Čtvrtek 26.3.

26. března 2009 v 21:13 | LaĐy_kLaR{i}S *_* |  My Lovely Life
Dnešek byl skvělý. Měli jsme jenom 4 hodiny. Celou první hodinu jsme dopisovali slohovky, druhou hoďku se psala písemka na "složitější" příklady z Pythagorovy věty, kterou jsem opravila díky Fiovi, který řekl výsledky nahlas. Třetí hodinu v zemáku jsme zakreslovali státy EU do mapy a čtvrtou hodinu měli všichni prezentace do chemie na téma VODA. Super den.
Oběd byl celkově-hnus. Byly to rozvařené špagety se zředěným, hnusným a levným kečupem. Ale zpravily to "extra maxi banány" které jsme dostali k tomu. A s Kajuš jsme vedly božskou konverzaci :
Já : "Janča a ten její olej."
Kája : "Klaruš přehoď dvě písmenka.."
Já : "Hm...ojel :D"
Kája : "Olejniny!"
Já : "OJELNINY...!!!"
Kája nás div všechny nepoprskala džusem co zrovna pila. Pak jsme si skákly na WC do druhého patra, Kája snědla banán a pak přitiskla ucho na třídu V2, kde byla třída 3.A8 a po chvilce oznámila : "Tam něco hučíí..."
na autobusák jsem šla spolu s Kajuš, Terkou a Jančou. Když jsme procházeli kolem jednoho domu s otevřeným oknem, tak zevnitř zněla vrtačka. Moje zlato nám předvedlo, jak si někdo holí hlavu, my se mohly počůrat smíchy...*lol*
Na nádraží jsem marně přemlouvala Kajuš ať jde s náma na město. Nešla. Škoda.
My tři jsme vyrazily k Radkovu baráku s tím, že na něho zazvoníme. Ještě nebyl doma. Sotva přišel tak ani nepozdravil a zalezl dovnitř. Chvíli po něm šel nějaký děda a tak sme rychle chytly dveře, že půjdem k němu domů (Radkovi :D ne tomu dědovi..). No koverzace vypadala super :
Janča : "V kolikátém patř bydlí Radek? Cože v sedmém..to se mi nechce šlapat pěšky"
Děda : "Pojďte děvčata, já vás svezu."
No sotva jsme se tam vervaly. Sme tam stály namačkané jak sardinky. Terka úplně vzadu, já přimáčklá na její aktovce a Janča na mojí aktovce. Vypadalo to vážně jako grupáč. Ha...jenže nešly zavřít dveře, jak nám ten děda oznámil. No, super povedlo se. A dědula s náma začal vést konverzaci :
Terez : "Do kterého jedete patra?"
Děda :"Do šestky"
Já : "Super, tak to jedno patro už dojdem.."
Děda : "Ale ne, v pohodě...já vystoupím a vy to vyjedete. A co tu děláte tak brzo? To už vám skončila škola? Ne..vy jste určitě za školou."
Já : "No jasně..*smích*"
Děda : "Jdete za Stavinohou? To je ten dvoumetrový chlap..."
My : *potřeštěný smích*
Děda : "Áá...takže párty u Pohořelských. Ale bacha na věc, ti mají divokého psa...(což o to, nejlepší je, že mají pudla :D)"
Naštěstí už výtah zastavil a děda vypadl...a my se kácely smíchy. Vyjely jsme do sedmičky a slyšely štěkat "divokého psa". Rozhodly jsme se, že bude mluvit Janča a řekne : "Tak dem na tu párty..." Sotva "zaklepala" tak prý : "Já se toho psa bojím, pomóc, on mě sežere..." Tak já s Terez výtlem. Radek neotevřel. Terez zazvonila a on otevřel, Bronx(pes :D) vyběhl na chodbu pak zaběhl zpátky do bytu a Radek, který nevypadal, že nás rád vidí zabouchl dveře. Ovšem na chodbu vylezl jeho soused, tak jsme raději sjely dolů a šly na autobusák. Potkali sme Mikesku a ptaly se ho, jestli jde taky na "párty", že je tam "sexy dědula". Nešel. Na sloupu na nádraží je napsáno : Jeník...Bože...Sry... a tak jsem to svým liháčem přepsala na Jenda...Bože...Sexy!! a ještě jsme s holkama dopsaly SeX 4ever :D Borec na vedlejší zastávce na mě upe hleděl jak na magora.
Ještě jsme se s holkama prošly ke "Spoláku", kde se odpojila Terka a my s Jančou se vrátily na nádro. Odtud jsme 13:20 vyrazily domů.
Doma jsem se asi 3 hodiny učila. Fyziku jsem vzdala po hodině, usoudila jsem, že nevím o čem to je. Slovíčka "human body" umím nazpamět, jsou primitivní. A biologie, kde si nechám opravit tu 5 mi taky jde.
xxx
*Clare
(dnešek byl skvělý, ale moje "druhá polovička" je na mě naštvaná, za to že jsme si z ní dělaly "srandu" Achjo...promiň...my (nebo aspoň já) jsme to nemyslely špatně..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 I G N O R A N T E | Web | 26. března 2009 v 21:20 | Reagovat

hi,hi když jsem ho slyšela poprvý na óčku z kuchyně,tak jsem si řekla:bože,co je to za blbost?!tak jsem se koukla na ten clip a mohla se u toho umlátit smíchy:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama