Sobota 21.3.

21. března 2009 v 22:08 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  My Lovely Life
Aaaa. Jak já nenávidím svého bratra. Ráno zase vstával brzo, už o půl 7, protože jel na házenou do Opavy. A opět dělal hluk. Dala jsem si hlavu pod polštář, ale on po mě začal skákat a křičet mi do ucha. Ouch. Sice jsem to přežila ve zdraví, ale ještě teď mi třeští hlava. Matka mě vzbudila o půl 9, což jsem se opravdu divila, protože mě normálně v sobotu budí v 7. No co, zaspala. Tím líp pro mě.
Obyčejná úklidová sobota. Utírala jsem prach, luxovala, umyla nádobí,....
Odpoledne, když se brácha vrátil z házené a padl vysílením na postel (během 10-ti sekund usnul :D) a naši si šli taky lehnout, jsem vybarvovala ty obrázky na sklo, co jsem si včera udělala konturkou. No...mě u toho dycky praskaj' nervy. Tentokráte mi praskla bílá barva a vylila se na moji "velikonoční bílou ovečku". Ku*va!!! A naneštěstí to pokapalo i náš nový koberec, tak sem to musela bleskově utřít a vydrhnout kartáčkem. Ale zvládla jsem to poměrně rychle.
Když matka odešla do kostela *lol* tak si tatínek usmyslel, že půjde do sklepa vybourat dveře, aby si tam mohl dát mrazák. Při pohledu na nás, byste se zasmáli. Taťka na židli, v ruce zárubně ode dveří, já v pracovním kabátě s vrtačkou v ruce a brácha, který úplně ječí, protože viděl pavouka. To bylo jako Pat a Mat3.
No...vždycky když jsem prošla tou clonou prachu, tak jsem měla ve vlasech tolik prachu, že to snad ani nejde popsat. Myslela sem, že to ani neumyju.
Na véču jsem ukuchtila tousty. Mňamóza. Na zítřek je na oběd pozvaná babi s dědou, kteří se mají dnes v noci vrátit z Izraele, tak jsem ještě dědovi upekla jeho oblíbenou tvarohovou bábovku, kterou má rád jenom ode :))
Čtu si komentáře, které mi Terezka napsala na spolužáky a směju se. Hlášky typu :
Smrtislav Hezoun - tn vypada jk Radek.. xD
Vikina má na sobe ubrus a má větší kozy než ty!!
Hey voe Lubos vypada z profilu jak Roháček... Tk já ti budu říkat kuřátko *lol*

xxx
*výjimečně skvěle naladěná Clare
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra(SB) | Web | 22. března 2009 v 12:40 | Reagovat

Oh....tag tohle je bozi clanek....fakt sem se nasmala....este ze muj bratr je o 10 let starsi..a nastesti se odstehoval pres chodbu do jineho bytu!mnej se p!*+mas tu hezkou hudbis...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama