Květen 2009

They must be felt with the heart.

31. května 2009 v 14:36 | J E A L O U S |  Looks
Další kabátek tohoto blogu. Kolikátý, že? Myslím, že šestý :) Asi založím rubriku, ať vím, jak to tady vypadá/lo. =) No snad se líbí....Náhled pod textem.

Mě se líbí moc, je tam můj oblíbený (nebo asi nejoblíbenější citát ♥ Helen Keller)


Odpoledne strávené u Dáji

30. května 2009 v 22:21 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Ve čtvrtek po škole jsem byla domluvená, že půjdu na návštěvu k Dáji, protože jsme ve škole měli jenom 4 hodiny.

Jely jsme ještě autobusem s Gábi. Ale co se nestalo. Autobus zastavil normálně na zastávce, kde měla Gabča vystupovat, jenže otevřel jenom přední dveře. G. se tak chvíli rozhlížela a pak si všimla, jak na ni s Dájou voláme: Tak zazvoň, ne? Ovšem, to by nebyla Gábi, kdyby neudělala nějaký trapas. Místo zvonku totíž začala mačkat šroubky na dveřích, čímž celý autobus dostala do kolen. Když smích nebral konce, tak G. jedna babička poradila: Ale slečno, ten zvonek máte nad sebou!!! No zase se začali všichni smát. Blondýnka ne...?! =D
O dvě zastávky dál nastupovalo snad 20 děcek ve věku 7-14 let. Já na Dáju tak: Tu máte nějakou mateřskou školku...?! Tolik děcek nejezdí ani u nás. Fakt. V tom Zubří se to nějak přemnožilo. Když jsme šlapaly do kopce tak šla před námi jedna holka - nějaká Gábina (ne, naše "sroubková" Gabča to nebyla :D). A Dája mi říkala jak jí jednou babi nepustila domů. "Ona měla jednou jít do tanečních a babička jí odemykala dveře, aby se mohla jít převléct. Jenže! se jí zasekl klíček ve dveřích. Prý to tam 1,5 hodiny opravovala a Gábina nakonec přišla úplně pozdě" Tak, stane se no :D
Ve škole jsme zrovna ten den ve VÝCHOVĚ KE ZDRAVÍ v biologii probírali drogy. Opium, snad nejzajímavější se vyrábí z toho, že se nařežou makovice a druhý den se sesbírá to co vyteče a musí se to nějak převařit (nebo aspoň tak nám to říkala profesorka). A když měla babička od Dájiny kámošky na zahradě snad celou plantáž vlčích máků tak jsem zavolala: Nařežeme sousedům máky!! Ale musíš to ráno posbírat a uděláme si opium. Jahůů. Nebylo to zase ani tak směšné, ale Dája tam chytla totální výtlem.
U nich doma se Danča rozhodla, že mi udělá francouzskou manikúru. Tak super, mám dlouhé nehty, takže v pohodě. Ovšem, Danuška je strašně netrpělivá, a tak měly moje nehty zajímavý vzhled. Nejdřív tam dala polozaschlý světle růžový lak, ale ten sem ji donutila odlakovat, protože někde nebyl vůbec a jinde zase moc. A pak ty bíle vršky, no po drobnější úpravě nevypadaly zase tak hrozně. Celou dobu jsme vzpomínaly na Gabčin "menší trapas" v autobuse a smály se. Pak jsme se ještě dívaly na Zoufalky, ale tenhle díl byl docela o ničem. Tak za 1 hoďku dorazil Dájin sexy bráška Dalík. Nejdřív se mě bál, ale pak jsem se pořád musela dívat na jakousi trapnou internetovou hru kde házela psychopatická kočka granáty po minách a musela dávat bacha aby ji nesežral pes =D
Ještě, že už jsem musela jít na autobus. Dája vzala koloběžku, abychom tam byly dřív. Ji napadlo, že na ní pojedeme obě. Nápad jak poďme. Já ještě ke všemu s aktovkou na zádech. Nějaký děda na nás něco zavolal, ale už nevím co, ale určitě jsme se smály. Dája tak prý: Moc se nevrť, ať nám neupadnou brzdy!! V půlce kopce ty brzdy úplně zmáčkla se slovy: To je paní Zemanová, tak musíme jet pomalu, protože si vždycky stěžuje babičce, že s Dalíkem jezdíme rychle a ona se vždycky bojí že se zabijeme. Haha. A to jsme jely krokem. Pak jsme zase jely rychle a potkaly jsme nějakého kluka, kde jsme se zasmály nejvíc.
Já: Hej, čum, Dájo. Vypadá jak Bilas, ne?
Dája: Vole drž hubu, Kláro. To je Pepa.
Já: *boží jméno, takže záchvat smíchu*
Dája: Pepa Mach.
Já: Cože?? Pepa Mák? Tak to mu můžeme říkat Pepa Opium :D
Obě dvě: *smích* (a to mi pak Dája ještě říkala, že jak jela nazpátek, tak ho zase potkala =D)
Jenže jak jsme se smály, tak Danuš trochu popustila řidítka, a my si to šinuly rovnou do potoka. Kdyby je nestrhla na bok, tak tam asi fakticky zahučíme. Dája že prý: Co se děje? Co se děje? a já si vzpoměla na Mikese a odpověděla jeho dalším oblíbeným: Hovno je to!!
Bus sem stihla tak tak. A ještě když jsem čekala na druhý autobus, protože jsem musela přestupovat, tak kolem mě jel na kole "školní kulturista" pan prof.M. a měl na sobě takový červený upnutý obleček, který mu obepínal jeho....ehm svaly a mužství? :D
Btw. Já vím, že je dlouhý, ale prostě jsem to musela napsat =D Jinak bude nový dess =)

Obědy se Štverdym. Hlody s Morrim. Bojda a Gabča jsou bloncky...

29. května 2009 v 22:26 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Na obědy s Kájou a Štverdym nikdy nezapomenu. Dneska si k nám sedla ještě Vikina, které si sice nikdo nevšímal, ale to teď rozebírat nebudu. My 3 (já,K. a Š.) jsme se navzájem popichovali a jako vždycky to skončilo tak, že měl každý něco v pití. Tentokráte dopadl nejhůř asi Š. V pití se mu vztyčovaly 2 nože, 1 lžíce, brambor, lečo a trocha zelného salátu. Kdybyste viděli ten mix, už byste na jídlo neměli ani chuť. No když to pak ještě začal vybírat. Po škole jsme stáli u šaten a kdosi zvolal: OBEJMEME MORRIHO!! Já s Kajuš (no a ještě Vikinou) jsme se za ním rozběhly. Chudák malý. Asi po 100 metrech odhodil aktovku a běžel do 4.patra gymplu...a Kája za ním!!! My dvě čekaly na druhé straně schodiště, jestli náhodou nepoběží dolů touhle stranou. Neběžel. A ani jsem ho pak už neviděla...?!

S Gabčou, Kájou a Luckou, Bojdou a Dájou jsme vyrazily na město. Protože zase začalo tak odporně pršet, tak jsme se spárovali pod deštníky. Já s Luckou, Bojda s Kájou, Danča s Gábi. Ale stejně se to postupně rozházelo. Nejvíc jsme se nasmály, když se B. ptala G. jakým slangem se mluví na ICQ a G. začala rozebírat jejich konverzaci.
Gabča: mmnt :D
Bojda: já Tebe taky :-*
Gabča: ale Bojdo, to neznamená Mám Tě moc ráda, ale ať počkáš :D
Takové kecy, úplně. Nebo když už jsme byly na náměstí, tak B. řekla, že už půjde domů. Odešla asi 10 m a Kája S. za ní zavolala: Ale Bojdo, tys to už přešla...?!! ...a ukázala na nejbližší popelnici =D. Chudák Bojda. Ani neví kde bydlí. No v drogerkách jsme zkoušely voňavky a tak.

Teď večer jsem si psala s Kajuš, a probíraly jsme, jak nám Zakopalová donesla do matematiky krabičky (od čaje, od parfému,...). A ona tak, že "No, jsem tady donesla krabičky, které jsem našla doma, protože budeme probírat HRANOLY.." A Kája tak: Co dům dal. *a výbuch smíchu*. Potom v angličtině se asi začala nudit, a tak pogumovanou stranou podrážky začala jezdit po takovém tom co je na nohách lavic a chrání podlahu před odřením. No a to začalo strašně vrzat. Já jsem se začala smát a přidala se ke mně většina třídy. Profesorovi už to asi přišlo divné, a tak se "přísně" zeptal : Who's that? :D No, bylo to sice jasné, ale neřešit.....

Co mi povídala moje prababička

26. května 2009 v 19:39 | J E A L O U S |  Others
Není to typický příběh, jen koncept na slohovku do češtiny. Doufám, že se bude líbit...v c.č. :))

2 řetězáky od Deníí (uškrtit tě =D)

24. května 2009 v 16:24 | J E A L O U S |  All about {me}
Samý řetězáky :P ↓

About boys by >>KááČ*_*

23. května 2009 v 22:46 | J E A L O U S |  All about {me}
Máš kluka? - aktuálně ne
Co podle Tebe vlastně znamená slovo ,,zamilovanost"? - pocit, kdy si připadáte jako v sedmým nebi, přestože víte, že to dřív nebo později skončí.
Byla jsi už opravdu zamilovaná? ano.
Zamilovala jsi se někdy do nějaký celebrity? ne.
Už jsi přebrala nějaký holce kluka? částečně. ale 2x se tím nechválím.
Co je pro Tebe na klukovi nejdůležitější? povaha, vzhled.
Jakej názor máš na nevěru? stane se, ale není to fér vůči podváděnému.
Dokázala bys ji odpustit? podle toho, jestli by mi to dotyčný řekl (ano), nebo bych se to dozvěděla od někoho jiného (ne).
Jak by měl vypadat ten vysněný? starší, hnědé vlasy, pěkné oči
Myslíš (nebo víš) jestli existuje? existuje.
Jaký oblečení se Ti na klukovi líbí? klasika :) džíny, tričko, mikina.
Věříš na Pravou Lásku? mám takový pocit, že už ne...
- || - Lásku na první pohled? ano.

POKRAČUJE: Deníí, Bláznivá, Veu.Ss, tOilett, zvejkaczka_(oO)_, Marley ( *_* )

Narodil jsi se jako originál, tak neumírej jako kopie!

21. května 2009 v 20:34 | J E A L O U S
Dlouho jsem se neozvala. No jo, včera v tom článku, který jsem smazala. Ale jak asi víte jsem nemocná. Přesto jsem dneska musela jít k zubaři a doktorce. Bylo krásně - ve stínku 28°C na sluníčku 36°C...skoro jako v létě. Oblíkla jsem si sukni a takové dlohé tričko a to sukně nenosím!). No nepotěšil mě ani jeden. Zubař mi brousil zubní kámen a pak mi řekl, že si špatně čistím zuby. Já..?! já, která si myju zuby minimálně 8 minut a pořádně? Já, která používám všemožné mezizubní kartáčky? No nechápu tohle. A bráchovi, který si myje zuby jednou za 14 dnů řekne, že má "zoubky jako perličky"..!!! No jo, mě k tomu ještě přidal, že se mi z rovnátek dělá zánět dásní. Super ne? Můžu jásat. Nestačí, že mě to pořád docela bolí..?! Pak jsem vystoupila s mamkou u zdravotního střediska a šla k doktorce. Podívala se mi do krku, o "čepu" který se mi udělal vzadu v puse řekla, že je to jenom aft (a kvůli tomu nemůžu polykat..?!), poslechla si mě a jen tak mimochodem mi řekla, že teploty kolem 40°C můžu mít třeba i 14 dnů, čímž mě vůbec nepotěšila. Sestřička mi ještě brala krev aby mi potvrdila, že nemám angínu, ale že to mám z toho, že tělo si zvyká na rovnátka. Co s nima dneska všichni mají..?!

No nic, neřešte to, jen jsem se potřebovala vypsat, protože mě vážně vytočili. Možná bych té doktorce věřila, ale...?!

Byly mi asi 4 roky. Někde jsem prochladla a měla vysoké teploty. Již zmiňovaná paní doktorka mě pořád posílala domů se slovy "Do postele a vyležet. A hlavně hodně pít!!" a nikdy mi nedala žádné prášky. Den ode dne mi bylo hůř a teploty stoupaly. Doktorka mi nevzala ani krev a ani moč, prostě vůbec nic. Když jsem už jednou měla teplotu 42,5°C mamka jí do očí vpálila ať nás okamžitě pošle na rentgen. A co se tam zjistilo? Řekli nám, že mám oboustranný zápal plic a kdybychom přišli třeba o týden později, mohla jsem taky umřít. V nemocnici jsem ležela skoro 2 měsíce. Tu doktorku nemám proto dodnes ráda....

Ale dost toho povídání. Teď si Vás všechny obejdu, protože jsem to už dlouho neudělala...

Řetězák od Marley

16. května 2009 v 16:28 | J E A L O U S |  All about {me}
VYBER SI:

Orbit / Winterfresh = Orbit
Mc'Donald / KFC =
KFC
Škoda / Mercedes = Mercedes
Fotbal / Hokej = fotbal
Studium / AuPair = AuPair
Notebook / PC = notebook
Praha / Paříž = Pariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis ♥
Mp3 přehrávač / iPod =  iPod

Šťovík a skunk

16. května 2009 v 16:01 | J E A L O U S |  My Lovely Life
Včerejšek byl docela nudný, teda aspoň dopoledne. Z velké písemky z matiky jsem dostala 2. Taková smůla. O jednu chybu míň a mám 1!!! V IVTčkách jsem se nasmála. Dělali jsme komix z kytek. Paráda. Ochmýřená pampeliška šla na přeliv (vlasy, no spíš chmýří =D) a na plastickou operaci. Řezali ji doktoři Pačes (psárka :D) a Divín (přeslička :D). Skalpel byla odrazka. Jediný pacient byl mrtvý kos. No to byste prostě museli vidět. Mikeska měl na flashce dokonce i fotku ho*na, které na procházce do přírody vyfotil. V angličtině upadl ze dveří plakát. Celá třída se začala smát. V tělocviku jsme trénovaly a pak hrály basket. No, moc to sice neumím, ale aspoň byla sranda ne? V biologii nás učitelka zklamala. Celá třída se těšila na výchovu ke zdraví a ona nám dá normální hodinu biologie, kde probíráme Pryskyřníkovité. Zábavné to téma. Ale zato ve fyzice byla docela sranda. Morri se Štverdym měli prezentačku na téma Atmosféra, ale potom jsme šli ven zkusit pokus. V čem spočíval? Do papírového ubrousku jsme zabalili trošku jedlé sody, do plastové flašky nalili asi 2 cm octa, ubrousek zavázali nití a prostrčili ho do pet flašky (s tím octem) a nechali kousek viset. Upevnili jsme to špuntem. Venku jsme si postavili zavařovací skleničku, pet flašku otočili dnem vzhůru...a čekali. Soda začala s octem reagovat a tak ty flašky vylétávaly i 7 metrů do vzduchu. Měli jste vidět ty děcka a učitele u oken.
Po škole jsem si byla na půl hoďky zkusit divadlo a potom jsme s Nikčou pádily na bus. Nějací malí Romové tam šli (měli tak 4-6 let) a ohryzávali jetel, nebo co to bylo a mezi sebou se bavili. A Nikča na ně "Je to dobré...?!" "Jo, je to dobré. A narozdíl je to šťovík..!!!" "Faakt?" "JO!!!" No prostě to se nešlo nesmát. Pak jsme procházely kolem jedné takové zahrady a tam leželi dva psi - černý a černobílý, a Nikča že prý: "Ty vole! Čum, tam je skunk!" Další salva smíchu, když zjistila, že je to pes. Ale s tou zahradou mám taky dobré vzpomínky. Jednou tam byl takový zrzavý pes a "omr*ával" strom a já prý: "Hele!! Veverka" protože to byla nějaká čivava. No prostě zážitky jak poďme.

Lady Gaga - Boys Boys Boys

15. května 2009 v 20:42 | J E A L O U S |  Mjůůzik

Přestože Lady Gagu moc neposlouchám, tak tahle písnička se mi docela líbí...

...Boys boys boys
We like boys in cars
Boys boys boys
Buy us drinks in bars
Boys boys boys
With hairspray and denim
Boys boys boys
We love them!...

Řetěžák od >>KááČ*_*

13. května 2009 v 21:15 | J E A L O U S |  All about {me}
Co si naposled poslouchal/a? - Ashley Tisdale - It's Alright, It's OK
Co si komu naposled napsal/a? (icq?) - Alence Chumchalové..nějakou radu
Komu si naposled nadal/a a proč? - bráchovi, že je debil, protože napíše holce, že je mu jedno jestli s ní bude chodit nebo ne (ale je mu 11 let jo? :D)
Kdy ses naposled zranil/a? - včera, škrábl mě brácha
Komu a kdy si naposled dal/a pusu? - počítaj' se i rodiče? Ale jinak, Radkovi a to bylo asi 27.4 nebo tak nějak... :D
A kdy a komu si naposled řekla že ho/ji miluješ? - taky to ještě byl Radek, někdy koncem ledna
thblinkingmoney.gif image by SaliskoKdy si dostal/a kapesné? - v pátek? bože já nevím =D
icon_45.gif image by SaliskoKdo ti naposled volal? - teta Renča :D
Co si naposled jedl/a? - zapékaný lilek se sýrem :)
A pil/a? - vodu
Kde si naposled byl/a? - ve Valašském Meziříčí, v lékárně a v elektru :D
cringKdy si naposled brečel/a? - nekdy o víkendu, hlavně když mám depku...
:telNa co ses naposled díval/a? (myšleno TV :D) - na Zoufalé manželky, dneska odpoledne
tharrows.gif image by SaliskoA předáš to jako komu? - web friends :))

Dějepis za všechny prachy...

13. května 2009 v 21:07 | J E A L O U S |  My Lovely Life

Ve škole jsem strašila už v 7:02. Vezl mě taťka. Tak jsem si s knížkou sedla k šatně a čekala dokud někdo nedorazí. Kdyby 7:32 nepřišla Kajuš asi bych se ukousala nudou. Popsaly jsme tabuli hláškami o Karotkovi. Viz. :
Karotkovi "asi" (určitě) amputovali pohlavní orgán, protože nesplňoval nejmenší povolenou velikost a tak je celej neklidnej =D
V dějepisu jsem si psala Italskou renesanci, protože se mi doma nechtělo. V češtině jsme brali VYPRAVOVOVÁNÍ. No blbost na entou. Naše "úžasná" tělocvikářka si usmyslela, že půjdeme ven. Skvěle. Jenže já měla baleríny. Tak jsem se jí omluvila s tím, že "do písku prostě v balerínkách fakt skákat nebudu!!!". Pochopila to, ale na chvilku. Když mi řekla, že mám hrabat pískem, když holky skočí, tak mě ještě seřvala, že to neumím. Že mě mamka moc šetří. No nemyslím si. Ale jdeme dál. Tak jsem jí musela pomáhat měřit délkuz doskoku. Sakra, to nepochopí, že nechci mít v botách písek?! Ještě že byla Danča tak hodná a vzala to za mě, protože měla botasky. Tak jsem se s Gábi střídala o hrabání a tak různě. Ale potom byla druhá hodina dějepisu. Že se budu celou hodinu smát jsem netušila ani náhodou.
Za Radkem, který sedí za mnou a Dajuš si sedl Vinča. Prohlížel si tam nějaký časopis a kreslil křídou po lavici. A taky se rozhodl, že mi přečte můj horoskop. Pořád si stěžuješ, že nemáš co na sebe. Vem mamču a zajděte na nákupy, určitě ti dobře poradí. Láska: on si pořád neuvědomuje, že jsi do něho zamilovaná až po uši. Chtělo by to zaútočit....Dál čist nemusel. Začala jsem se smát, protože mamka má STRAŠNÝ vkus na oblékání. Ovšem, když Vinča četl tu poslední část tak se na mě začal Radek dívat. Ouch. Zeptala jsem se "Co je? :D" a on tak jako kdyby se probral "Co...niic". Demence tohle. Pak mě napadlo, co znamená doopravdy ta Vinčova přezdívka .. ale radši to sem nebudu psát. Ještě mi Vinča vzal náušnice a zapnul si je na uši jako klipsny. No seklo mu to, to musím uznat (ironie =D). Chtěl si je dát ještě do nosu, ale to jsem mu VÝSLOVNĚ ZAKÁZALA. Když jsem si je už chtěla vzít tak po nich sáhl Radek a tak jsem se s ním o ně přetahovala. Ovšem když měl Radek nohy pod mojí židlí, kam jsem si je chtěla dát já, tak jsem mu řekla, že si je má dát kam chce, třeba za krk, ale ne pod moji židli. On to očividně nepochopil a moje nohy úplně sevřel mezi svoje (chudák, ani neví co jsou nohy a co krk =D).
V agličtině docela pohoda. Na nic moc se mě neptal, takže se to dalo přežít. Fyzika jako vždy celkem nuda. Ale tentokrát jsme dělali nějaký pokus. Docela zajímavé. Celou hodinu mi Danuš na levé rameno kreslila srdíčko. Je moc krásné ♥ Možná fotnu, ale nejsem si jistá jak.

xxx

*Clare

(nudný článek, ale nevadí....:D)

J E A L O U S

10. května 2009 v 18:32 | J E A L O U S |  Looks
Takže, s novým designem i nová přezdívka. LaĐy_kLaR{i}S *_* nebyla špatná, ale strašně blbě se psala. J E A L O U S je mnohem lepčejší.

Jealous = žárlivý/á, a to sem :D ale jinak...líbí se mi to slovo [džels] :))

A tady máte nádhled dessu.....tak by se vám měl zobrazovat :


PROSÍM WEB FRIENDS AŤ SI MĚ PŘEPÍŠOU :)) napíšu vám ještě komenta, ať víte :)

Dream - 4.část (POSLEDNÍ)

10. května 2009 v 18:09 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  Dream

Za půl hodiny měly hotovo. Ještě si vzít něco na snídani a jde se. Ale moment....je to drobný zádrhel. Co s Kubou?! Doma ho samotného nechat nemůžou a s sebou ho brát nechtěly. "Já zavolám paní na hlídání, jo?" navrhla Kamča. "Ok, celkem dobrý nápad. Řekni jí, že 3 hodiny úplně stačí." Zavolaly, a ochotná paní měla za 20 minut vyrazit. Kamča se mezitím připravila, protože neměla v plánu pochodovat po Praze v pyžamu. Kubova opatrovatelka dorazila skoro hned a tak šly....

Šemík a ... LAMA!! "Tak já si jdu zavibrovat...."

10. května 2009 v 16:32 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  My Lovely Life
Ha! Mám přesvědčovací talent. Kája přijela. V 16:30. Nejdříve jsme zakotvily na dětském hřišti v našem "ó ó světovém zapadákově". Obsadily jsme houpací koníky (teda...Kája tvrdila že to její je kůň a to moje lama :D). Toho svého Kája pojmenovala Šemík a já té svojí lamě říkala buď Gustík a nebo jednodušeji. Lama. Kája se do toho houpání tak zažrala, že z toho párkrát vypadla. A nějaké holky co stály opodál se klátily smíchy. Neméně já s Kájou. Musela jsem si ji na Šemíkovi i vyfotit. Někdy to zveřejním. Pak jsme šly na houpačku pro 2 lidi. Auu. Houpaly jsme se tak zuřivě, že jsme vždycky vyletěly 20 cenťáků do vzduchu. Když nás to omrzelo, přesunuly jsme se na sado-maso lavičku. To je taková ta lavička co má dole pružiny. No asi nevíte co myslím..ale to je jedno. Kája se mě věčně držela, ale pak když jsem na ní stála sama...tak jsem jí spadla přímo do náruče. No...ještě jsme se fotily u tyče (nějakou babču s vnoučetem to tak pohoršilo, že po 5-ti minutách nasupeně odešla =D). Nebo jsme létaly z houpačky. Teda jenom Kája. Já sem si to vytáhla z pod prdele ale neodrazila se. Tak jsem se tam natáhla jak dlouhá tak široká (nebo tak nějak =D) do kamínků. Jezdily jsme na skluzavce. Dělala jsem Káji most (a ona mě) a ona pode mnou podjížděla. Sjela taky až do těch kamínků a tak jsem jí je hodila za tričko. Potom je vytřepávala z podprdy i kalhot. Než jsme odtamtud odešly bylo skoro čtvrt na 6.
Kája si vyzula boty jako, že půjde přes celou naši "mega vesničku" bosky. Chtěla ať du do toho s ní, ale nešla sem. Nechtěla jsem mít špinavé nohy. Ona si pak hrála na "moderní Rose" z Titanicu. Mávala lidem co jeli kolem nás v autě. Pár lidí jí to i oplatilo.
U nás doma jsme zapadly do obýváku, kde byl shodou náhod i můj debilní bratr. No to co se dělo =D. Lehla jsem si na Káju, ona mě chytila nohou kolem krku, bratr po nás čmáral žlutým zvýrazňovačem a Kája nohou shodila talířek, na kterém byly drobky z buchty, kterou snědla (made by my mamča :D byla na ní asi 5 cenťáková vrstva šlehačky :D). Vysávala jsem to "ručním vysavačem" z roku 1 2 3, který očividně nikdo hodně dlouo nepoužíval, protože na něm byla stoletá vrstva prachu. Sedly sme si na gauč a bratr po nás začal házet jablko a pomeranč. Kája mu to házela zpátky. Ale nic komického se jí nepovedlo, přestože to hodila snad 10x. Mě se na první pokus povedlo vyhodit z otevřeného okna jabko i pomeranč do zahrádky. Když bratr neměl čím házet, našel si tenisáky. Ale to jsme už s Kajuš byly na odchodu ven.
Hledaly jsme hadici, s kterou jsme si užily neuvěřitelnou prdel, když u nás byla Kája posledně. No hadice tam už nebyla. Ale zato jsme našly conversky, které mi někdo "čorknul", když jsem byla na bruslích. Tak jsem se rozhodla, že jim je věnuju. Stály 120,-kč. Pravá česká ťamanská výroba. A měly díru na patě. Tak jsem jim je tam pověsila na větve na strom, pod kterým jsem je našla. Na táboře řeknu bratrovi ať mi koupí nové. Pak jsme si sedly k Zašovskému potoku (Kája tvrdila, že k řece), foukaly na sebe chmýří z pampelišek, vzájemně si ho vybíraly z vlasů a soutěžily, kdo chlustne dál (pravá holčičí zábava :D). No a taky jsme Radkovi začaly říkat Párek. Pak mi Kája povídala jak jí P. říkal, že ji balí R.P. a já jí štvala tím, že jsem pořád říkala "Ó R.P." (ten kluk měl přezdívku Mr.O). Ale pak už jsme musely petat na bus, jelikož bylo 19:00. Ještě jsme se ale zastavily u nástěnky, na které jsou fotky. Byl tam Salám, můj ex i můj sexy bratránek. Doma jsme našly spokojeného mojeho bratra který si hrál na Kájiném mobilu, až ho úplně zavařil. A ani mu to nebylo blbé. A když po Káji ještě hodil svou botu, tak mu ji ona hodila do kompostu. Tak pro ni jen s jednou botou lezl a zabořil tam až skoro po loket. Fuj. Cestou jsme probíraly moji situaci doma, můj "(ne)úžasný" vztah s Dájou a dělaly šílené fota na každém rohu. Kája ještě zařvala na mojeho ex, ale ten to SNAD neslyšel (dostala pohlavek =D). Já pak dostala ještě šílený výtlem, když kolem nás projeli dva "pářící se" borci na kole. Potom už ale Kája nastoupila do autobusu a já věděla, že mám navždycky nejlepší kamarádku, kterou OPRAVDU NECHCI ZTRATIT!!!

Kajuš, bylo to skvělé. To se musí někdy zopáknout ;)

xxx

*Clare

(btw...já vím, že je ten článek dlouhý, ale to jsem ještě na plno věcí zapoměla :D)

Vandr životem (IVANA, Praha)

9. května 2009 v 15:03 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  Loves
Na mém stole mám jeden starý novinový výstřižek. Dlouhou dobu jsem si ho nevšímala, ale přesto je úplně krásný...

Jak rýže létala vzduchem

8. května 2009 v 9:17 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  My Lovely Life

Sice jsem říkala, že článek nebude, ale napíšu ho ... ZNOVA!!!

Když jsem ráno vystoupila z autobusu s peněženkou plnou drobáků, věděla jsem, že jsem udělala dobře. Než jsem došla do školy už jsem měla počmáraný celý obličej a byla jsem chudší o minimálně 20 kaček. Dneska bylo totiž poslední zvonění. Maturanti převlečení v kostýmech (nejlepší byl asi HROZEN a jakýsi "travní muž") chodili po městě a taky škole a sbírali peníze na závěrečnou párty. Kája skončila dokonce se šlehačkou na ksichtě. Škola byla docela super. Z písemky z matiky jsem mělapodle očekávání 3, ale zase z čejáku, z rozboru vět, který dokonale nechápu jsem dostala jedničku. A z písemky z chemie, na kterou jsem se vůbec neučila mám taky 1. Divné. Výtvarka mě jako vždycky nebavila. Dělali jsme nějaký obrázek - souhrn postav ?! Ale většinou se klátím z Morriho a Štverdyho keců. Nepochopitelné. Na obědě jsme si s Kájou sedly za Štveráčkem. Nezapomenutelný oběd. Od vedlejšího stolu létala vzduchem rýže a kdoví co ještě :P
Po obědě jsme s Kajuš zkontrolovaly buchtu, která je ve skříňce na holčičích záchodech už od pondělka. Pořád tam je, ale je tvrdá jako beton. V šatně ležel na lavičce roztažený Morri a tak jsem si na jeho nohy hodila aktovku. Když mi ji neshodil řekla jsem mu "dík" a podrbala ho ve vlasech. Ovšem když mu to udělala i Kája a on se po ní natáhl jako že jí střelí...neudržel na lavičce rovnováhu a lištil sebou na zem. Smáli jsme se tam všeci. I Morri a to se moc nesměje. Nebo jsem ho tak nikdy neviděla. Pak jsme s Kajuš petaly na bus a já ho narozdíl od ní nestihla. Tak jsem tam s holkama probírala bezdomovce, který ve středu obtěžoval na nádraží Nikču a dneska tam ošahával nějakou jinou slečnu, která očividně měla strach. Děvkař tohle. Skoro jako Radek :D (že jo Terez..?! :D)
Denní rituál ZOUFALÉ MANŽELKY jsem si nemohla nechat ujít. Jen je škoda, že jsem tenhle díl už viděla. Víc o čem bych měla psát už snad není.

Jen jsme se s Kájou shodly, že se nám po maturantech bude stýskat. Jí po jejím "oblíbeném maturantovi", který jí pomoučil obličej atd. A mě zase po borcovi, který sežral hrozen, který Kája hodila do polévky (jeho převlek byl vstávající mrtvola...:D)

Na naše POSLEDNÍ ZVONĚNÍ se docela těším. Může to být celkem sranda. Ovšem, teď jim začal svaťák a pak matury. No nechtěla bych se na ně učit, ale taky mě to čeká....

xxx

*Clare

Článek nebude!!!

7. května 2009 v 22:05 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  My Lovely Life
Žádný článek nebude. Měla jsem solidně dlouhý článek napsaný, ovšem komp mi ho SMAZAL!!!
Pokud chcete vědět o dnešku, mrkněte sem : http://balletgirl.blog.cz

Ale zítra už napíšu, teď jsem u babičky....a dlouho tady nebudu. Chci se po dlouhé době pořádně vyspinkat...:))

*Clare

Nenávidím sychravé počasí...

5. května 2009 v 21:18 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  My Lovely Life
Ráno to vypadalo, že bude nádherně. Dokázala jsem si to užívat, přestože jsem o třičtvrtě hodiny zaspala. Ovšem, v průběhu dne se počasí rapidně změnilo. Včera, když jsem se ve 13:30 dívala na teploměr bylo na slunku 25°C. Dneska, bylo chabých 15°C. A k tomu foukal kurevsky studený vítr. Já chci léto. Nejkrásnější období v roce. Nemusím řešit, jaký si vezmu svetr, bundu, nebo aby mi tající sníh netekl do bot. Stačí navlíct tílko a kraťásky, nazout žabky na oči dát moje "muší brýle" a můžu vyrazit.
Takže, kdybyste někde na ulici potkali KRÁSNÉ POČASÍ, tak ho pošlete k nám....:)
xxx
*Clare
Já vím, článek o ničem, ale dneska nic extra zajímavého nebylo, a tohle mě napadlo...:))

Řetězák od Hloupé-Blonďaté "AdusHky"

4. května 2009 v 21:09 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  All about {me}
loveyouuu Jak je ? : Docela to ujde
loveyouuu Nej barva ? : žlutá
loveyouuu Měla jsi někdy kluka ? : jo
loveyouuu Líbala jsi se někdy ( Francouzsky ) ? jo
loveyouuu Líbilo se ti to ? : jo
loveyouuu Už jsi někdy měla sex ? : ne
loveyouuu Pila jsi už někdy colu ? : jo
loveyouuu Kouřila jsi někdy ? ( cigarety ) : jo, v sobotu
loveyouuu Nej kreslená postavička ? : Krtek :D
loveyouuu Hudba ? : Toš, já poslouchám....tak mix :)
loveyouuu Předmět ? angličtina
loveyouuu Šla by jsi někdy do superstar ? haha, to učiitě :D
loveyouuu Pila jsi někdy alkohol ? jo
loveyouuu Odmluvila jsi někdy učitelce ? to dělám pravidelně
loveyouuu Co ti na sobě právě ted' nejvíc vadí ? postava a poškrábané ruce
loveyouuu Dostala jsi ve škole někdy 5tku ? a kolik :D
loveyouuu poslední otázka : Líbil se ti tenhle řetězák ? docela ušel
loveyouuu 2 blogy , který maj pokračovat : http://balletgirl.blog.cz, http://yorkies.blog.cz