Pátek 27.3.

28. března 2009 v 9:53 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  My Lovely Life
V matice výjimečně super. Z té písemky co Mory řekl výsledky nahlas přes celou třídu mám jedničku. Heh, po dlouhé době. Zkoušeli jsme poměry. Takže nám učitelka rozdala papírky, my je měli snad 10x zvětšit a nakonec nám z toho vznikla "žirafa" s helmou a povedeným voletem...pojmenovali jsme ji Gustík a máme ji pověšenou na nástěnce spolu s Otou (žirafa druhé skupiny) a ještě "Nepojmenovaným".
IVT byly taky dobré. Dělali jsme tabulky ve Wordu, které kupodivu chápu. O přestávce se trénovalo naše "třídní divadlo". Paráda! Má 9 stránek. A ještě lepší je, že si Radek prohodil s Lubošem roli, takže Radek dělá bezdomovce a Luboš Nicolase, se kterým se mám "mmimochodem" líbat. No...kdybych se líbala s Radkem bylo by to divné, ale teď, když Gabča chodí s Lubošem, to bude extrémně divné..ouch
Z ájiny mám 2-, kvůli pár blbým chybičkám. Hm...můj průměr v ájině je asi 3,4.BEZVA!!!
V tělocviku, kde jsme po dlouhé době nebyly spojené s klukama, jsem se omluvila, že sem si zapoměla tělocvik, Ale když se hrál volejbal (který mě hrozně baví =D) neudržela jsem se a šla si s Janou Mikulajovou (hraje ho závodně) zapinkat. Moc mi to nejde, ale 20 pinknutí jsme daly =). Jenže jsme si žádná z nás nevzaly nic na ruce, tak nás to super bolelo. já mám na pravé ruce z podání modřinu pře celé předloktí. Teď mě to bolí, ale asi to budu muset přežít.
Biologie, paráda. Brali jsme prostituci. Super, musím se Káji a Terky zeptat, kdy teda půjdeme šlapat, ale s Terkou do žádného "dámského klubu" nejdu. No a když Kája říkala o nějaké holce co "šlape chodník" v Sýrii, vzpomněla jsem si na "sex s Arabem" :D:D
Ve fyzice to bylo odporné. Písemku z Fvz a ph vůbec nechápu, takže mám jako asi 15 lidí pětku. Neumím převádět z cm2 na m3 , takže fyzička ze mě stoprocentně nebude. Nevím, že se hydrostatický tlak udává v [Pa] a ne [N].
Na oběd byly nějaké nudle s masem, ccož nebylo špatné.
Sotva jsem přišla domů, tak jsem hned vypadla ven. S Kristýnou jsme zašli pro Gašpara (Kristin spolužák). Zase takové jedy : "Kam šel Tvůj brácha? Vychcat se? Cože? On má 4 ptáky?" "Ne, on je hermafrodit." "A kde máš kolo? Tu svoji rachotinu co sotva jede?" "To víš že. Já ho vezmu, a ty mi ještě poškrábeš "nový" lak" "Hey tady ten pes je pěkný, oholíme mu chlupy, ty nalepíme Gašparovi na hlavu jako příčesek a z toho masa uděláme salám." "Dobrý nápad. Ale tenhle pes taky nevypadá špatně, taková pěkná násadka na smeták, ať máme ty chlupy kam odmetat."
Napsala mi Alenka Ch. jestli se nechci jít projít s kočárkem. Neměla jsem co dělat tak jsem šla. Měla jsem v plánu vzít i Natt ale byla nějaká nemocná. Tak příště. Prošly jsme se po Zašové, a po to,. co začalo lít jako z konve, jsem zapadla domů. Na véču jsem si vzala "barevné nudle s dressingem".
Zalezla jsem si do postele s knížkou Přitažlivá drzost ale poté, co sem začla usínat jsem vypadal za našima dolů dívat se na "Aj můdry schybí". No nějaké hlody :
"Napoleon, no on byl dobrý. V čem? no asi v posteli.."
"Co to znamená že někdo dopadl na psí triciatok? No asi že šlápl 30x do hovna.."
"No Napoleon si se Stalinem nepodal ruku, protože on měl tu nemoc. No AIDS"
"Co to znamená, když pozvete manželku do divadla a ona vám řekne že je to už pasé?" "No pasé, jako že je v pase....no asi že je v tom"
Pak taťka zapnul DVD s Četnickýma humoreskama a jelikož se mi nechtělo spát tak jsem se do 11 dívala.
Do postele jsem už ale došla v "polospánku" a usnula během 10-ti sekund.
xxx
*Clare
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _w€runk@_ | Web | 28. března 2009 v 10:03 | Reagovat

Tak test z matiky ti závidím to já jsem jedničku neměla už léta..:Da fizyka?? Už vubec nechapu..

K tomu třídnímu divadlu přeju at se ti povede..

Jak čtu tak venku ste se měli dobře, u nás jsou všeci někde pryč,tak není s kým jít ven..jak já bych šla ..:D

V sobotu taky usnu behem pár sekund..a pak ráno vždycky spím až do 10 hodin..:))

Btw.krásný blog..chtěla sem se zeptat jestli spřáteluješ??:)) Dyštak písni,moc se mi tu líbí.

2 _w€runk@_[Aff]Love you <33* | Web | 28. března 2009 v 10:34 | Reagovat

Tak to jse ráda,taky jsi tě hnedka přidám,jo a chceš diplomek??:))

3 *Miss Dreamer* | Web | 28. března 2009 v 12:33 | Reagovat

prý fyzička =D

4 _w€runk@[Aff] Love you<33* | Web | 28. března 2009 v 13:57 | Reagovat

Máš u mě ten diplomek za spřátelení:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama