do prdele.
.
Vzbudila jsem se o půl 11. Těch 13 hodin spánku mi fakt "prospělo". Cítila jsem se ještě hůř než včera. Teplota sice trochu ustoupila na 37,5°C, ale zas se přidala bolest v krku. S takovou jsem musela jít spolu s našima k tetě (byli jsme pozváni na oběd). Tak abych neurazila. S Natálkou jsem si ani pořádně hrát nemohla. Jen jsem ji nakrmila polívkou a pak jí dovolila si na mě lehnout a stále dokola mi sundávat deku, kterou jsem se přikryla.
.
Teď sedím doma, k bolesti hlavy a krku se mi přidala ještě bolest břicha, piju zase ten bylinkový čaj, píšu si s těma nejlepšíma a už nic neřeším...
.
A pro ty, co maj' Oriflame, líbí se vám ta vůně GRACE z katalogu č.14? Já sem se do ní zamilovala...♥

There is....a DOG!

16. října 2009 v 21:32 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Láska je to, co je s Tebou v pokoji na Tvé narozeniny, když přestaneš otvírat dárky a zaposloucháš se (Bobby, 7 let)
.
Dneska jsme se ve škole docela nasmály. Seděly jsme na bedně - já, Dajuš, Terka a Janča. A bavily se o tom, že by nemusel jít proud. A Janička tak šla ke dveřím s nápisem "Školník" a zkoušela jestli jsou odemčené. A pak ještě jedny. A já jsem jí tak řekla "Tam nechoď, tam je pec (jako na keramiku)". A jelikož s těma rovnátkama děsně šišlám, znělo to prý jako pes. Janička úplně pustila tu kliku a vyděšeně odskočila od dveří s výkřikem
.
"Ty vole, my tu máme PSA...?!"
.
No ještě se nám divila, že jsme z toho měli záchvat smíchu. Prostě blond, no.
.
Jinak škola nic moc. Psali jsme ze zemáku - docela pohoda, když se učíte, a ještě z frániny, ale to bylo taky v pohodě, jelikož jsme si vzájemně radili a profesorce to vůbec nevadilo.
.
Odpoledne jsem byla s mými slečnami D. a K. venku. Byla zima jako prase a ještě mrholilo, takže jsem měla celkem blbou náladu. Ale zpravilo mi ji to, že když jsme seděly u K. na posteli najednou jsme slyšeli její sestru Nelu jak si nahlas prozpěvuje k písničce "Měls mě vůbec rád" od Ewy Farne. Tak odporně falešně. A udělala k tomu takovou "šou". To musíme někdy zdokumenovat děvčata...
.
Ale stýská se mi po vás...což o to.

And still snowing

15. října 2009 v 20:56 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Friedrich Dürrenmatt: Láska není náchylnost jednoho k druhému, ale neschopnost žít jeden bez druhého.
.
Miluju sníh. Ale jen jak se na něj dívám spoza okna. Připadá mi to...kouzelné. Ale nerada se v něm procházím. A hlavně když taje. Tak je to přesně teď. Celý den sněží, ale protože není dostatečná zima, tak to vzápětí taje. Na cestě břečka a já mám mokro v botech. Brr!
.
Zima jako v ruském filmu. A takové terno. Ve všech okolních vesnicích a městech (kromě té naší a VM) nešla od večera do rána elektrika. Holky říkaly, že se musely malovat při svíčkách a vlasy si nemohly ani vyžehlit....Však jak mi Dája říkala:
.
"Toš sem byla na záchodě a utrhla sem si toaleťák a vedle něho byla svíčka. Toš to začlo hořet...sem si skoro opálila prdel...xDD"
.
Nezávidím jim. Nejhůř jsou na tom asi dvojčata Slovákovic a Kajuš. Dvojčata jsou na P.B. totálně zapadlé, náklaďáky tam stojí v kolonách a přes cestu jsou stromy. Kalamita prostě. A Kajuš? Dneska jsem s ní snad 3x telefonovala. Prý to tam mají taky hrozné. Půl metra sněhu, popadané stromy...no hrůza. Říkala, že pojede do školy na sáňkách. Nakonec to zprovoznili, tak dorazila na poslední dvě hodiny. Jenže jim prý doma nejde elektrika - tudíž studená voda a taky ledové topení. Chudáci. Jaká ironie, že tady ani nepadá elektrika a všechno funguje....

Just hold me tight

14. října 2009 v 20:38 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Člověk má největšího nepřítele sám v sobě.
.
Počasí se nám zláznilo. Sněží. A je totální kosa. Ráno jsem si vzala i rukavice, a zítra vytahuju sněhule. Ve škole to bylo takové..no prostě divné. Nebudu to rozebírat. Nebo aspoň něco ne.
.
V těláku jsme spojení s klukama, jelikož do malé tělocvičny zatéká. Kvalita. Tak jsem se vymluvila na to, že nemám boty a necvičila jsem. S Terinkou a Jančou jsme si sedly na chodbu, a nevím jak jsme se k tomu dostaly, jsme začaly řešit Radka. Demence toto. Každá (teda Janička jen tak "letmo") jsme s ním něco měla. A že je děvkař víme taky dávno. No a pak kterási řekla "Já bych nemohla kdyby nás poslouchal!" A takový výbuch smíchu. Tak se šla Terka podívat do nářaďovny a já že "LOL, kdyby byl schovaný v té švédské bedně a jenom na nás těma mezerama čuměl.." A další výtlem.
.
Potom jsem v matematice Lucce vysvětlovala příklady...
.
"Ty vole, ale 42 není 8!!"
"Není?!" *10 sekund přemýšlení* "NENÍ!!"
.
A potom Lucinka ještě zaperlila na obědě. V rajčatovém salátu měla pepř a ona tak "Ježiš, fuj. Co to je?! Mě tam plavou nějaké černé tečky..." A to ani není blond...xDD
.
V tom odporném dešti jsme s Dájou pospíchaly na autobus. Miluju sníh. Ale ne tu "mokrou břečku" co padá z oblohy. Jen ty jiskřivé hvězdičky, které mi padají na nos....jemně zastudí a roztají...
.
---
.
Dneska jsem si připadala odpoledne tak opuštěná. Seděla jsem na posteli, zachumlaná pod peřinou a opřená o topení, v ruce sešit do biologie se "Základy etologie"; na stole 1l jahodového čaje a miska cornflakes. Potřebuju Tě. Chtěla bych se schovat do Tvých paží jako pod křídla a cítit, že jsem v bezpečí, v tomhle zlém světě. Chtěla bych se Tě dotýkat a cítit Tvůj dech. Chci, abys mě hladil po vlasech. Chci tě políbit a zapomenout na realitu...
Chci....

Meredith/Derek - I Wanna Believe

13. října 2009 v 18:19 | J E A L O U S |  Mjůůzik

Bohužel neznám zpěváka. Ale myslím si, že je dokonalá ♥ Taková....strašně zamilovaná a smutná...

I wanna believe in light....

In The Arms Of The Angel

12. října 2009 v 20:15 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Dneska, když jsem Tě viděla, jak tam sedíš se skleněnýma očima stáhlo se mi srdce. Když ses mi pak nečekaně vrhla kolem krku, pochopila jsem, že mám nejlepší kamarádku všech dob. Často se hádáme, ale máme vlastně důvod? Nechci Tě NIKDY ztratit. Vím, že nejsem dokonalá a dělám chyby, ale to každý...
.
Moje problémy jsou oproti těm Tvým úplně nepodstatné....a proto, Ti za to ráno děkuju ♥ Za to, že jsem si uvědomila, jak moc Tě potřebuju.... včera jsem Ti psala, že jsi moje druhá plíce a s jednou žít nemůžu...
.
DĚKUJU....♥
.
Dneska byla ve škole docela sranda. V IVTčkách jsme dělali cosi s HTML textem a pak jsme to měli uložit. A já se tak zeptala "A kam to máme uložit? Do svojí složky?" a učitel tak na to "Tak jako můžeš klidně i do mojí...". Aniž jsem si to uvědomila, odpověděla jsem mu "Jo? A vy nějakou máte?!". Došlo mi to, až se celá třída začala chámat. Ovšem hodina s naší "úžasnou" matikářkou. Hned ve dveřích na nás začala řvát. No a ten její outfit. Měla jsem co dělat abych nevyprskla smíchy. Začala sem to tam Lucce popisovat "Ježiš...ta sukně...vytažená až pod prsama a ještě vlněná a károvaný střih....a čum na ty boty. Ona má sandály a v nich ponožky?! A ještě ty tlusté a vlněné? Tak z těch mám dost xD". Nejlepšejší ten Lucčin výbuch smíchu.
.
Mikesku asi nikdy nepochopím. Jak si může hodit svačinu na zem a pak po ní šlapat? Nebo ji spíš drtit nohou? Ale na hlášky je dobrý. V biologii nám učitelka pouštěla nějaké obrázky opic a byl tam pavián. A oni maj' takovou červenou prdel. A Mikes že prý "Ale má malé koule!" Nikdo jsme to nepochopili. A pak ještě 3 šimpanzi za sebou, jak sedí na zemi a vybírají si blechy a on tak "Hele, švédská trojka" xDD To bylo fakt moc...
.
Fyzika nám končila 14:55 a autobus jel 15:10. Od nás ze školy to je minimálně 10 minut rychlé chůze. A když vycházíte 15:02 tak je to docela drsné. Doběhly jsme tam 15:14 a ten bus tam ještě byl. Haleluja. Děvčata...nikdy více xD
.
...Když všichni mí přátelé budou chtít skočit z mostu, nepůjdu s nimi, ale počkám pod mostem, abych je chytil...

Chápeš...

Without my mum

11. října 2009 v 21:08 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Člověk nedokáže před světem skrýt dvě věci. Že je opilý a že miluje...
.
Dneska ráno mě mamka vytáhla do kostela. Normálně bych nešla, ale prý byla mše za nějakou tetu, kterou jsem nepoznala a tak jsem šla. A pak jsem viděla svoje dvě dospělé sestřenky. Ta mše byla za jejich maminku. Umřela asi před 16-ti lety. Nadi bylo 14 a Zuzce asi 11. Jak jsem je tam viděla stát vedle jejich otce....přišlo mi jich strašně líto.
.
Stály tam a držely se vzájemně za ruku. Jejich oči měly skleněný nádech. I za těch 16 let to nepřebolelo. Já si to nedokážu představit. Že by mi mamka odešla. Občas (a docela často) na ni nadávám, že mi nic nedovolí, ale přesto vím, že to dělá ze starosti o mě.
.
A pak jsem viděla ještě někoho. Kristýnku. Mám s ní jednu nádhernou fotku *dám ji na konec článku*. Je pořád stejná. Stejně krásná. Úplně se mi zastavil dech jak jsem ji viděla...
.
To je asi tak vše. Dneska nevím o čem psát.
.

.
Vlevo je brácha, uprostřed ona a vpravo já. Řekněte, není nádherná^^?

Before it rains

10. října 2009 v 21:49 | J E A L O U S |  My Lovely Life
...Staré časy sú už preč už sa nemôžeme flákať
každý chodí do roboty chlapci musia makať
už sa nemôžeme len tak za*ebávať
treba riešiť robotu a ráno zase vstávať
kedysi sme spolu behávali každý deň
dnes sa vidíme tak možno raz za týždeň
tak to ale chodí všetci sú rozlietaný
vidíme sa iba na akciách roz*ebaný...
.
Kdyby to nebylo o klucích, tak to sedí skoro dokonale. Loni o prázdninách jsme spolu byly denně. Běhaly jsme bosky po hřišti, jenom v kraťasech a tílku. Camraly jsme po Z. a smály se všem kravinám. Padaly jsme ve vysoké trávě a na poli si ničily boty. Na Dušičky jsme lezly v noci přes plot hřbitova.....KDE JSOU TY ČASY?!
.
Tak mi to chybí. Chybíš mi Ty. Chybí mi ty chvilky strávené s vámi. Chybí mi to spaní v chatce. Chybí mi ten lampionový průvod.....chybíš mi prostě TY.
.
Chci abychom spolu zase byly každou volnou chvilku...
.
...Staré časy odchádzajú prichádzajú nové
ale stále nedokážem zabudnúť na všetko dobré
bolo toho vela a tie zážitky sú silné
stále to mám v sebe aj keď teraz žijem iné
veci ako predtým....


I want to believe in....

9. října 2009 v 23:14 | J E A L O U S |  My Lovely Life
...mohla bych se na Tebe dívat celé hodiny a nepřestalo by mě to bavit....
.
Včera bylo ráno až neuvěřitelné teplo. Ani jsem si nebrala mikinu, jen vestu. V angličtině jsme zase nasmáli. Opakovali jsme výslovnost a tam bylo Listen and repeat "ej", "aj" or "oj" Z "oj" jsme vyloženě nemohli. Ještě Kája to úplně protahovala. Strejda Bill jen zakroutil hlavou a dál to radši nekomentoval.
.
Sranda byla ještě v hudebce, když jsem popsala Ríšovi notový sešit hláškami "Milujeme Mořří kuřátka = Mořřátka" a on mě začal těmi papíry, co odtamtud vytrhl, bombardovat. Nebo třeba MORRI IS A SEXY BITCH! Nemohla sem z toho....
.
Po škole jsem šla na autobus s Dájou, Kájou, Alenkama a Nikčou, ale Dajuš s Kajuš se nějak "rafly" a tak se Kája odpojila. Nikča si šla koupit lízátko a tak mi koupila taky. Modré a červené. Ptala se mě jaké chci. Bylo mi to jedno, a tak mi dala červené. Asi tak po 2 minutách prohlásila, že to modré je hnusné ať jí dám to červené. No tak to vůbec. A asi tak po 10 minutách měla modrý jazyk, zuby i rty. Červené nebarvilo, ale modré jo. Tak sme se smály no. Na nádru Dája fotila. Některé fotky jsou...prostě dokonalé ♥
.
Dneska ve škole. Furt chtěli ať jim šišlám. Dali mi totiž spodní rovnátka a takovou "dlažku" pod horní zuby, se kterou odporně šišlám. Nejlepší je "Ríšo" nebo "3 333 stříbrných stříkaček stříkalo přes 3 333 stříbrných střech". Toš padali z toho smíchy. V dějepise jsme měli psát písemku. Francouzská revoluce a Anglie. Nepochopím, proč tam dala učitelka něco úplně jiného. Tahák mi byl asi tak na "dvě věci". Pak nám tam cosi kecala o Marii Terezii a povinné školní docházce a Mikes tak na ni "Si vemte, že díky ní můžete pracovat, bo jinak byste byla někde v Bohnicích...". Miluju ty jeho hlody.
.
Jak sem přišla domů tak jsem cinkla Denči jestli je doma a šly sme ven. Nejlepšejší ♥. Do 8 venku, plivanec na bundě, procházky po tmě, vytí, Dám dělovou ránu,....etc. Když mi Kikina plivla na bundu myslela sem, že ji zabiju. Ale to je jedno. Bez těch dvou bych to asi nepřežila...Ony mě drží nad vodou, když si nevím rady....
.
....zítra ho možná uvidím....

I've forgotten how to love...

7. října 2009 v 20:40 | J E A L O U S |  Looks
Název: I've forgotten how to love..
Spokojenost: 65%
Autor obrázku: innocent-greed (dA)


Je to změna. Banán se mi už nějak omrzel, ale nebyl špatný. Tenhle design se mi zase až tak nelíbí, ale není nejhorší, co myslíte? x)

S láskou, J E A L O U S

I miss you, so much

6. října 2009 v 20:29 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Proč se mi teď o Tobě každou noc zdá? Proč nemůžu procházet parkem bez toho, abych záviděla těm líbajícím se párům? Proč musím Tvoje jméno psát na lavice ve škole? Proč mi Tě každá drobnost připomíná? Proč na Tebe pořád myslím? Proč jsem tak otravná a píšu si s D. a K. a ty moje "výlevy about YOU" už je určitě otravujou? Proč mi každou noc kradeš spánek? Proč brečím do polštáře? Proč při tom svírám plyšového medvídka? Proč...Jo vlastně. Protože jsem ZAMILOVANÁ.
.
A tak si říkám, mám věřit D. to co mi povídá? A namlouvat si, že je všechno tak jak bych chtěla? Ale potom, až to tak nebude, to psychicky nevydržet? Včera mi napsala něco, co mi vedralo horké slzy do očí...
.
Doufej v nejlepší, čekej nejhorší...♥
.
Omlouvám se jestli Ti tím ublížím, ale já tohle nepřežiju. A nebo ne...pokusím se to nepřežít. Opět. A pokud se mi to nepovede, půjde to se mnou opravdu hodně z kopce. Jako vlastně už tolikrát....