Středa 25.3.

26. března 2009 v 20:38 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  My Lovely Life
Na dnešek by pasovala jednoduché označení, které moje kočka (Kajuš) používá dost často : Oh shit! Všechno bylo o.k. až do chvíle, než začala biologie. Já se učila na písemku, kterou jsem měla psát jenom já, Gajda a Dvořák, a naše milovaná paní profesorka si mě vytasí k tabuli z nejnovějšího učiva, na které jsem se pochopitelně ani nepodívala, jelikož jsem do půlnoci šprtal na písemku. Jak jinak, za 5! Pointa je v tom, že jsem se asi předminulou hodinu nechala z bižule vyvolat a dostala jsem jedničku. Když mi úča řekla "Jéj...ty už si byla zkoušená..ale co...nevadí...já ti tu pětku napíšu a do pátku se to naučíš.." tak jsem doufala, že když jí řeknu, že jsem se učila na tu písemku tak mi ji nenapíše. Opak byl pravdou. Nejen, že mi ji napsala, ale my 3 si tu písemku museli napsat. Z té mám naštěstí za 1, ale i tak. Je to pi*a, s prominutím. Ha! Další podraz - ájina. Učitel nám z těch 150 slovíček dá test. Já se jen omluvím, že jsem neměla VOCABULARY, protože ho měla Janča na opsání, a Kája, řekla, že to se nešlo naučit .... a Strejda Bill nám oznámil, že je to náš problém, že jsme na to měli celý týden. Načež se s Kájou rozřehtáme, protože tohle je fakt ironie osudu. Z písemky budu mít možná za 2 možná za 4. Ale nejlepší je, že ji máme s Kájou na vlas stejnou, stejné slovíčko nám chybí, máme i stejné chyby. Toš jak Kajuš napsala *týmová práce* :D
Ve fyzice měla Kája s Viky pod lavicí nějaké vlasy a sáčky, tak tvrdila že "patří strýčku Fiovi". :D
Přes odpoledne byla doma celkově nuda, až do večera. S bráchou jsme se pohádali, protože já si do hi-fi věže hodila CD s mixem písniček a on chtěl jiné CD. No tak jsme se porvali. Schytala jsem to já. Mám jizvu přes půl čela, doškrábanou levou ruku a skouslý ret. Brácha dostal asi 4 facky, má kousanec na noze a poškrábané ruce.
Bitka mě nějak unavila, tak jsem usnula jenom v pyžamovém tričku, kalhotkách a chlupatých ponožkách na posteli, a výjimečně se skvěle vyspala a ani jednou se nevzbudila.

xxx

*Clare
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama