Pondělí 23.3.

23. března 2009 v 20:22 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  My Lovely Life
Ráno se v buse řešila Cathy Cassidy. Zjistili jsme že "je v tom", psala do časopisu "Jaké to je býti v tom..", její knížka se jmenuje Scabrlet (*lol*)....etc. Ale snad nejlepší ze všeho bylo, že "Scabrlet odjede do Polska za svou otravnou homosexuální sestrou, nadrženým otcem a jeho těhotným metrosexuálním přítelem...." No jo, já a Niky = dvě totálně ujeté kozy, hlavně po ránu.
Hudebka byla strašná. Psal se test z učiva, které nechápu, takže mám tak 3 (:D). Pak jsme ještě zpívali nějaký jazz. Text :
||: Dum de dum de dum de dum de dum de dum :|| Dap dap dap dap dau wau wau wau :D :||
Čeština úchylná. Učitelka na mě prý : "No Kláro, čteš výborně, ale to stačí" Já sem myslela, že se ostudou propadnu. To je ale "vlezdoprdelka".
Kája dorazila z Havířova a tak jsem ji musela polechtat, ona si zaházela s mým pouzdrem, které záhy skončilo vysypané v umyvadle a odpadkovém koši (:D). Dája se na nás naštvala a vzala mi deštník.
Matika v pohodě. Dostali jsme písemky. Mám 3 kvůli jednomu debilnímu číslu. Kráva ta úča.
Dějepis jsem nevnímala. Káji se hned na začátku hodiny rozeplo ramínko tak jsem jí ho na záchodě zapínala - při hodině. Měli jsme napsat odpovědi na otázky o Přemyslovcích. Dája to chtěla opsat a já tak na ni : "Ty Dájo, klidně si to opiš, ale nemusíš mě tady oblizovat.." Snad 10 lidí když jsem to řekla vybuchlo smíchy, včetně Dáji.
Biologie úděsná. Učivo o plavuních, kapradinách a přesličkách je mi na "velkou pipinku" :D
Zato ájina byla skvělá. Kája vymyslela, že náš učitel má pohled jako strejda Bill, kterého nikdo nezná. O mě napsala že jsem : dobytče, mrťafátko a mamrďátko (heh..?! :D).
Na obědě jsme si dělali srandu z Ohona, Fretky,...atd. Pak jsme museli projít přes rozšlapaná jabka na podlaze šatny a snechutí se dívat na rozmačkaná jabka na okně. Fuj!
Do ZUŠky jsem šla společně s Terez a probíraly jsme třídního "děvkaře" (eh..:D). Fakt jedy :
K. : "Ále, beztak má kluka.."
T. : "No,...kdoví, jestli to není Fretka"
K. : "Chudák, jako pokud s ním chodí, tak si bude muset pořídit podprsenku, jinak nepochodí..."
T. + K. : *hysterický smích*
---
V hudebce mi to šlo skoro samo. Dobře já :D
Cestou na autobus (lilo jako z konve) jsem se stavila do Mandragory a vybírala čajík pro Terku k narozkám (4.4.). Vybrala jsem asi 4, budu muset nějaký vybrat.
Domů jsem jela 15:55 a co bylo doma psát nebudu, beztak sem se nudila.
xxx
*Clare
Ale o nejlepší hlášku dne se postarala Danča, když jsme probíhaly dveřma a ona se bouchla do zápěstí : Jako, jsem si narazila zábradlí =D =D
No,...my se s Kájou hrozně moc smály a ona se urazila a řekla nám, že jsme krávy. No jo, Dajuš.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama