Pátek 20.3.

20. března 2009 v 19:30 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  My Lovely Life
Uch. Ráno mě bráška vzbudil už o půl 6, protože musel jet do Valašského Meziříčí na očkování a víc hluku při tom oblékání fakt dělat nemohl. Myslím, že jsem po něm zařvala něco jako : "Ku*va, zhasni já chci ještě spát.". A myslím, že on po mě zařval něco v tom smyslu jako : "Na*er si, krávo" Omg. Ještě jsem usnula, ale když mi 6:20 zvonil budík tak se o mě pokoušely mrákoty. "Úžasně strávená noc.". Venku kosa jako v lednici, takže jsem na conversky a letní bundu mohla zapomenout. Místo toho jsem se zabalila do svého oblíbeného pleteného svetru a vesty a sněhulí (:D) a mohla vyrazit směr škola. Ale byla mi zima i tak.
První hodina písemka z matiky. Sakra. Byly dva příklady a já mám jeden špatně - takže trojka. Druhá hodina - výchova ke zdraví. Probíraly se témata jako terorismus, vandalství, šikana a domácí násilí, o kterém sem zrovna moc mluvit nechtěla. Ájina - lol. Dělali jsme zase ten debilní překlad, a tak vznikaly totálně nesmyslná spojení:
"Kompot z dušeného kakadua"
"The Lyrebird = Pták z lyry (hud.nástroj)"
"Název Ptáka z lyry je odvozen od ocasu samce..."
V tělocviku jsme byli zase spojení, tak jsme celou hodinu proseděly s holkama v šatně a dělaly kraviny. Poslední hodinu (měli jsme jenom 5, jelikož nám nějak popřehazovali rozvrh..heč :D) byla fyzika, která byla výjimečně celkem good. Mě a Dáju poslala učitelka zalít kytky, protože jí zbyla nějaká voda z "pokusu".
Při obědě jsem Káji věnovala svůj čokoládový puding, který jsme dostali jako "bonus" ke krupici. A nechala jsem se překecat, že půjdu s Kajuš na město. Sice nám mrzly uši a vlasy lítaly do všech stran bylo to good. Přešly jsme jarmark, koutkem oka se dívaly na "představení pro mrňata Dva námořníci" a smutně koukaly na dětský kolotoč kam nás nepustili protože jsme prý "moc velké"...
Doma jsem byla už 14:10 (pokrok :D) a tak jsem mamce slíbila, že jí udělám nějaké ozdůbky barvičkama na sklo. Jenže většina barev byla ve vršku zaschnutá, tak jsem je musela otevřít a špendlíkem vytáhnout. Během 5 minut jsem měla barvu po stole, obličeji a oblečení. Super.
Uvařila jsem si horký citrónový čaj a šla si udělat playlist na imeem. Jednom jsem to už dělala, jenom že mezitím se změnilo tolik věcí, že sem to skoro nezvládla. Jen díky Kajuš a IGNORANTE, která poradila Káji mi to tady může vyhrávat ♥
Porád musím poslouchat písničku Please, Don't Leave Me od P!nk. Prostě je dokonalá.
Na blog@blog.cz jsem si napsala o jednu stránku, na kterou bych se mohla "vypsat" ... jenže jsem jim psala asi před měsícem a neuráčili se odepsat. Vymyslím jinou.
Mám rozečteno nějak moc knížek, budu muset nějakou brzo dočíst nebo mi hrábne...ne, mě už hrabe teď.
Poslední dobou mi to všechno utíká ohromnou rychlostí, sotva si uvědomuju, že už je zase konec týdne.

xxx

*Clare
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denííí | Web | 21. března 2009 v 12:29 | Reagovat

tyjo, ja na brachu říct sprosty slovo tak me asi zabije.. reknu jenom napr. vole a on: co?.. a ja hned nic nic..

u nas nic takoveho neexistuje, sprosty nadavky, ciga ani nic proste.. taci slusnaci :D tak se fkt divim :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama