Srpen 2009

Jedna z věcí co nenávidím je.... ThOhLe X_x

29. srpna 2009 v 21:21 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Na jednom nejmenovaném blogu (a taky u "melounový orbitky") jsem viděla názory na EMO-písmo. Musím se k tomu zmínit.
.
NeKtHeReEe sLeCzNy oCzIwIdNe sThRaShNe bAwIiI PsAaAtH ThIiImThO UuU×YlNyYyM StHyLeM WoE, kDe yE KaZhDeEe pIiIsMeNkO YiNaK WeLiKeEe wOe ;P, nEdElAyIiI ThEcZkY AnI CzAaArKy a pOuZhIiIwAyIiI StHrAsHnEeE WyYyRaZy° MeZi nEyHoRsHiIi pAtHrZiIi aSi "MuCk"° tHaKy ySeM Ho pOuZhIiIwAlA ÷ Do dObY, nEzH Mi kAyUsH RzEkLa, ZhE ThOe w pRzEkLaDu hNuUuY°°°° :-*** loWiIisKuYu EmO!!! :-**
.
Pochybuju, že by Vás bavilo tohle číst. No není to odporné?!
Na tom nejmenovaném blogu jsem našla jeden odkaz: http://77.48.102.76/vypatlator/. Kde jsem "vypatlala" i ten text předtím. Dokázalo mě to rozesmát xD
.
Jaký je Váš názor na tohle?

Bananas Kill

24. srpna 2009 v 19:22 | J E A L O U S |  Looks
Název: Bananas Kill
Spokojenost: 200%
Autor obrázku: *Basistka (dA)

Dneska mi nějak blbne nahrávání obrázků na http://img.enter4u.eu/ tak jsem to musela vložit takhle. :))
.
Btw. Líbí se Vám, nový dess? Mě jo :)

Žabka - královna

24. srpna 2009 v 14:45 | J E A L O U S |  My Lovely Life
To je to naše divadlo z tábora. Byla jsem u něj mrtvá smíchy.
OBSAZENÍ
(V) Vypravěč - Já
(K) Král - Domča
(1.P)1.princ - Michal (alias Romeo :D)
(2.P) 2.princ - Martina
(BH) Bláznivá holka - Adélka
(Ž) Žabka - Klárka T.
(to jen tak pro zajímavost xD)

Zpátky, sladký domove

21. srpna 2009 v 19:57 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Po horkém týdnu stráveném v Dřevohosticích se opět hlásím do služby. Jestli jsem si odpočinula? Ani ne. Měli jsem tak nabitý program, že na to nebyl čas. Ale aspoň jsem si vyčistila hlavu. Trochu...
.
Musím říct, že to ale bylo super. Nejlepší zážitek za celé prázdniny, nebo aspoň za Srpen. Strašně moc jsem se nasmála, naběhala, naskákala, ale málo naspala. Hodně napovídala, trochu naplakala (možná trochu víc :D) a nekonečně mnoho zažila.
.
Hráli jsme divadlo. Opravdu skvělé. Texty si každá skupina (byly 4) psala sama. Měla jsem co dělat, abych se při tom našem nepočůrala smíchy. Snad ho napíšu do dalšího článku. Strašně jsme se smáli jedné holce z našeho týmu. Martina je tak blbá až to bučí. No posuďte sami:
.
"Martino, už to víc nenatahuj, tu izolepu...1 metr nám stačí" *a Martina to potáhla a měli jsme najednou 3 metry xD
"Dáme do textu pašeráky..." "A kdo jsou to ti PAŠÁCI?!" xDDD
.
No demence 4ever. Nebo nám třeba vedoucí odmotali 30 metrů toaleťáku. Celá skupina ho musela držet a co nejmíň potrhat. Procházeli jsme s ním vesnicí a plnili jsme úkoly *ještě že mě nikdo neznal* :-[ Večer nám Verunečka povídala pohádku...na etapy. Slyšela jsem jenom první část. Každý další večer jsem usnula. A ve spaní nadávala Verunce /to mi pak říkala xD/. Ale teď něco z úplně jiného soudku.
.
Včera večer jsme s holkama ležely na zídce a pozorovaly hvězdy. Markétka (naše hlavní vedoucí) nám povídala legendu o mniších, které za Totality oběsili na zvonici (asi 30 metrů od nás) kvůli zradě. V tu chvíli začala blikat pouliční lampa a zvonit zvony. Možná vám to příjde směšné, ale já se těch zvonů strašně, ale strašně bojím. Byla jsem hrozně vyděšená a utíkala jsem dovniř. Potom jsme šli na stezku odvahy. Já sem šla ve dvojici s Edit. Pořád jsem něco mlela o těch strapných zvonech, že budou zvonit a tak...a ona měnila témata (Děkuju ♥). Ale. Hned jak jsme se vrátily, tak začaly zvonit. Rozbrečela jsem se. Ale opravdu. Strašně dlouho mě nikdo nemohl nikdo utišit jak strašně jsem se bála. Editka mě celou dobu objímala, tak jsem se cítila v bezpečí. A pak ještě jednou. V 1 ráno. Mimochodem, ty podělané zvony zvonily každou čtvrt hodinu. Takže jakmile jsem usnula hned jsem byla zas vzhůru.....nespala jsem skoro vůbec. Žiju jenom o kafi.
.
Pak byly stovky skvělých věcí. Postrašila jsem bratra. Vyráběla jsem si z korálků náramky. Byli jsme na Hostýně, kde další z vedoucích, Haničku, bodla vosa do jazyka a tak musela do nemocnice. A pak měla horečky. Padlo hrozně moc skvělých hlášek. Potom vám sem dám fotky. Stejně se vám to nebude chtít číst xDDD

And the sun is shining...

21. srpna 2009 v 16:47 | Bláznivá^^ |  My Lovely Life
Je vedro. Je takové vedro, že i když jsem v úplně mini-kraťáskách a tílku a mám puštěnej větráček, tak je mi děsnej hic.

Na druhou stranu lepší, než kdyby lilo, že.

Prázdniny už se pomalu chýlí ke konci. Už jen 10 dní a pak zase budem nadávat na tu chlupatou školu, budem psát taháky na nenápadné předměty, opisovat úkoly, dělat si srandu z učitelů a drbat u automatu na čokoládu srkajíc... čokoládu.

Jaký jste měli prázdniny? :-) Já, abych řekla pravdu, tak příliš krátký. Nojo. Nemůžu uvěřit tomu, že budu muset vydržet zase celejch 10 měsíců v té mučírně, než zase pojedeme někam na dovolenou, k moři etc.

Ale dost stěžování si. Dneska mi došel pohled od Klarušky z Hostýna. Vtipné, před týdnem jsem byla na těch samých místech jako je teď ona :-). Prý se má skvěle, dělá blbiny. Tak doufám, že se máte taky fajn.

Zatím haf haf,

Bláznivá^^

[Anketa]: Nejlepší věcička...?

18. srpna 2009 v 21:47 | Bláznivá^^ |  Others
Haf. To jsem zase já, ta bláznivě bláznivá Bláznivá^^. Klaruška je na táboře, a požádala mě, ať tady občas něco přidám. A tak jsem si pro vás vymyslela takovou... anketu :D. Docela ujetou :D. Ale zajímají mě výsledky, tak hejbněte zadkem a zahlasujte pro tu nej věc. Zatím se mějte krásně, milujte se a množte se(x).

Bláznivá^^

17.8 - 21.8. >> Dřevohostice, tábor <<

16. srpna 2009 v 14:48 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Já vím, že se vám moc neozývám, ale nějak se mi nechce chodit na počítač, když můžu dělat tolik jiných věcí...
.
..chodit na diskotéky, hrát si na děvku xD, tančit na Lady GaGu (:-!), nenápadně pokukovat po NĚM a střetávat se pohledy, pít Kofolu....
.
No to je takový popis včerejšího večera, ale teď to důležité. Zítra odjíždím na tábor. Budu tam do pátku. Postará se tady o to moje beruška - Kajuška (alias Bláznivá^^).
.
Mějte se fanfárově, buďte blond (nebo radši ne), a užijte si zbytek prázdnin....
.
A sakra, měla bych si jít balit kufr!!!! xDDDD
.
Lots of love, J E A L O U S ♥

9.8|| Cyklostezka? Spíše motokrosová dráha

12. srpna 2009 v 10:45 | J E A L O U S |  My Lovely Life
V neděli odpoledne jsme se měli jet podívat na štěňátko do Veselé. Bylo nádherně a tak jsme si vzali kola. Přijedeme tam, zvoníme jako blázni....a sousedka nám řekne, že nejsou doma. To potěší. Kousek od toho domu se dělá nová cyklostezka a tak naši rozhodli, že se tam pojedem' podívat. Jelikož na ní zatím nebyla asfaltová vrstva, ale pouze uježděná hlína tak to bylo dost drsné. V některých chvílích jsem myslela, že si asi rozbiju kolena, pokud spadnu. A to jsme s bratrem jeli závod "Tour de Zašová" :D V poslední etapě se k nám přidal tatínek, který ovšem suverénně vyhrál. Jeli jsme se podívat na "houpací most" do Stříteže. Jako malá jsem se vždycky bála, že spadnu. Kousek dál byl ještě Střítežský splav tak jsme tam zajeli taky. Ten pohled na tu vodu neuvěřitelně uklidňuje :)) *možná sem dám fotku* Na druhé straně Bečvy už byla cyklostezka hotová a tak jsme si tam dali závod *tatínek byl tak hodný, že nám dal náskok*. Vedla jsem, ale asi 3 metry před koncem mě přejdel. Opravdu nespravedlivé. V Lužance (hospůdka) jsme ne vypili, ale "žíznivě vychlemtali" půl litru Kofoly a jelo se domů.....

Fotka na vlastní nebezpečí pod perexem xD

Moby - In My Heart

11. srpna 2009 v 19:34 | J E A L O U S |  Mjůůzik

Dovolenková písnička. Jediný song, který má taťka v mobilu. Pustil nám ho jednou a všichni jsme trvali na to, že je děsný. Od té doby nás tou písničkou budil. Nemusím dodávat, že jsme radši vstanuli, než poslouchat tohle.

"Jéé éé éé In máj hááárt" xDD

Týden v Brně

11. srpna 2009 v 13:14 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Malé povídání o mém Brněnském pobytu. První den jsem šla o půl 7 běhat. Teta má za domem kopec, kterému říkáme Bílenda. Tak tam jsem si vyběhla. Bylo tam po ránu opravdu nádherně, ale....tam je nahoře takový pomník a na něm spal nějaký opilec xD Tak ten mi kazil dojem z pohledu na vstávající Brno. Nenápadně jsem se vzdálila. Musela jsem hledat cestu dolů, jelikož ta, po které jsem chodila, když jsem byla menší byla jaksi zarostlá xD. Dopoledne jsem se vydala na nákupy do Vaňkovky. Miluju nakupování, proto jsem si celý den užila na maximum. Večer od 18:00 do 19:00 mají důchodci na jednom koupáku vstup zdarma a teta se strejdou tam šli a prý ať jdu s nima. Jakože šla jsem, ale voda byla tak ledová, že by mě do ní ani násilím nedostali. Zašli jsme si do hospody na pivo (já teda na malinovku) a pak už byl večer.
Druhý den jsem si teda přispala až do půl 9. S tetou jsme se prošly po Brně, ukázala mi takové ty Brněnské zajímavosti, koupila jsem si peněženku a zakončily jsme to na Zelném trhu, kde jsme koupily zeleninu. Já jsem pak šla zase do Vaňkovky. Odpoledne jsem dostala přednášku, že "nemám tolik utrácet. Jsem jako klon Paris Hilton. A taky milionářská dcerka". Jo, všichni mě poučujte. Večer jsem šla do Špalíčku (kino) na Harry Potter a Princ dvojí krve. Myslela jsem, že to bude blbost, ale jako úplně nádhera ♥. Takové zamilované. Mimochodem, jak jsem každý den telefonovala tak 20 minut s Kájou...ani nechci vidět účet za mobil.
Třetí den jsme si ráno vyrazili i se strejdou na Špilberk. Když jsem byla malá nasbírala jsem si tam kaštany. Dneska jsou z nich 2,5 metrové stromky. Tak jsem si musela nasbírat i teď. Ale mám jenom 2, víc jsem jich nenašla. Na Špilberku nám hned jak jsme tam vešli začalo pršet. No super. Ještě že jsme měli deštníky. Na zpáteční cestě mi teta ukázala kde je JAMU (šla jsem i kolem ní xD). Doma jsme poobědvali a teta se strýcem chtěli jít ještě na Bílendu. Tak jsme šli. Nahoře mi ukázeli, kde se co nachází a pak jsme spěchali dolů, jelikož se blížila bouřka. Zakotvili jsme zase v hospůdce. Oni si dali pivo, já 1/2 litru Kofoly. Večer jsem se dívala na Protiklady se přitahují a na Drž hubu! Takové hlášky tam. Kdyby se mnou nebyla v pokoji i prababička, tak bych se smála na celé kolo. Nejlepší takový borec, který tam chodil a vyřvával "Hoooooovno!". To jsem byla mrtvá.

Čtvrtý den ráno přijel strýc ze Žabčic se svým synem opravit strejdovi auto. Odpoledne jsme jeli do Žabčic my, protože tam měli broskve, kilo za 12,-Kč a mamka chtěla. Pak jsme šli k nim na návštěvu. Konečně asi chápu, jak se cítila Bella, když se někdo zmínil o Edwardovi. Protože mám takový pocit, že jsem se zamilovala. Ten strýc (vzdálený) má 2 syny. Jakuba a Jirku. Jakubovi je 19 a Jirkovi 16 (je narozený stejně jako já 16.7., jen o 3 roky dřív). A tak prostě....zamilovala jsem se. Problém? Do obou. A navíc bydlí asi 180 km daleko od nás. Asi umřu, jak se mi po nich stýská. Ale co mě bodlo jako kudla přímo do srdce? Když teta s ledovým klidem řekla "No, Jakub vodí Evičku všude s sebou. To je jeho přítelkyně." Jak se mi v tu chvíli chtělo brečet. Na večeři jsme si zašli do indické restaurace. Tam dávali tak velké porce, že jsem ztěží snědla polovinu. Večer jsem se s tetou dívala na fotky kdy byli "kluci" (J + J) malí. Sakra! Proč jen byli a pořád jsou tak sladcí?! Potom jsem si ještě zahrála na modelku. Teta mi chtěla udělat nějakou čepici a šálu. Tak jsem si donekonečna zkoušela všemožné typy čepic, klobouků,....Věnovala mi takový dokonalý červený baret ♥

Pátý den jsem si sbalila věci do kufru - teda teta mi musela půjčit ještě takovou obrovskou igelitku, protože nebyla šance, aby se mi tam všechny věci vlezly xDD. Původně jsem měla jet domů autobusem, nebo vlakem, ale taťka byl v Brně a tak jsem měla jet s ním. Strejda šel vrátit lístek na autobus a já šla pro změnu do Vaňkovky, abych mamce a holkám koupila nějaký dárek. Odpoledne jsem si na zahradě četla Pýchu a Předsudek od Jane Austenové a pak pro mě přijel taťka a jelo se domů....

A kolik, že jsem utratila?? >>2.850Kč<< a to nepočítám drobné výdaje (např.zmrzka)

A pak se divím, proč mi říkají "milionářská dceruška", že?!

Btw. Druhý den jela teta v tramvaji s nějakým pánem a on se jí ptal co má na oběd. Říkala že špenát. A on prý "No, já mám plněné knedlíky s meruňkama. Udělal jsem jich 90." A teta mu řekla, že to má tak na týden a on na to "No taky jsem je dělal 6 hodin!!"
Když mi tohle teta povídala, byla jsem mrtvá smíchy....

Memories

9. srpna 2009 v 11:44 | J E A L O U S |  Looks
Název: Memories
Spokojenost: 120%


Na ten předchozí design jsem se už nemohla dívat. Ty tečky a zelené pozadí mě doháněly k šílenství. Proto jsem sem dala tento. Podle mě je dokonalý. Líbí se mi ta fialová barva {začínám na ni být úchylná}.

Zdroj obrázku: www.deviantart.com

The All-American Rejects - Gives You Hell ; Simple Plan - Happy Together

3. srpna 2009 v 22:10 | Bláznivá^^ |  Mjůůzik
Ahoj. Jsem Bláznivá^^ z blogu www.balletgirl.blog.cz, Klaruš chtěla, ať sem občas něco přidám, když je teď ona v Brně.

A tak přidávám svou současně asi nejoblíbenější písničku od skupiny The All-American Rejects - božské Gives You Hell...


...a pak taky úžasné Happy Together od Simple Plan. Tahle písnička už je starší, já vím, ale strašně se mi líbí ;). Je z filmu Freaky Friday, neboli Mezi námi děvčaty, mimochodem ;).


Flowers in you

2. srpna 2009 v 19:14 | J E A L O U S |  Looks
Název: Flowers in you
Spokojenost: 96%


Okraje stránky jsem si vyráběla sama. Původně to měly být proužky, ale kolečka se mi líbila víc. Teď ještě mám v plánu změnit pixelky v menu a možná barvu odkazů aby to bylo "ťip ťop.

P Ř E D N A S T A V E N O !!!